Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:55 22.09.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Клетвите и обратния ударнови [re: Bълk]  
Автор Arsonn (tyrsesht)
Публикувано28.07.09 12:42



Не отричам, че и това го има, аз самия карах мотор близо 12 год. и го карах заради тръпката и адреналина, не заради девойките, които са приятно допълнение. Приличен мотор се взима за около 4000 лв. Прилично порше и за 40 000 трудно се взима, адреналина от мотор не можеш го сравни с никакъв автомобил или поне на мен не ми е попадал такъв в ръчичките, а съм яздил кво ли не. Колко обаче от желанията ни са определени от социума и колко от тях идват от центъра ни, кое е комплекс и кое пътя, който носим ??

Leben und leben lassen !


Тема Re: Клетвите и обратния ударнови [re: Arsonn]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано28.07.09 12:49



какво значение има социума, има единственно и само желание на индивида ... иска да има порше - нека да има, на кого му пука дали ще го кара с мацка или сам или може би той ще просто ще се кефи да гледа как поршето ще ръждясва - да прави каквото поиска щом това е желанието му.

---------
целунете ми чакрата!


Тема Re: Клетвите и обратния ударнови [re: Bълk]  
Автор Lan77 ()
Публикувано28.07.09 13:04



И тук идва безкрайно грешното възприемане на Аз-ът, като нещо отделно от цялостният континиум, впечатлението, че щом Аз го искам, значи непременно трябва да стане. С една дума Егото се намесва в личността като такава.
Един такъв поискал и убил милиони евреи в лагери.
Един друг такъв поискал и изклал милиони арменци.
Трети такъв ...
и така до безкрай.
Ако ги попиташ защо живеят и идея си нямат, като големият процент от хората, но иначе са убедени, че те са Личност, че на всичкото отгоре и Искат!



Тема Re: Клетвите и обратния ударнови [re: Lan77]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано28.07.09 13:13



Понякога и аз искам нещо...

Например вместо да си карам опела, се качвам на старата си бракма, която запазих като спомен - "Москвич 1500 (412)" и се кефя, ... виждам присмеха на другите, но не ми пука... Дали аз-ът и егото ми ме карат да го правя?!



Тема Ебати сторито...нови [re: Бokop]  
Автор Anuel (Lord of Darknes)
Публикувано31.07.09 12:29



Откровено казано, не съм очаквал (поне и през ум не ми е минавало) че може да има такава размяна на реплики ?


Ванчо, че не е добре не е добре момчето, това го казах отдавна, ама ти що му се вързваш на простоитите не мога да разбера ?

И не е моя Силата и Славата, но Парите са си мои.

Тема Re: Ебати сторито...нови [re: Anuel]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано31.07.09 17:44



(поне и през ум не ми е минавало) - може би имаш недостиг на ум...
че не е добре не е добре момчето - хайде да не споменаваме кой е добре и кой не, ... що не поразкажеш пак , как ти се е отразило психиатричното лечение?


ти що му се вързваш на простоитите не мога да разбера ? - тебе какво те засяга?
Погледнато реално , не си заслужава да се занимавам с такъв постинг.
***********************************
- нещо от което предполагам ще има повече смисъл, отколкото мнението ти за мен, което не ме засяга!



Тема Re: Клетвите и обратния ударнови [re: van_helsing]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано13.09.09 16:03



Кой ли майстор на каламбури е решил да ми вдигне темата и се е потулил? Дали целта му ще оправдае труда да се крие...?!





Тема Re: Ебати сторито...нови [re: van_helsing]  
Автор Бokop (Аз съм Христо)
Публикувано27.09.09 14:10



В отговор на:


хайде да не споменаваме кой е добре и кой не, ... що не поразкажеш пак , как ти се е отразило психиатричното лечение?



Забавното е, че хем имаш голямо его хем си точно като Ануел. Колкото му работят и съществуват сервиторите, толкова и ти можеш нещо. И уменията ти, ясновидството и щитът ти "който не пропуска елементарии" са рожба на въображението ти. Ти си просто един спамер - master of copy paste. По-интересното е как заблуждаваш хората и познаваш някой неща. Може би опитваш наслуки - квото стане или имаш приятел с някакви способности, които от време на време ти помага а ти покрай него си си въобразил разни неща. Нямам претенции за ясновидец. Ще ти кажа какво усещам аз - имаш някакви способности но силно ги преувеличаваш. Не разчитай на тях.

От неизбежното се възмущава само този, който е неразумен.


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.