Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:13 27.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Заклинание за избавяне от уроки.  
Автор Бokop (Слуга на Лоа)
Публикувано21.06.09 22:14



Чете се три пъти над вода.
Както се е родил раб Божий (името), така да се избави от всички болести, от всички скърби, от уроки, от надзор, от страхове, от уплаха, от тегоби, от божи, от насрещен, от остър зъб, от лоши очи, от бял и черен покров, от баби, от зълви, от блудни девици. Бъдете, слова мои, леки и силни. На думите ми нека е ключалка морето, а ключове — зъбите. (Дава се на болния вода.) За раб Божий (името) лошата дума да се разнесе от вятъра, да се вкамени в камъка, а камъкът да потъне във водата. Бъдете, слова мои, леки и силни, по-здрави от остър нож, по-твърди от топовно дуло, устата ми са ключалка, езикът ми е ключ. Амин.

Редактирано от Бokop на 21.06.09 22:14.



Тема Re: Заклинание за избавяне от уроки.нови [re: Бokop]  
Автор Пpokълнaтия (PHOENIX)
Публикувано21.06.09 22:30



И после какво се прави с тази вода над която четеш заклинанието?



Тема Re: Заклинание за избавяне от уроки.нови [re: Бokop]  
Автор Kpaличa ()
Публикувано21.06.09 22:50



Това заклинание старо ли е?И ако е старо,приблизително на колко години е?



Тема Re: Заклинание за избавяне от уроки.нови [re: Пpokълнaтия]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано22.06.09 00:17



измиваш лицето от горе надолу, ръцете от лакъта до края, краката от коляно до края и водата изсипваш на неасфалтирано кърстовище. Прави се по изгрев на открито.

---------
целунете ми чакрата!


Тема Re: Заклинание за избавяне от уроки.нови [re: Kpaличa]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано22.06.09 00:17



няма значение колко е старо, важно да е работещо!

---------
целунете ми чакрата!


Тема Re: Заклинание за избавяне от уроки.нови [re: Bълk]  
Автор dama_spatia (зеленоока)
Публикувано22.06.09 09:30



В отговор на :" измиваш лицето от горе надолу, ръцете от лакъта до края, краката от коляно до края и водата изсипваш на неасфалтирано кърстовище. Прави се по изгрев на открито.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
В градовете почти няма неасфалтирани улици. И ако водата се хвърли на асфалтирано кръстовище, означава ли, че човекът, за когото е направено това заклинание, няма да се избави напълно от уроките, както и ако не се направи точно по изгрев слънце, а до обяд/ примерно след 8.00?



Тема Re: Заклинание за избавяне от уроки.нови [re: Bълk]  
Автор Lan77 ()
Публикувано22.06.09 10:26



В този си или в подобен вид горе-долу поне от както сме си в този биологичен вид. Пречистването с вода се извършва най-лесно с течаща вода, тъй като водата в съд има "памет" и връща част от поетите негативи върху пречистващият се, т.е. процесът е двустранен. Да не говорим, че човекът винаги се разсейва от съда.
Относно ефективността - водата е най-лесният елемент за пречистване, поради близостта и с нас самите и поради специфичната и структура. Използва се и от всички религии. Жените работят по-лесно с вода от мъжете.

Редактирано от Lan77 на 22.06.09 10:30.



Тема Re: Заклинание за избавяне от уроки.нови [re: dama_spatia]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано22.06.09 10:44



ми .... Бокор ще сподели за точния механизъм, а кръстовище - виж някоя паркова зона в града. Най-добре по изгрев, все пак ако тръгваш да вършиш нещо то го върши добре.

---------
целунете ми чакрата!


Тема Re: Заклинание за избавяне от уроки.нови [re: Lan77]  
Автор Пpokълнaтия (PHOENIX)
Публикувано22.06.09 11:28



Значи най-добре ще е да назубкам заклинанието, да се гмурна под някой водопад и там да го изрецитирам 3 пъти а?
Под душа не става ли?

Нищо, че психическата настройка ще е малко по-друга (нали това е целта на вс ритуали - да насочат съзнанието към целта - за товва трябва ритуала да е по-загадъчен, за да има магически ефект върху съзнанието...).



Тема Re: Заклинание за избавяне от уроки.нови [re: Пpokълнaтия]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано22.06.09 11:43



освен твоите психически настройки учавстват и други неща които са с различно енергийно ниво от стандартните. Например при някое чистене се използват църковните свещи които са стояли до гроба по време на опяване на покойник, и замяната им с обикновенни е глупост. А за водопад, ако си толкова могъщ, че да можеш да промениш енергийната структура на този обем вода във водопада - успех!

---------
целунете ми чакрата!


Тема Re: Заклинание за избавяне от уроки.нови [re: dama_spatia]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано22.06.09 11:49



има една специфика която до някъде е обща. момент на изгрева (трае около половин час) е момент в който негативните неща все още имат влияние и след изгрева тяхното влияние става практически никакво, но за сметка на това увеличава се енергетика на позитивните неща, и в момент на изгрева свързваш водата с лошотиите които са по теб и ги отхваръляш и в момент на изгрева вече няма как да се върнат обратно при теб. ако се прави преди това - може да не е пълно, ако е след това то няма да се хване. И водата желателно да е проточна и взета от някой естествен извор, а не тая хлорирана от чешмата в кухня или обработена с химикалии в туби по магазини.

---------
целунете ми чакрата!


Тема Re: Заклинание за избавяне от уроки.нови [re: Bълk]  
Автор Lan77 ()
Публикувано22.06.09 12:14



При пречистването, към което спада и махането на уроки (обожавам я тази дума), обемът вода и силата на практикуващият нямат такова значение, защото не е необходимо да се променя структурата на водата.
Мда - водопад е идеално.

Ако може и гол и на изгрев - екстра!
Също така не вярвам, че повечето хора могат да се пречистят цялостно, точно за това и в болшинството религии се мият части от тялото "отточници" (така баба им вика), ръце, крака очи, чели, устни...та за начинаещи ръцете само.

Редактирано от Lan77 на 22.06.09 12:38.



Тема Re: Заклинание за избавяне от уроки.нови [re: Бokop]  
Автор Lan77 ()
Публикувано22.06.09 12:40



Интересно би ми било някой да напише практика за пречиствне със земя(кристал) или с въздух...



Тема Re: Заклинание за избавяне от уроки.нови [re: Бokop]  
Автор 4ereshka (пристрастен)
Публикувано22.06.09 13:57



Бокор, това заклинание от някоя книга ли е и от коя?



Тема Re: Заклинание за избавяне от уроки.нови [re: Lan77]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано22.06.09 16:25



срещал съм някъде дет се наговаря по вятър духащ от изток и по време на залез, ама какво беше точно не се сещам.

някъде съм срещал и чистене с мед, но нямам никакви спомени къде точно.

---------
целунете ми чакрата!


Тема Re: Заклинание за избавяне от уроки.нови [re: Бokop]  
Автор Anuel (Lord of Darknes)
Публикувано22.06.09 19:24



Това за блудните девици много ми хареса, щото ако го направя това заклинание сигурно вече няма да ми се обаждат котетата в Елмаз



И не е моя Силата и Славата, но Парите са си мои.

Тема Re: Заклинание за избавяне от уроки.нови [re: Anuel]  
Автор 4ereshka (пристрастен)
Публикувано23.06.09 13:08



Надявам се това да е шега, и да не си опрял до пачаврите от елмаз





Тема Re: Заклинание за избавяне от уроки.нови [re: Lan77]  
Автор Цap Изpoд ll ()
Публикувано23.06.09 20:40



И аз споделям този прост опит.

А за колегата: и душ става и то чудесно!



Кураж, не сме сами!

Тема Re: Заклинание за избавяне от уроки.нови [re: Цap Изpoд ll]  
Автор Пpokълнaтия (PHOENIX)
Публикувано24.06.09 16:20



Аааа, аз днес питах за киприановата молитва в църквата. Струва само 1.50лв. Става много по-лесно - няма да ми се налага да зубря думички.





Тема Re: Заклинание за избавяне от уроки.нови [re: Пpokълнaтия]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано24.06.09 17:15



опяване на жив човек можеш да договориш за 5 лева и направо да ги пускаш на пакети.

---------
целунете ми чакрата!


Тема Re: Заклинание за избавяне от уроки.нови [re: Bълk]  
Автор Пpokълнaтия (PHOENIX)
Публикувано24.06.09 17:33



Не разбрах.
За кво ми е опяване на жив човек и какво да пускам "на пакети"?

Да не би да не си разбрал цената за киприановата? - 1лв. и 50ст.



Тема Re: Заклинание за избавяне от уроки.нови [re: Пpokълнaтия]  
Автор Цap Изpoд lX (непознат )
Публикувано24.06.09 17:34



Най-хубавото на магията е, че не се получава посредством зубкане на заклинания. Освен ако някой няма да те изпитва за оценка разбира се.





Тема Re: Заклинание за избавяне от уроки.нови [re: Пpokълнaтия]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано24.06.09 17:37



аз и 1 стотинка не бих дал на тия преяли педерастчета за киприановата молитва при положение, че същите тези попове без никакви проблеми след 5 минути ще опеят теб жив, стига някой да плати за това.

---------
целунете ми чакрата!


Тема Re: Заклинание за избавяне от уроки.нови [re: Цap Изpoд lX]  
Автор Пpokълнaтия (PHOENIX)
Публикувано24.06.09 17:44



В отговор на:

Най-хубавото на магията е, че не се получава посредством зубкане на заклинания



Да де, ама все пак трябва да запомня долу-горе думичките - не мога да си взема компа под душа за да ги чета, нали?



Тема Re: Заклинание за избавяне от уроки.нови [re: Bълk]  
Автор Пpokълнaтия (PHOENIX)
Публикувано24.06.09 17:47



Ами мен ме няма вече 8г. и хората ме забравиха, така че няма кой да ми поръча опело приживе, а и няма смисъл вече - аз съм си жив труп.

нищо не ми пречи да пробвам едно прочистване...



Тема Re: Заклинание за избавяне от уроки.нови [re: Пpokълнaтия]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано24.06.09 17:49



не става дума конкретно за теб, а за поведение на тези продажни говеда които именуват себе си служители на култа ... много ги мразя тия бетмени.

---------
целунете ми чакрата!


Тема Re: Заклинание за избавяне от уроки.нови [re: Bълk]  
Автор Пpokълнaтия (PHOENIX)
Публикувано24.06.09 18:16



Да не мислиш, че сред маговете няма такива двуличници? Пуска си обява, че разваля магии (и наистина е добър в това), а същевременно и прави силни черни магии стига да си платиш достатъчно. После може да му се наложи и да разваля собствената си работа...

Абе той попа да ми свърши р-та на мен, пък не ме ебе кво прави иначе...



Тема Re: Заклинание за избавяне от уроки.нови [re: Пpokълнaтия]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано24.06.09 18:22



защо да са двуличници?
Какво им пречи да се обръщат към мъртвите и бесове без значение дали става дума за разваляне или за въздействие без значение от типа на въздействие (дали е за или против здраве, богатство, защита или любов)?

---------
целунете ми чакрата!


Тема Re: Заклинание за избавяне от уроки.нови [re: Пpokълнaтия]  
Автор Lan77 ()
Публикувано24.06.09 19:46



Не, но спокойно можеш да си направиш лично твое, по-просто с няколко думички само, което на теб да върши по-добра работа от това. А може и съвсем без думи...



Тема Re: Заклинание за избавяне от уроки.нови [re: Lan77]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано25.06.09 01:58



и да получи обратния удар, всякаква самодейност при начинаещи е без резултат в нейтралния случай, в добрия си получават обратния удар за урок, сама знаеш.

Внимавай какво и на кого съветваш, той не може да се осмисли в кой свят се намира и тръгва да измисля нещо си вместо бесове да му нашепват на ухото. Той е никакъв пред силите, няма и десет човека които да вкара в могилата и няма заслуги пред силите. Но тъй като е половин труп то може и да го използват за неговата си сметка.

Тия няколко думички си вършат работа при ояли се попове, за друго нещо трябва да знае точната словоформа, ритмика, асоциативния ред и моторика. При практика едно по едно отпадат, нека да направи няколко десетки хиляди успешни въздействия и след това да говори за магия със силата на мисълта и без ритуали.

---------
целунете ми чакрата!


Тема Re: Заклинание за избавяне от уроки.нови [re: Bълk]  
Автор Lan77 ()
Публикувано27.06.09 23:49



Чиста теория, друже. Не мисля, че каквото и да е ще сработи така лесно при него, в каквато и да е посока.

Редактирано от Lan77 на 27.06.09 23:54.



Тема Re: Заклинание за избавяне от уроки.нови [re: Бokop]  
Автор Бokop (Слуга на Лоа)
Публикувано28.06.09 16:26



По-последни данни:
1. Преводът не е точен.
2. Пропуснати са някой неща.
Едит:
Питах един познат според, който методиката е 100% пълна с допълнението от Вълк. По-ефективно е да се чете наизуст. Заклинанието е руско.

Редактирано от Бokop на 28.06.09 16:55.



Тема Re: Заклинание за избавяне от уроки.нови [re: Бokop]  
Автор Пpokълнaтия (PHOENIX)
Публикувано28.06.09 17:14



Аз импровизирах със свои си дрънканици над шише светена вода от църквата и накрая се полях с нея след банята.


Едва ли ще стане нещо де...



Тема Re: Заклинание за избавяне от уроки.нови [re: Пpokълнaтия]  
Автор Бokop (Слуга на Лоа)
Публикувано28.06.09 17:25



Не трябваше да ни казваш. Сега целия клуб знае, че си правил ритуал. Нали знаеш, че като знаят други хора се отнема от силата?



Тема Re: Заклинание за избавяне от уроки.нови [re: Бokop]  
Автор Пpokълнaтия (PHOENIX)
Публикувано28.06.09 17:48



То тва не действа ли мигновено - изчиства още при поливането)? Аз казах след това... А и ще си го направя пак - светената вода е безплатна...



Тема Re: Заклинание за избавяне от уроки.нови [re: Пpokълнaтия]  
Автор Lan77 ()
Публикувано28.06.09 23:55



Аз не бих смесвала светената вода с пречистването. Тя е вече енергийно модифицирана, ако отчето си е свършило работата де

. За пречистване бих ползвала възможно най-чистата вода...
Не мисля, че при пречистване знаенето вреди, виж за други неща, вреди много.



Тема Re: Заклинание за избавяне от уроки.нови [re: Lan77]  
Автор Бokop (слуга на Лоа)
Публикувано29.06.09 06:52



Не съм съгласен. Правилото е да се мълчи за всичко. Въпреки, че и аз съм го нарушавал де.



Тема Re: Заклинание за избавяне от уроки.нови [re: Пpokълнaтия]  
Автор Бokop (слуга на Лоа)
Публикувано30.06.09 11:06



То работата е там, че на теб няма какво да ти се чисти вече. Достатъчно си пречистен. Трябва ти лекуване - не чистка.



Тема Re: Заклинание за избавяне от уроки.нови [re: Бokop]  
Автор Пpokълнaтия (PHOENIX)
Публикувано30.06.09 21:26



От много глава не боли.





Тема Re: Заклинание за избавяне от уроки.нови [re: Бokop]  
Автор bluestar1 ()
Публикувано01.07.09 00:53



Звучи като истинско, старо баене. Може да се комбинира с восъколеенето на Ануел, мисля че ще стане добра комбинация.



Тема Re: Заклинание за избавяне от уроки.нови [re: bluestar1]  
Автор Пpokълнaтия (PHOENIX)
Публикувано01.07.09 15:32



Хаос магията е хубаво нещо - дава ти пълна свобода да импровизираш както ти е кеф, а дали ще се получи нещо е отделен въпрос.


При мен все не се получава...ама, "луд умора няма"!



Тема Re: Заклинание за избавяне от уроки.нови [re: Пpokълнaтия]  
Автор Бokop (слуга на Лоа)
Публикувано02.07.09 02:05



To не боли ама каква полза? Това, което правиш е подобно на тип, който му е повредена колата и той вместо да отиде на сервиз я кара на автомивка.



Тема Re: Заклинание за избавяне от уроки.нови [re: Бokop]  
Автор Пpokълнaтия (PHOENIX)
Публикувано02.07.09 12:30



Ами да ми е чистичко.

Да не се цапат техниците кат ме ремонтират...
Японските автотехници работят с бели престилки (освен ако не е било нагласено за пред телевизията ).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.