Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:52 28.04.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Мария Стойчева от Варна  
Автор samo_da_pitam (непознат )
Публикувано21.06.09 14:00



Много бих искала да знам дали някой от вас я е посещавал. Живее в квартал Галата. Казаха ми че много познава, а аз имам сериозен проблем и наистина не издържам и искам да отида при някой гадател, но искам да съм сигурна при кой точно отивам. Моля ви ако имате впечатления от нея да ги споделите? Благодаря, очаквам с нетърпение вашите отговори.



Тема Re: Мария Стойчева от Варнанови [re: samo_da_pitam]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано21.06.09 14:23



Уникална е ...

... ходи си троши парите, немаш проблем, тя такива търси...



Тема Re: Мария Стойчева от Варна [re: van_helsing]  
Автор samo_da_pitam (непознат )
Публикувано21.06.09 14:53



разбирам, явно и тя е шарлатанка



Тема Re: Мария Стойчева от Варнанови [re: samo_da_pitam]  
Автор ne kazvam (непознат )
Публикувано23.10.09 22:16



Хей хора,явно наистина много се заблуждаваме с тези хора.Мен лично Мария ме излъга с доста пари,над 500 лева съм дал за да получа това,което искам и така и не стана това.А тя все ме убеждаваше,че ще стане,дрън дрън.Пробвах и при доста други,но така и не открих истинският в тази сфера.И да ги има може да са един двама,но кой знае и запомнете,те не се рекламират и няма писано за тях в нета,Всичко друго е измама и аз искам такъв човек,но така й не открих,само искаха пари,но вече не се хванах първо предложих,за резултати и едва след тях да платя,но не се навиват.ВСИЧКО Е ЛЪЖА<ЗАПОМНЕТЕ.Ако някой открие нещо нека да пише да видим?Благодаря!



Тема Re: Мария Стойчева от Варнанови [re: samo_da_pitam]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано24.10.09 01:39



Странно как шарлатанката се бори с шарлатаните в България?

Де да беше някоя дето да не я знаем, ... колко смешно звучи "помагам", ... дамм, забравила е да спомене че помага за изпразването на кесията на клиента... , "звездата - пишман картогледачка" от кв. "Галата", ... вече с титла "лунен маг", баси...колко тъпи пачи има да се мъкнат при тая



Тема Re: Мария Стойчева от Варнанови [re: ne kazvam]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано24.10.09 01:39



не си давал пари е едното, а другото е, че след точка и запетая има интервал.

---------



Тема Re: Мария Стойчева от Варнанови [re: van_helsing]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано24.10.09 01:42



В отговор на:

"лунен маг"




или он межикскул или от школото на вакуленко ... се тая си е .. фантасти и шарлатани, едни и същите се търкалят

---------


Тема Re: Мария Стойчева от Варнанови [re: Bълk]  
Автор varadave ()
Публикувано24.10.09 19:59










Тема Re: Мария Стойчева от Варнанови [re: ne kazvam]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано26.10.09 04:16



не си ходил при нея е като за първо, като за второ си избери наказанието за тази лъжа.

---------



Тема Re: Мария Стойчева от Варнанови [re: varadave]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано26.10.09 04:18



ти пък какво намигваш? все едно не си имала проблеми със расширени съдове по краката скоро.

---------




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.