Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:46 04.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: witch777]  
Автор Lan77 ()
Публикувано09.08.09 23:49



Е, с този пост стана ясно и в ниската (селска) магия как си.
Ади, щото днес съм особено добра: Кръвта не си е кръв! Менструалната кръв не може да се използва като заместител на венозната. Любов НЕ се постига чрез магия (това поне за десети път го пиша). Дните на месечният цикъл на жената така или иначе следват лунният календар ако жената е в добър синхрон с околната среда, ако не е по-добре да забрави за "магия". Рядко менструалната кръв става за нещо, защото по принцип е субпродукт - все едно с лайна да направиш нещо, не че е невъзможно, ма има и по ефективни методи.
Много се забавлявах докато четох, честно!



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: tricky witch]  
Автор Lan77 ()
Публикувано09.08.09 23:55



Да напиша и аз по темата, че само спамя. Смятам, че хипервентилацията в комбинация с визуализация е най-лесният метод. А това за преяждането от теб го научих току що и честно казано не ми се вярва, но не отричам - аз не съм го правила.

А сексуалният транс смятам за загуба и прекалена откритост ако се получи.



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Lan77]  
Автор witch777 (лоша)
Публикувано10.08.09 00:18



Не знам какъв ти е проблемът. Нещо да съм ти казала случайно? Без изобщо да ме познаваш тръгваш да ми се репчиш. Това, че описвам един ритуал не значи задължително, че го правя, а и да го правя на теб кво ти влиза в работата? Аман от пишман-светици.



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Lan77]  
Автор witch777 (лоша)
Публикувано10.08.09 00:25



Ми добре де, прави си висшата магия като си се издигнала толкова и не се занимавай с мен. Както казах, аман от пишман-светици.



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: daarkk]  
Автор Бokop (слуга на Лоа)
Публикувано10.08.09 00:26



Сред помакините се предават точни указания. Не е кой знае какъв проблем да се намерят при интерес. Кръвта се капе въру написан арабски текст като листа после се изгаря. Пепелта се ползва за захранване на жертвата.

От неизбежното се възмущава само този, който е неразумен.


Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Lan77]  
Автор Бokop (слуга на Лоа)
Публикувано10.08.09 00:28



В отговор на:


Любов НЕ се постига чрез магия (това поне за десети път го пиша)



Добре де. В какво се изразява действието на т.нар "приворот" тогава?


От неизбежното се възмущава само този, който е неразумен.

Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Lan77]  
Автор Бokop (слуга на Лоа)
Публикувано10.08.09 00:31



Тц тц тц тц .. Личното ми мнение е, че по форумите всичките са "голямите магове" .. Защо обръщате всичко на паткомер ?

От неизбежното се възмущава само този, който е неразумен.


Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Бokop]  
Автор Lan77 ()
Публикувано10.08.09 00:48



Влияние за привързване. Едно от най-вредните в дълготраен план и за двете страни. За него също съм писала многократно вече.
Защо използваш руски термини?


Любов НЕ се постига с магия!



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: witch777]  
Автор Lan77 ()
Публикувано10.08.09 00:49



Не се занимавам

!



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: witch777]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано10.08.09 01:23



а знаеш ли, че има практиките на бабени деветини за еднополово връзване и няма нито кръв нито някакви такива работи, само нещата от света който ни заобикаля и са повече от работещите?



---------



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.