Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:26 23.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Клетвите и обратния удар  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано27.07.09 23:18



Какво мислите за някой който се опитва да прокълне друг ей така за удоволствие...? Не защото му пречи, а защото просто другия мисли различно, ... та келеша кълне и за това, че някой не иска да му обръща внимание, а сам не се пита дали заслужава... И когато не му обръщаш внимание, егоизма в него побеснява и се чуди как да те накара да му играеш по гайдата, но уви попаднал е на погрешното място!


Ето част от простотията и излъчваща омраза мисъл на келеша:
"... дано отценяваш голямата чест, която ти оказвам. Ти си едно гадно християнче. Можеш да се одупиш пред Исус. Както се разпада тук ника ти така и всичко около теб да се разпада. Косата твоя, плътта твоя и костите твой. Думата ми е непоклатима. Аз съм Исус - твоят бог. Свали си гащите и се огъзи - дебил..."
Имена и личности няма да споменавам!
Обратният удар срещу такива е неизбежен,...причини - ако реша ще ги опомена отпосле, не че ми пречи, а дали ще се приеме сериозно или не!




Тема Re: Клетвите и обратния удар [re: van_helsing]  
Автор Бokop (слуга на Лоа)
Публикувано27.07.09 23:36



Аз бях. Хайде да си играем и на обидени. Кой ме кълнеше да умра май забрави?
Каквото повикало такова се обадило. Ти си вложил доста повече хъс в клетвата за смърт към мене ...


Това май го забрави:
Публикувано 05.05.09 10:00 следващо непрочетено мнение Отговор на мнението

...кривоглед глистосерец, да го тура на майка ти в лайняния пърдялник, да и пукне шундата от яд с висналите до колене срамни висулки, ...на тебе щи наврЪ тиквата в собствения ти разширен анал, ... мама ти и психопаТЪ да еба... За къв лоа ми пишеш бе хюмне долно, къв си ти бе свинско лайно, ... магии? Мама ти , ... кой та утърва от карвуна? Ялов педал, ... ти седна на лицето и да ти сера в устата грозна Педофил и извратеняк, ... ходиш да се праскате с оня психично болен безмозъчен гъзомийник ,... мъжки пачаври, коляма комбина сте, ... кух спамер феникс и "гений" ближещ лайната на некви си африкански лайна, лоа, вудовци-смешници, ... дупчете си куклите от секс шопа, вземете си и мъжки, да дупчат тебе, че на оня скопения не му става, ако има кво да му става изобщо...
Мри , майка ти да еба, мри.....!

На това съвсем нормално е да ти се отвърне с това:

.. дано отценяваш голямата чест, която ти оказвам. Ти си едно гадно християнче. Можеш да се одупиш пред Исус. Както се разпада тук ника ти така и всичко около теб да се разпада. Косата твоя, плътта твоя и костите твой. Думата ми е непоклатима. Аз съм Исус - твоят бог. Свали си гащите и се огъзи - дебил.


A и друг път си ме обиждал и то безпричинно и глупости си ми говорил.
В отмъщението някой закони не са много застъпени .. А ти мислиш ли, че аз не съм взел мерки да се защитя от евентуалния "откат"?
Въпреки, че кой знае какво едва ли можеш да направиш освен да дрънкаш. Най-общо казано се насра от страх и дойде да се оплакваш. Много смело.

Редактирано от Бokop на 28.07.09 01:04.



Тема Re: Клетвите и обратния удар [re: van_helsing]  
Автор Пpokълнaтия (PHOENIX)
Публикувано28.07.09 00:30



ХАХА! Забавно.
Веднага познах стила на Бокор.


Все пак клетвите му не са съвсем безпричинни - обяснил ти е човека. Даже и мен си вмъкнал в цитирания от него пост. Само че, аз няма да те кълна, защото ти не си ме клел мен, а всичко което си написал няма нищо общо с истината - човек се обижда само от истината.
Бокор не те кълне заради псувните, а само зарад последната част "Мри...".
1. Едва ли ще сработят тези клетви.
2. Ти самият ако не му върнеш нещо, клетвата му няма да се върне сама към него.



Тема Re: Клетвите и обратния удар [re: Пpokълнaтия]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано28.07.09 01:26



Все пак клетвите му не са съвсем безпричинни - обяснил ти е човека. - бъркаш клуб попържни с магия! Копираният от него текст е от клуб за забавления "попържни" и няма как да се приема за сериозен! Не съм му искал "признанието" и "обясненията", ... проява на слабост от негова страна! Така се губи реалната оценка която биха дали други, с това си "самопризнание" иска да подсети останалите : "Внимавайте какво пишете , това съм аз!", така обръща темата в лична, ... което я обезмисля. Личното ми мнение е че за него щеше да е по добре да премълчи, все пак , макар и рядко , тука пишат понякога и сериозно.
Даже и мен си вмъкнал в цитирания от него пост. - пост от "попържни"?! Как може да сравняваш двата клуба?
Само че, аз няма да те кълна, защото ти не си ме клел мен, а всичко което си написал няма нищо общо с истината - човек се обижда само от истината.
- къде виждаш "истина" в клуб "попържни"?!
Бокор не те кълне заради псувните, а само зарад последната част "Мри...".
- и къде съм го писал това? Я си помисли!
1. Едва ли ще сработят тези клетви. - то е ясно
2. Ти самият ако не му върнеш нещо, клетвата му няма да се върне сама към него. - нямам и намерение да правя такива неща, когато съм зад щит, който не пропуска елементарии...
Веднага познах стила на Бокор. - да бе, щот те подсети, ... като виждам как загряваш...





Тема Re: Клетвите и обратния ударнови [re: van_helsing]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано28.07.09 01:43



баси... вий кви ги вършите? :)

---------
целунете ми чакрата!


Тема Re: Клетвите и обратния ударнови [re: van_helsing]  
Автор Бokop (слуга на Лоа)
Публикувано28.07.09 07:54



В отговор на:


бъркаш клуб попържни с магия!



Toва кой го казва.
Всичко, което си написал е меко казано забавно. Тук също си писал не малко глупости така, че не лицемерничи "я пак помисли" .



Тема Re: Клетвите и обратния ударнови [re: van_helsing]  
Автор Arsonn (tyrsesht)
Публикувано28.07.09 09:50



Винаги съм вярвал, че манипулацията на действителността не е безопасна, защото много малко са тези, които могат да обхванат цялата картинка на това което причиняват, отделно от това зная, че отворени сметки не остават, всичко се връща и добро и лошо. Казано е по най-различни начини във всяко учение, което съм срещал. Това е и причината да не разбирам хората от този клуб. За пример, за какво ти е човек, който те обича заради манипулацията ти, а не заради теб самия, по добре си вземи куче !!!

Leben und leben lassen !


Тема Re: Клетвите и обратния ударнови [re: Arsonn]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано28.07.09 11:20



стига с тия псевдоморали, не си ли чувал за едно елементарно изречение "АЗ ИСКАМ!"

---------
целунете ми чакрата!


Тема Re: Клетвите и обратния ударнови [re: Bълk]  
Автор Arsonn (tyrsesht)
Публикувано28.07.09 12:20



За един псевдо за друг не. Чувал съм изречението, но става интересно като си задам въпроса ЗАЩО, защо искам еди какво си ...... ? Искам порше, защо ми е, как защо, за да впечатлявам хора, за които ни най малко не ми пука, нито пък на тях за мен, тези на които им пука с и без порше си ме знаят колко струвам. Различни сме колега, установил съм го преди време, но аз смятам, че тъкмо различен може да ми покаже друга гледна точка за това и ценя подобни разговори. За съжаление обаче, до момента смятам, че ти куцат обосновките.

Leben und leben lassen !


Тема Re: Клетвите и обратния ударнови [re: Arsonn]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано28.07.09 12:32



Ти мислиш ще хора карат поршета за да впечатляват другите .... не ти ли идва в главата, че те ги карат защото искат да карат точно порше?

Познавам доста хора които карат мотори за по няколко десетки хиляди и ги карат не за да впечатляват някой който няма средства да си позволи такъв, а защото им е кеф да карат точно такива мотори и не ги интересува кой как и защо ги гледа!

Някои си го дървят само с блондинки и големи цици и не обръщат внимание на други и ако излизат с някоя това не означава, че искат да впечатлят някой, а защото имат такива ЛИЧНИ предпочитания и нямат намерение да правят компромис с тях че не дай боже някой ще помисли нещо.

---------
целунете ми чакрата!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.