Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:32 04.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Lan77]  
Автор Път-ниk (ще се върна)
Публикувано11.08.09 23:50



Аман от философии.
Има магьосници които приемат магическата сила просто за даденост и градят цели науки върху нея. Ако ги питаш за механизма как става нещо си, отговарят просто "С магия" без да имат обяснение какво точно става, а ако ги питаш "Що е магия" ще ти се изсмеят защото всички знаят, че магията си е магия - нея си я има и може да се ползва - толкова!
А вие...





Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Път-ниk]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано11.08.09 23:51



В отговор на:

Аман от философии.




хах ... и кой го казва!

---------


Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Bълk]  
Автор Път-ниk (ще се върна)
Публикувано11.08.09 23:58



Именно! И аз тва си мислих кат пишех мнението - мен наричаш "дървен философ", а ти се впускаш в такива "разсъждения".



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Път-ниk]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано12.08.09 00:00



обсъждаме реалните неща и реална практика както и резултатите й, а не философии изсмукани от пръста. Тъй че - чети.



---------


Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Bълk]  
Автор Път-ниk (ще се върна)
Публикувано12.08.09 00:18



Чета, кво да прая. За сега няма друго за четене в клуба...
Как пък на никой не му хрумна поне да смени името на темата?! Още си пишете под "Сигил магия - гнозис",въпреки, че няма нищо общо с мненията ви...





Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Път-ниk]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано12.08.09 00:19



добре де добре .... аз тъкмо си прегледах нещата в гуугъл и съм останал много доволен, та съм добродушен и правя жестове



---------


Тема Re: editнови [re: Lan77]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано12.08.09 00:57



Не съм виновен че нямаш памет за собствените си деяния, но да се дървиш на другите ти стига, кво ми пука дали си мързелива (мързелив, мързеливо)... Неам мнение за тебе..., още по малко за лъжите ти...





Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Път-ниk]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано12.08.09 01:18



Странно и аз се позачудих, дебата би трябвало да е между тебе и Lan77, ... поне по философии си пасвате...


Взех да имам съмнение за енергийна атака от страна на Лан77 , с цел "търсене на себеседник"... А все реве , че уж нея атакували..., навярно "А", "АВ", "О" или "ПП"...



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: van_helsing]  
Автор Път-ниk (ще се върна)
Публикувано12.08.09 12:07



Ние с Бокор си философстваме на лични (виж темата "Светата троица" в клуб "Окултизъм"). Той Вълк заради нея ме нарича "дървен философ", а не заради писанията ми тук.

Не схванах какво значат тези букви които си написал?!



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: van_helsing]  
Автор Lan77 ()
Публикувано12.08.09 12:26



Айдеее пипна те параноята!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.