Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:51 29.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: witch777]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано10.08.09 23:29



Много пъти съм писал че през април 2006 , влязох в тези форуми с мир, но получих жесток отпор и подигравки, ... искаха да ме разпнат... Само че аз не съм избран за такава цел, затова нямам стимул да пиша сериозно!



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Bълk]  
Автор Lan77 ()
Публикувано10.08.09 23:36



На зомбирането давам до 6-12 месеца, на привързването, понеже може да се самозахранва може и до живот да я докара, но здравословните и/или психически проблеми ще започнат и при двамата. В най-добрият случай "безоблачно привързване тип любов" най-много година-две. След това бавно гниещо мъчение. Ти на това любов ли му викаш?
Грешка е да се лъжат хората, естеството на любовта изключва влиянията - факт!
Пробвал ли си да махнеш давностно привързване и последствията за човека - страшно е!
ЛЮБОВ С МАГИЯ НЕ СЕ ПОСТИГА - ще взема в аватара да си го сложа това



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Lan77]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано11.08.09 00:01



на твоето му се вика аматьорската работа. за да няма разваляне се слага защита след постигане на резултат и влагата държи до края на живота, заедно с това се слага и защита от негатив или се прави прехвърляне на негатив върху някой друг като му правиш връзката с жертвата.

Не премахвам нещата, аз ги правя и ръката не ми се вдига да премахна работата на някой колега.

Постига се желание на човек който иска да бъде щастлив, магия е един от активните начини за построяване на собственно щастие, даже и да е пагубен за жертви - какво значение има, че една от тях си отиде, има и други и са в редица.

Колко пъти да повтарям .. има АЗ и АЗ ИСКАМ. Всички други бръщолевини са за попове и подобни служители на култа.

---------



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Lan77]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано11.08.09 00:12



Ааа добротата ми в случая равна няма. - вече ти писах че не си добра, помня как се заяждаше че не можеше да преминеш през един щит, щит който съм преминавал много пъти, ... обвини ме че такова нещо няма, понеже ти не си го виждала! Започна да се гавриш и подиграваш че фантазирам! Въпреки всичко не насочих лъч към тебе за атака, макар че си го изпроси! Точно обратното, насочвал съм лъч (енергия) за помощ към няколко човека, усещали са го, но само ако те пожелаят, могат да го потвърдят!
Тя заявява, че няма по-силно влияние от тези с яйца, кръв и пръст, аз и казвам, че има и че явно е неподготвена по материята. - разбира се че има много по силни неща за поразяване, но това не е оправдание ...
Ако беше сигурна в твърдението си - можеше спокойно да каже "Ми дай да си спретнем един дуел", ма не. - не искай повече такива неща, че не се знае дали няма някой друг да застане срещу тебе, някои се дразнят от надценяването ти, после да не кажеш че пак си била атакувана..., няма да е от мене, мойта практика е да отразявам такива атаки, та нападателят да си получи личният удар!


За 2 месеца, пишейки тук отбивам десетина нищожни атаки и две наистина силни, като се има предвид и разстоянието е страшно направо. - аз ти писах че заслужено те атакуват, причините няма да ги повтарям...
Е, подготвена ли е ми кажи?! - за никой няма гаранция, това също го писах, че и най силните магове могат да бъдат смлени от по слаби, то е като на война, вземи легендата за Гулиат и Давид!

Моите думи винаги са ти биле като трън в очите, но не обичам да си пестя неща които виждам..., а от това можеш само да спечелиш или поне вреда няма да имаш!




Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Lan77]  
Автор Бokop (слуга на Лоа)
Публикувано11.08.09 01:42



Вълк и Лан77, извинявайте, че ви се меся в разговора но искам да споделя за едно подобно
привързване или по-скоро зомбиране. Споменавал съм го. Жертвата е мъжа на лелята на една моя позната. Жената била доста грозничка със увиснал клепач. Жертвата хубавец (явно си го е бивало за женския вкус). Жената отива при ходжа и му сипва нещо в храната. От тогава "само гледа кривите и очи". Случило се е преди повече от 30 години. Живеят в Канада и имат две деца. Той е супер подчинен. Идвала през определено време и пак ходела по ходжи. Явно за подновяване (не знам със сигурност може и за друго). Така, както ми е известен случая така ви го казвам. Известни са ми още два такива случая. В единия случай жертвата разбира случайно години след връзката. Явно е било само за краткотраен секс или нещо от сорта. В този случай, който ми е по-ясен, доколкото ми е известно няма каквито и да е отрицателни последствия нито за единия нито за другия обект. И в трите случая са използвани арабски магии. Такива методики, обаче съществуват във всички традиции. Щом едно нещо се е случило веднъж значи то има право на съществуване. А дали е добро или лошо зависи от гледната точка.

От неизбежното се възмущава само този, който е неразумен.

Редактирано от Бokop на 11.08.09 02:02.



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Бokop]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано11.08.09 07:38



и аз това викам, че няма никакви отрицателни последствия при добре свършена работа, останолото е фантазии на моралисти.

---------



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Bълk]  
Автор Път-ниk (ще се върна)
Публикувано11.08.09 12:16



Темата стана яко Хаос.


Всъщност доста хаотична - обсъжда се какво ли не, но и дума няма отговаряща на заглавието (само няколко мнения в началото).



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Път-ниk]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано11.08.09 12:23



за съжаление платформата на клубове не позволява изнасяне на част от тема в отделна.

---------



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Bълk]  
Автор Път-ниk (ще се върна)
Публикувано11.08.09 12:41



Ако ти се играе става с копи-пейст - просто копираш мненията в друга тема.


Ако не ти се играе, кажи! Аз си нямам др.ига работа.



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: van_helsing]  
Автор Lan77 ()
Публикувано11.08.09 12:51



Вземам си бележка. Сега тренирам самоотбрана - пак, така че атаки са добре дошли, за това и пиша

.
Иначе е добре да си погледнеш кой точно ти е писал нещата, за които ми говориш, в предмодераторно време много често се появяваха клонинги на моето име.

Ади жив и здрав, до колкото се сещам само аз те подкрепих тогава, но нейсе! А иначе, че съм ти се смяла по други теми е вярно, такава съм си, весела!

Редактирано от Lan77 на 11.08.09 12:59.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.