Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:10 08.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Заклинание за избавяне от уроки.нови  
Автор Бokop (Слуга на Лоа)
Публикувано21.06.09 22:14



Чете се три пъти над вода.
Както се е родил раб Божий (името), така да се избави от всички болести, от всички скърби, от уроки, от надзор, от страхове, от уплаха, от тегоби, от божи, от насрещен, от остър зъб, от лоши очи, от бял и черен покров, от баби, от зълви, от блудни девици. Бъдете, слова мои, леки и силни. На думите ми нека е ключалка морето, а ключове — зъбите. (Дава се на болния вода.) За раб Божий (името) лошата дума да се разнесе от вятъра, да се вкамени в камъка, а камъкът да потъне във водата. Бъдете, слова мои, леки и силни, по-здрави от остър нож, по-твърди от топовно дуло, устата ми са ключалка, езикът ми е ключ. Амин.

Редактирано от Бokop на 21.06.09 22:14.



Тема Re: Заклинание за избавяне от уроки.нови [re: Бokop]  
Автор Пpokълнaтия (PHOENIX)
Публикувано21.06.09 22:30



И после какво се прави с тази вода над която четеш заклинанието?



Тема Re: Заклинание за избавяне от уроки.нови [re: Бokop]  
Автор Kpaличa ()
Публикувано21.06.09 22:50



Това заклинание старо ли е?И ако е старо,приблизително на колко години е?



Тема Re: Заклинание за избавяне от уроки.нови [re: Пpokълнaтия]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано22.06.09 00:17



измиваш лицето от горе надолу, ръцете от лакъта до края, краката от коляно до края и водата изсипваш на неасфалтирано кърстовище. Прави се по изгрев на открито.

---------
целунете ми чакрата!


Тема Re: Заклинание за избавяне от уроки.нови [re: Kpaличa]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано22.06.09 00:17



няма значение колко е старо, важно да е работещо!

---------
целунете ми чакрата!


Тема Re: Заклинание за избавяне от уроки.нови [re: Bълk]  
Автор dama_spatia (зеленоока)
Публикувано22.06.09 09:30



В отговор на :" измиваш лицето от горе надолу, ръцете от лакъта до края, краката от коляно до края и водата изсипваш на неасфалтирано кърстовище. Прави се по изгрев на открито.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
В градовете почти няма неасфалтирани улици. И ако водата се хвърли на асфалтирано кръстовище, означава ли, че човекът, за когото е направено това заклинание, няма да се избави напълно от уроките, както и ако не се направи точно по изгрев слънце, а до обяд/ примерно след 8.00?



Тема Re: Заклинание за избавяне от уроки.нови [re: Bълk]  
Автор Lan77 ()
Публикувано22.06.09 10:26



В този си или в подобен вид горе-долу поне от както сме си в този биологичен вид. Пречистването с вода се извършва най-лесно с течаща вода, тъй като водата в съд има "памет" и връща част от поетите негативи върху пречистващият се, т.е. процесът е двустранен. Да не говорим, че човекът винаги се разсейва от съда.
Относно ефективността - водата е най-лесният елемент за пречистване, поради близостта и с нас самите и поради специфичната и структура. Използва се и от всички религии. Жените работят по-лесно с вода от мъжете.

Редактирано от Lan77 на 22.06.09 10:30.



Тема Re: Заклинание за избавяне от уроки.нови [re: dama_spatia]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано22.06.09 10:44



ми .... Бокор ще сподели за точния механизъм, а кръстовище - виж някоя паркова зона в града. Най-добре по изгрев, все пак ако тръгваш да вършиш нещо то го върши добре.

---------
целунете ми чакрата!


Тема Re: Заклинание за избавяне от уроки. [re: Lan77]  
Автор Пpokълнaтия (PHOENIX)
Публикувано22.06.09 11:28



Значи най-добре ще е да назубкам заклинанието, да се гмурна под някой водопад и там да го изрецитирам 3 пъти а?
Под душа не става ли?

Нищо, че психическата настройка ще е малко по-друга (нали това е целта на вс ритуали - да насочат съзнанието към целта - за товва трябва ритуала да е по-загадъчен, за да има магически ефект върху съзнанието...).



Тема Re: Заклинание за избавяне от уроки. [re: Пpokълнaтия]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано22.06.09 11:43



освен твоите психически настройки учавстват и други неща които са с различно енергийно ниво от стандартните. Например при някое чистене се използват църковните свещи които са стояли до гроба по време на опяване на покойник, и замяната им с обикновенни е глупост. А за водопад, ако си толкова могъщ, че да можеш да промениш енергийната структура на този обем вода във водопада - успех!

---------
целунете ми чакрата!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.