Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:51 07.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Какво да правя с ...  
Автор bagryana (минаващ)
Публикувано03.11.09 17:28



Здравейте, преди няколко месеца ходих при един човек, който уж щеше да ми разваля магия, както и да ми прави защита от нова такава. Ля ми восък в съд с вода и каза, че това ми били восъчните двойници, които щели да обират негативните енергийни въздействия вместо мене и още един човек, така че, ако някой нещо ни прави да не ни лови. Сега се чудя какво да правя с въпросните восъчни двойници - да ги изхвърлям ли във вода, как, има ли значение къде, по кое време и всякакви други подробности ще са ми от полза. Нямам намерение да се обаждам на този човек, защото междувременно изгубих доверието си към него, но ВСЕ ПАК - за всеки случай искам да знам, ако все пак наистина е направил восъчните двойници както трябва, какво трябва да правя с тях оттук нататък - опасно ли е ако ги изхвърля някъде си просто така или пък ако ги претопя в огън???



Тема Re: Какво да правя с ...нови [re: bagryana]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано04.11.09 13:51



восъчния му мозък беше там и се излял от прегряване .... двойникът се прави като кукла и в нея трябва да има нещо от теб и преди самия ритуал тя по специален начин трябва да се кръсти на теб.

В какво състояние са сега?

---------



Тема Re: Какво да правя с ...нови [re: Bълk]  
Автор bagryana (минаващ)
Публикувано05.11.09 12:46



Восъкът не е изливан във формата на кукла - просто е изливан в съд с вода - едната пита я изля в съда, като го държеше на нивото на слабините ми, другата пита - та тивото на сърцето и третата над главата ми. Ами безформен си е восъкът, пожълтял е доста - все пак са минали 4 месеца. Този същият ми обясняваше, че трябвало да дойда след 2-3 месеца отново при него и ако восъкът бил много натрошен, значи продължават да ми правят магии и тогава сме щели да правим същото нещо наново. Но аз не виждам да е натрошен или особено напукан. А освен това ми мина желанието да се занимавам с уж разваляне на магии. Искам само да се отърва от този восък, пък да става каквото ще. Опасно ли ще е да го изхвъря в някоя река или на боклука

?



Тема Re: Какво да правя с ...нови [re: bagryana]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано06.11.09 11:06



по принцип да държиш отливката с негатив във вас е връх на безумие. това което ти е направено си е премахване на негатив, но в никакъв случай не е защита, а още повече двойник. пусни го в реката по изгрева.

сега оставаш да споменеш кой е този ентузиаст с подобни телодвижения.

---------



Тема Re: Какво да правя с ...нови [re: Bълk]  
Автор bagryana (минаващ)
Публикувано06.11.09 17:13



Какво значи по изгрев - преди да се е показало слънцето или просто рано сутрин? И има ли значение в каква река - може ли в някоя от софийските реки, които са по-скоро канали или трябва да е чиста реката

?



Тема Re: Какво да правя с ...нови [re: bagryana]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано06.11.09 17:47



изгрев трае около половин час, тези дни от около 6:30 до 7:00, река се нарича нещо с проточна вода и се различава от тръбата на канализацията с това, че има брегове.

---------




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.