Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:29 17.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема магии и проклятия  
Автор nameOO1 ()
Публикувано10.10.09 17:20



Здравейте всички!
Предполагам въпросът ми ви се струва елемнтарен или неуместен,надявам се обаче все пак да получа отговор.
Кое ме учудва ли - няма идея какво значи - някои те е проклел, правена ти е магия? Разлика между проклятие и магия? Аз го разбирам така-проклятие е някой да те прокълне)само словесно),а за магия трябват специални ритуали?
Бая врачки редат и ти думат:Правена ти е магия(от кой,кога,аз съм бил само на 18,да речем???) или: Проклели са те?
Как става така бе, хора нещо не ми се връзва.....Достатъчно ли е само с думи или трява винаги определение ритуали да се изпълняват?

Накаря се оказва,че всеки еидн от нса или му е правена магия или е проклеТ



Тема Re: магии и проклятиянови [re: nameOO1]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано11.10.09 12:33



самото проклятие е определена словоформа която се задейства и без ритуал, 5 определени условия стигат.

---------



Тема Re: магии и проклятиянови [re: Bълk]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано12.10.09 11:26



Интересно, дали може мислено да се задейства неволно проклятие? Ще дам конкретен пример, който сигурно е съвпадение: преди години баща ми обменяше някакви долари в едно бюро за обмяна на валута на Красно село и се оказа, че са го излъгали с доста голяма сума. Когато се върнал, собственикът, който бил на гишето, казал, че не е имало такова нещо. Съответно баща ми като излизал оттам, казал мислено "дано да го застреля някой". След една година действително го застреляли и баща ми имаше известни угризания, че го е "предизвикал". Казах му: "спокойно, сигурно не си бил само ти излъгания".

Don't tell me what I can't do



Тема Re: магии и проклятиянови [re: amazonian]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано12.10.09 17:45



да, това две от петте условията на успешно проклятие, място и емоционално състояние.

---------



Тема Re: магии и проклятиянови [re: Bълk]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано12.10.09 18:35



Какво ли щеше да бъде, ако ги беше изпълнил и петте?!?



Don't tell me what I can't do

Тема Re: магии и проклятиянови [re: amazonian]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано12.10.09 20:19



резултат



---------


Тема Re: магии и проклятиянови [re: nameOO1]  
Автор Lan77 ()
Публикувано14.10.09 18:24



Ритуалите не са задължителни, нито за "магия", нито за "проклятие". Като по-комплексно въздействие "магия" не става току-така, но виж "проклятие" може да сътвори почти всеки с променлив резултат.



Тема Re: магии и проклятиянови [re: nameOO1]  
Автор marga_gd (непознат)
Публикувано04.11.09 11:50



Всички много ни вълнуват тези въпроси, въпреки че отдавна уж не сме езичници... Врачки много, магьосници, ритуали, клетви... Един път страха, че може да ни се случи на нас, друг път - провокацията ние да направим на някого. Според мен, всеки човек трябва да изгради собствена защита към неща от този тип - има психологически техники за това. Засилваш си енергетиката, представяш си че си в едно яйце - силно и нечупливо, нищо не може да те засегне и промени! Най-добрата защита е силната вяра в Бог, разбира се, но в наши дни тя е рядкост :( Много любопитни неща има и тук *рекламната пауза* по темата +конкретни съвети.

Център за личностно и професионално развитие "Интеншън скуул"

Редактирано от Bълk на 04.11.09 13:45.



Тема Re: магии и проклятиянови [re: marga_gd]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано04.11.09 13:47



цял живот ще си представяш и засилваш енергетика с по 24 часа на денонощие ли?

---------



Тема Re: магии и проклятиянови [re: Bълk]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано05.11.09 13:33



Предполагам, че идеята е да се съсредоточиш веднъж дневно, не повече и така да си "нахлузиш" яйцето.

Въпросът е дали е достатъчно ефективна тази визуализация - особено като се има пред вид, че повечето хора намират добри начини да се самоунищожават и почти не остава работа за "лошите".

Don't tell me what I can't do


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.