Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:16 19.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: какво е това? [re: arrvv]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано14.01.10 00:13



то и аз изглеждам като ангелче и едва ли някой може да помисли, че активно практикувам черните въздействия с бесове и покойниците.

След като се подсели една две негативни същности към теб - те започват да баламосват други хора и ги карат те да ви гледат така, че на вас да ви е най-изгодно.

Грехове и връщането са за промити от калпавата църква мозъци която гледа да подчинява хора и те да бъдат кротко стадо агнета. Щом имате сила да променяте реалността, то ще се погрижите и детето ви да е защитено, както и има голяма вероятност тази сила да се предаде на него.

За дистанцията е нормално, хора подсъзнателно усещат сила и кротват, подчиняват се, а който не се подчини и упорства вече знаеш какво му се случва - по един елементарен начин бива наказан.

---------



Тема Re: какво е това? [re: Bълk]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано14.01.10 13:05



че активно практикувам черните въздействия с бесове и покойниците.
-----------------------------------
Доста страшничко си звучи.. честно...


Мен винаги ме е било страх от това нещо...
Но, винаги ми е било и интересно.. дали наистина съществуват магии и що е това нещо...
А колкото до манипулиране на хората... донякъде доста добре го умея... в смисъл.. успявам да убеждавам лесно.. но това се дължи на дар слово.. и това че съм доста добър слушател и почти винаги успявам да уловя настроенията им.. и начина по който търпят въздействие.. но почти винаги а не винаги.. има хора които ми се опъват..

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: какво е това? [re: arrvv]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано14.01.10 18:00



черно не значи негативно, макар, че последно отказвам премахване на негатив и чужди въздействия, но от съзидателна работа за любов (писна ми от нея), бизнес, пари и защита не се отказвам. просто се използват ефективни и сигурни начини за решаване на проблеми.

А магия, не съм аз този който ще доказва дали я има или няма, само имай предвид, че цената за подкрепа и защита от определени сили е висока и изисква всеотдайност и тръгнеш ли по тази пътека - връщане или спиране няма. Обяснявам ти за реални неща, а не за тези лигави приказки с които е пълен интернет и книжарници.

---------



Тема Re: какво е това? [re: Bълk]  
Автор Път-ниk (ще се върна)
Публикувано14.01.10 23:09



В отговор на:

ще ми е интересно да направиш опит с нож и мляко и да видим за вроените ти способности



Я раздуй повече за този "опит с нож и мляко"!
Как се прави и какво показва?

А мацката си е вещица - спор няма!
Само дето тя като чуе думата "вещица" си представя грозна старица с брадавица на носа която забърква адски отвари в котела си...което е само в детските приказки - реалността е малко по-различна.

"По-лесно е да простиш на този който е сгрешил, отколкото на този който е бил прав!"

Тема Re: какво е това? [re: Път-ниk]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано15.01.10 11:56



А мацката си е вещица - спор няма
----------------------------
Ей направо ме разби... мацка и вещица.. как добре звучи в комбинация...


Представата ми за вещица е старица.. с многоооо дълъг нос.. с провиснала коса.. ала баба Яга..
Не не ми се вярва да имам някакви способности.. не мога да предвиждам... а когато съм ядосана явно просто погледа ми е злобен и затова хората се шашкат.. просто присвивам очи и гледам кофти...и мълча.. никога не викам и не крещя..
А колкото до убеждаването.. ми това се нарича.. дар слово.. ли пък.. проклета жена..писнава им да им пиля на главата и се съгласяват...

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: какво е това? [re: arrvv]  
Автор Път-ниk (ще се върна)
Публикувано15.01.10 12:09



Вещиците не се раждат дърти и грозни, нали? Все някога са били "мацки".


Всъщност, питай майка си дали когато си била малка те е водила да ти правят бяла магия!

"По-лесно е да простиш на този който е сгрешил, отколкото на този който е бил прав!"

Тема Re: какво е това? [re: Път-ниk]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано15.01.10 12:26



Всъщност, питай майка си дали когато си била малка те е водила да ти правят бяла магия!

-------------------------------------------------

Не.. никога майка ми не е ходила по такива места.. единствено преди време и аз го помня.. ходихме в църква.. един поп да ми чете за здраве... така й били казали колежките.. аз как не припаднах там.. като ми стана лошо...изпитвам някакъв ужас от попове.. незнам защо.. но някак ме.. подтискат и ми прилошава.. а иначе съм си вярваща христянка.. и често си ходя в църква, и си паля свещички...но когато няма свещеници..

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..


Тема Re: какво е това? [re: arrvv]  
Автор Път-ниk (ще се върна)
Публикувано15.01.10 13:29



ОК, отхвърляме хипотезата за бяла магия като причина за респекта който вдъхваш!



За поповете, споко! И аз имах период в който светената вода ме гореше като киселина и когато влезех в осветена църква/дом, имах чувството, че се подувам и ще се пръсна... Даже в една църква не усетих нищо, казах на попа, че не е осветена и след няколко дни като отидох, почувствах описаното - бяха я осветили...
Та, така става с магьосниците и вещиците които притежават истинска дарба!

Сега ми е интересно да чуя "опитът с ножа и млякото" за който спомена Вълк!

"По-лесно е да простиш на този който е сгрешил, отколкото на този който е бил прав!"

Редактирано от Път-ниk на 15.01.10 13:30.



Тема Re: какво е това? [re: Път-ниk]  
Автор arrvv (ледена)
Публикувано15.01.10 14:01



Та, така става с магьосниците и вещиците които притежават истинска дарба
------------------------------------------------

.. не съм вещица... просто не се подувам, а не обичам поповете.. и на църква ходя зарди самата църква.. макар че човек може да се моли навсякъде..
А това ако го опиташ сподели... аз нямам смелост да правя каквото и да е.. /говоря за млякото и ножа/

Едно е да искаш... друго е да можеш... трето е да бъдеш..

Тема Re: какво е това? [re: arrvv]  
Автор Път-ниk (ще се върна)
Публикувано15.01.10 14:39



Вещица си, но още не го знаеш и го отричаш заради изградената ти (погрешна) представа за думата "вещица"!


Като се "разработиш" и ти се увеличи силата, ще започнеш да се подуваш на светени места.

"По-лесно е да простиш на този който е сгрешил, отколкото на този който е бил прав!"


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.