Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:43 25.04.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Молби за помощ, обяви, услуги, мнения и оплаквания  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано02.08.09 13:07



тук и само тук ще се публикуват обявите на предлагащи услуги и молбите на търсещи помощ. Молбите стари над 1 месец или поети от определен колега ще бъдат изтривани. Молби публикувани извън тази тема, според настроението ми ще бъдат или пренасяни тук или по и най-вероятно изтрити.
Всеки практикуващ може да публикува в тази тема обява с предоставяни от него услуги.

Шарлатаните си знаят какво могат да очакват от мен и нито ще се скрият зад никове нито зад фалшивите имена.
----------

Редактирано от Bълk на 25.08.09 02:15.



Тема Обучение по традиционна магиянови [re: Bълk]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано01.08.09 16:37



Приемат се заявки за обучение по традиционна магия. Занятията се провеждат дистанционнов лекционно-практическа форма.В процеса на изучаване ще се научават множество малоизвестни и редки обреди, както и задължителните основни правила и обяснения за правилното им прилагане в работа.

Приемат се емоционално и психически стабилни лица над 18 години. Хора със сериозни намерения и мотивация за отговорна работа. Вашият пол, вероизповедание, сексуална ориентация и местоживеене са без значение. Религиозни фанатици, сектанти, дървени философи или просто глупаци ще бъдат отхвърляни безрезервно, за такива, молим да не ни безпокоите.

За повече информация посетете

Редактирано от Bълk на 11.10.09 12:39.



Тема демоннови [re: Bълk]  
Автор The cursed (ще се върна)
Публикувано21.12.15 22:59



Здрасти Вълк, как я караш напоследък? Защо си си забранил бележките?
Демоните правят ли магии? Искам да кажа, могат ли да направят нещо което съвременната медицина не може (да създадат липсвващ орган, да порастне кост или нещо такова)? Могат ли да развалят магии/проклятия? Могат ли да пренесат предмет от някъде и да ми го доставят?
Ако ги правят всички тези неща, можеш ли да ми изпратиш един демон - аз ще му дам каквато енергия иска (ако го разбера, че е тук), няма нужда ти да му пускаш кръв.



Тема Re: демоннови [re: The cursed]  
Автор anuel (Хаос маг)
Публикувано22.02.16 03:33



Здравей,
наведе ме на мисълта да пусна може би интересна тема ?

Върнах се


Тема Re: Обучение по традиционна магиянови [re: Bълk]  
Автор venom pz (непознат )
Публикувано18.01.17 20:20



Здравейте,Вълк предварително се извинявам за причиненото неудобство но бех искал да ви,задам наколко въпроса Лично да ви,помоля за съвет.моля,във удбно за вас време пишете на посочения от мен Е-мейл адрес.Предварително ви,благодаря.С уважение.Аз



Тема Re: вълкнови [re: anuel]  
Автор venom pz (непознат )
Публикувано18.01.17 20:25



Надявам се да не съм ви притеснил.



Тема Re: Молби за помощ, обяви, услуги, мнения и оплакваниянови [re: Bълk]  
Автор venom pz (непознат )
Публикувано19.01.17 22:30



Здравейте на всички.Моите уваженя към вас.Извинявам се ако ви,досаждам по един или друг начинно имам нужда от вашата помощ или поне съвет.bojidargive4ev@abv.bg.моля ви,ако е възможно и желаете ми пишете.Предварително ви,благодаря.С уважение.Аз




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.