Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:00 04.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: van_helsing]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано08.08.09 20:13



хех, ти що се нервиш толкова?



---------


Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Bълk]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано08.08.09 21:35



...за какво да се нервя? постинга ми на "нервен" ли прилича?! ... след шегата, исках да изразя мнение по въпроса с мензиса поставен в храна и пиене..., ... ако Ти хванеш некоя пача да ти слага нещо подобно в ястиетата и питиетата, ... ти как би постъпил...?! дали тая жена би получила смислен отговор от типа: "...тенкс, Госод да те благослови..!"
Нещо нещата се омешиха, сигил магия - гнозис с мензис...



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: daarkk]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано08.08.09 21:54



В отговор на:

И какво, като слагат менструална кръв на партьорите си и сякаш вече са хванали дявола за опашката?!
Има си определени и точни методики на захранване с менструална кръв, тези импровизации, които повечето
жени правят, защото са го чули от някой са загуба на време и въобразяване, че въобще правят нещо.
Всички ми се юрват да "магьосничестват", а не знаят ни правила, ни нищо... но извинете ме, темата беше
за хаос чудесии, то и без друго у нас няма почва за развитие на нещо повече от болни фантазии и глупости.


Виж сега, ... не ми дреме за пикливата и с мензис "магия"... То е ясно че нищо няма да постигне, но съм гнуслив и с кеф ще я отрепя без никакви ритуали..., без да имам угризения (ако ми остане съвест в такъв момент) Предполагам че и на теб няма да ти е угодно да хапваш чаталния течен бардак на некоя кучка...
Имаш всякакво извинение, че темата се отплесна в мензис насока, може би е от хаос чудесиите..., какво да правим сега, работи им фантазията на хорицата...



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: van_helsing]  
Автор witch777 (лоша)
Публикувано08.08.09 22:30



Познай ако набарам жена която се опитва да ми слага такива идиотии в питие или храна,... какво ще и се случи...?!

А ти имаш ли какво да предложиш на една жена, че тя да си прави труда да те омагйосва?





Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: daarkk]  
Автор witch777 (лоша)
Публикувано08.08.09 22:33



темата беше за хаос чудесии, то и без друго у нас няма почва за развитие на нещо повече от болни фантазии и глупости

И в хаос магията някои неща ми харесват, но според мен ритуалите на традиционната, 'народна' магия са много по-силни и на твое място нямаше лекомислено да ги подценявам.



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: van_helsing]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано09.08.09 00:50



тя жената трябва да е много тъпа за да я хванат с подобно занимание. иначе сваляне на опита и нека тя да се гърчи.

---------



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: мapдyk]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано09.08.09 00:52



няма значение фазата на луната и богините, важното е мензиса и желание на този който прави.

---------



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: van_helsing]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано09.08.09 00:56



ти ще си гнуслив ако знаеш, че ти турват захранката, ама ако и идея си нямаш за това? една севритьорка в кръчма ти е метнала едно око и решава да ти хвърли в храната или виното няколко капки кръв по пътя от кухнята до твоята маса, едва ли ще научиш някога стига да нямаш навик да си анализираш дейсвията и имаш усет към страничните въздействия, иначе ще възникне любов и ще я възприемаш като абсолютно нормално нещо - пак ще повторя, че ако нямаш навик да си анализираш и съпоставяш действията и усещанията преди и в момента, за преглед в бъдеще си е отделна тема.

---------



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Bълk]  
Автор witch777 (лоша)
Публикувано09.08.09 15:23



няма значение фазата на луната и богините, важното е мензиса и желание на този който прави.

Редно е да се прави при нарастваща луна. Така баенето може да се обвърже с луната, 'както месеца расте, така и любовта ти към мен/еди кой си да расте'. Но освен за любовна магия, такава кръв може да се ползва и за много други работи. По принцип всички продукти от тялото-кръв, урина, косми, нокти и от природата-животински кости, кожи, яйца и т.н. са изключително силни в ритуалите. Ритуал с такива неща е 10 пъти по-силен от Уика или чист Хаос ритуал.



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Bълk]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано09.08.09 15:56



ти ще си гнуслив ако знаеш, че ти турват захранката, ама ако и идея си нямаш за това? - проблема за някои е, че често ми идват такива идеи...
една севритьорка в кръчма ти е метнала едно око и решава да ти хвърли в храната или виното няколко капки кръв по пътя от кухнята до твоята маса - така само може да оцапа поръчката, нищо повече... Мн. рядко ходя по кръчми и имам навика да предлагам на сервиращите първи да опитат това което предлагат, ако не, го връщам, ... ем келеш съм си...


Хващал съм такива жени при искане на ясновидство от тях самите, неподозирайки че мога да видя и това - вътрешната ми реакция е винаги остра, макар и да не я проявявам, понеже на друг са го правили...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.