Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:20 02.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: kristall или astra7нови [re: Път-ниk]  
Автор LADA* (everlasting)
Публикувано12.09.09 22:46



kaкто винаги имаш невероятно чувство за хумор

но преди всичко би трябволо да бъдем по конкретни по казуса, защото всичките ми никове са в среден род. Да, има и среден род. Изключение има за ''копелето''.



Тема Re: kristall или astra7нови [re: LADA*]  
Автор Път-ниk (ще се върна)
Публикувано12.09.09 23:20



В отговор на:

всичките ми никове са в среден род. Да, има и среден род.



Как ще са в среден род?!?!
Като "astra7" всички те мислиха за жена докато не се уточнни...
Напиши ми едно изречение в среден род което да се отнася за някой от никовете ти!
"То астра7 било екстрасенс" или "Ладато е малко лудо" ли?



Тема Re: kristall или astra7нови [re: LADA*]  
Автор Бokop (слуга на Лоа)
Публикувано13.09.09 01:56



Toва е просто съобщение. Аз не поразявам със сигили. По начало не ползвам магия за да поразявам.



От неизбежното се възмущава само този, който е неразумен.

Тема Re: kristall или astra7 [re: Бokop]  
Автор Ceвrийлe (меко кадифе)
Публикувано13.09.09 15:37



"Делвата" ти е пълна с "разногласия", ти си мислиш че е с мед, но не виждаш л****та в нея!
Не съм се заяла с тебе, а пиша това което виждам - неща които личното ти его не вижда! Коя е астра? Не я познавам, ако може да ми я опишеш, виждам само че спорите с нея!

Не те попитах за какво служи Ал-Инфитар, а за кои ти молби е чул Аллах? В прекия смисъл, не увъртай! Разбирам добре български, помакиня съм - което означава че съм по българка от тебе! Как ще ми докажеш че ритуалите където ползваш корана са сработили? То за "хваление" в нета всеки го прави!

Къде да ти пратя снимка? И мисли му ако не се справиш, няма да си пестя думите! Нито за истината , нито за глупостите!

Кой(я) е daark? Защо трябва да чета и вярвам на поредния измислен никнейм, кой се крие зад това лице? Да пише с истинския си ник за този клуб и може би ще отговоря! Без доверие и вяра в Аллах (Господ) не става, Той може да допусне злото и той да го срине, мотивите са друга тема! Иблиса е зло (Сура 2, 34) , Аллах бави но не забравя, ще му дири сметка за високомерието!
Случайно попаднах

, типичен пример какво има в прогнилата ти "делва"! Както казах нямам време да ровя, колко ли още шайтански злини "проповядваш"? Бях чела нейде други подобни в твой сайт - пишеше и за Лоа, но не го откривам, може би си го затрил , знам ли!

Allah Buyuk !

Тема Re: kristall или astra7 [re: мapдyk]  
Автор Ceвrийлe (меко кадифе)
Публикувано13.09.09 16:15



За кого и какво намекваш?

Allah Buyuk !


Тема Re: kristall или astra7 [re: Ceвrийлe]  
Автор Бokop (слуга на Лоа)
Публикувано13.09.09 16:38



В отговор на:


Коя е астра? Не я познавам, ако може да ми я опишеш, виждам само че спорите с нея!



Като не знаеш коя е астра защо се месиш в нашия спор?
В отговор на:


Не те попитах за какво служи Ал-Инфитар, а за кои ти молби е чул Аллах? В прекия смисъл, не увъртай!



Ами, заедно с молитвата се задава въпроса, който ти е вредил да ти бъде показан. Бях чут на третия ден.
В отговор на:


Разбирам добре български, помакиня съм - което означава че съм по българка от тебе!



След тази обида считай този ми отговор за последен.
В отговор на:


Къде да ти пратя снимка?



Май не прочете, че написах "Ако искам". А в случая с теб не желая да се занимавам. Още повече това, което написа по горе. Българко с турски подпис.
В отговор на:


Защо трябва да чета и вярвам на поредния измислен никнейм, кой се крие зад това лице?



По тази логика аз защо да вярвам на ника Ceвrийлe?
В отговор на:


Бях чела нейде други подобни в твой сайт - пишеше и за Лоа, но не го откривам, може би си го затрил , знам ли!



Точно от мен за Лоа НИКОГА не си чела. Ето е едно от местата на които съм писал за ходжите. Както казах по- горе считай разговора ни за приключен. Търси отговори от астра.

От неизбежното се възмущава само този, който е неразумен.

Тема Re: kristall или astra7 [re: Ceвrийлe]  
Автор Път-ниk (ще се върна)
Публикувано13.09.09 16:56



Да бе! Защо подписа ти е на турски език? Вие не мразихте ли всичко турско...?

Човешката простотия граници няма!


Тема Re: kristall или astra7 [re: Бokop]  
Автор Ceвrийлe (меко кадифе)
Публикувано13.09.09 17:45



В отговор на:

Коя е астра? Не я познавам, ако може да ми я опишеш, виждам само че спорите с нея!


Като не знаеш коя е астра защо се месиш в нашия спор?


Въобразявала съм си че си по умният, след този ти постинг вече не мисля така!

В отговор на:

В отговор на:


Разбирам добре български, помакиня съм - което означава че съм по българка от тебе!


След тази обида считай този ми отговор за последен.



Търсеше повод да се измъкнеш и го намери! Обиждаш се на "българин", нима помаците не сме българи? Правиш ли разлика между етнос и религия, да имам българско самосъзнание, подобно на Валя Балканска, а ти си високомерен и с отказа си да ти пратя снимка показваш своята неадекватност и некадърност като човек с претенции за маг, макар и от лошите! Уплаши се че нищо няма да познаеш, а снимката ми е реална!
Какво ти пречи турският ми подпис? Най лесно е да го сменя с "Аллах е Велик!", нима е от значение? И наистина е Велик, а ти си "последовател" на Иблиса - адовият огън!
Отговори от твоята астра не търся, тя е несериозна. А ти май нищо не можеш, затова се измъкна с неоправдан мотив - расистки, а това че пишете често английски тернини не е ли още по голямо предателство? По тази причина ти писах че съм по българка от тебе, значи на английски, немски и други езици може да се слагат сигнатури и не е предателство, а на турски е ? В какво неловко положение попадаш, смешен си - точно такива дупедайци разбиха държавата ни, дали ще си от "Догановите" фанатици или от западните е все същото, дори запада е донесъл повече злини на България, ще спомена че отоманците не биха превзели балканите и Константинопол без подкрепата на богатите католици и евреи! Кой ги въоръжаваше, че и до днес? Кой им пращаше гратис помощи? Чии армии застанаха на страната на Турция по време на Руско - Турската война? Ще ти кажа кратко - предатели като теб и западни интересчии !
Вече ти споменах че си "вълче в овчи кожи", сега ти казвам , ти си демон под "светъл" ореол и нищо не познаваш!

Севгийле ми е никнейма, името ми е българо-помашко и е написано на български, нима ти си Бокор?
По малко ползвай "quote", за да се правиш на важен, пък и ти се разтягят мненията като локум, като че ли кой знае какво пише в тях - всъщност нищо не са! Просто зрителна измама, също като теб!

Allah Buyuk !

Редактирано от Ceвrийлe на 13.09.09 17:57.



Тема Ментето Ceвrийлeнови [re: Ceвrийлe]  
Автор Бokop (слуга на Лоа)
Публикувано13.09.09 18:29



Заядливия ти начин на писане ме провокира да потърся повече за теб. Също думи като "отоманците" и пр., който говорят, че си си менте.
Ето какво излезе

.
В отговор на:


Здравейте на всички.
Бих искала да направя едно скромно изявление. Сметнах го за необходимо, тъй като нямам възможност да влизам тука всеки ден и да следя какво се случва, а определено ми пука за това дали някой ще бъде нагрубен от името на ник, който аз съм ползвувала. Светът е малък, утре може да се срещна с някои от вас..

Най-напред бих искала да напомня, че не съм влизала тук от поне 8 месеца. Поради нестихващия спам в този форум, аз напуснах и се преместих в друг форум,
където бях ''СЕВГИЙЛЕ''. Но днес ме уведомиха по телефона, че някой се опитва да провокира с този ник в клуб ''Астрология'' на Дир.Бг.
Та по темата. За минаващите от тук - ясно е , че освен спам и глупост друго няма да намерите в клуб ''астрология''. Най-малко тук се говори за астрология. Но човекът, който/която се представя с моя ник не е добре информиран за семейното ми положение и изобщо за каквото и да е от моя живот. От суеверие трудно споделям реални събития, още по-малко в интернет пространството. А хората, които ме познават в реалния живот , просто се смеят на писанците и провокациите на някой тук. Проблеми всеки има, включително и аз както и трудни периоди. Търсех отговори на много въпроси преди известно време. На този етап, вече астрологията остана далече от мен, поради ангажираността ми. Така че, нямам нужда от хороскопи и съвети.
Явно на някой душманин му се иска да съм зле, но НЕ! Ще го разочаровам, и ще му/й кажа, че имам всичко за което мечтае една дама!

Към Росе* - не се подавайте на провокациите от страна на човекът с ник ''СЕВГИЙЛЕ''. Може да се изпишат милиони глупости към вас от името на този ник.!

Към всички пишещи и четящи - истинският човек с ник ''АЯ'' , ''СЕВГИЙЛЕ'', ''ШАХРЗАТ'' както и КАРАМБА вече не влиза във форумите. С първите два ника съм била в друг астрофорум. И всички новосъздадени акаунти с тези никове, са само провокации, на които моля да не се подавате. Никога по никакъв повод не съм си позволила да обидя, засегна или провокирам когото и да било в публичното пространство. А това е ДОКАЗУЕМО, най-малкото от Ай Пи Адреса ми, който е статичен. Някои хора просто се мислят явно за недосегаеми обиждайки и псувайки тук и провокирайки етническа и расова нетърпимост. Но за всеки е ясно, че тук няма как да останеш анонимен.

Най-вече обръщам внимание, за хора като Росе*, Варадаве, Валда, Лиллие, Заек, Копривена Метла, Ивони3, *Ева*, Гали, Гамбит, Каломаин, Никифин, Порто, Ван_Хелзинг, Кайли, Амазониан и други, които влизат често - не се поддавайте!


Всичко хубаво желая!



А ако сериозно търсиш добър ясновидец можеш да потърсиш двамата най-добри в Дир-а. Единия е Ваньо - Ван Хелзинг а другия е неговият ученик - великия лечител, който вдига мъртви от гроба Астра7.
От неизбежното се възмущава само този, който е неразумен.

Редактирано от Бokop на 13.09.09 18:37.



Тема само да вметна нещо [re: Ceвrийлe]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано13.09.09 18:46



това е клуб магия, а не политика, расови претенции или каквото и да е там.

---------




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.