Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:36 26.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Магиянови [re: Bълk]  
Автор kajete_mi (непознат )
Публикувано21.06.09 12:05



в какъв смисъл забравям за умиране и за инвалидните колички.В какъв смисъл забравям за връзката с баща ми?



Тема Re: Магиянови [re: kajete_mi]  
Автор Пpokълнaтия (PHOENIX)
Публикувано21.06.09 12:17



Иска да каже, че магията не е за тези неща (умиране, инвалидност) и няма вртзка с баща ти (неговите проблеми не се дължат на твоята магия).
Останалото ти го написах в "Езотерично лечение".



Тема Re: Магиянови [re: kajete_mi]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано21.06.09 12:32



ако и сторено нещо, то няма връзка с инвалидността или умиране. Огледай се наоколо в обкръжението ти и прецени кой би имал изгода от това ти да си неадекватен с главата и евентуално кой би завиждал на успеха ти и имал полза ти да си безработен ... най-вече края на миналото лято - началото на есента.

---------
целунете ми чакрата!


Тема Re: Магиянови [re: kajete_mi]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано21.06.09 12:45



кратък коментар относно жената - далеч от нея, тя не е на ясно какво прави.

Уж определя какво е и казва, че трябва да се махне, но пък не знае как трябва да се махне защото не знае колко е сложно и с това зарибяване като диагностика за без пари - колкото да види с какви суми разполагаш.

А за 100% - то и господ бог не ти дава подобна гаранция. Веднъж дадени пари няма да можеш да ги върнеш нито лично, нито през съда заради липсата на документи за даване.

---------
целунете ми чакрата!


Тема Re: Магиянови [re: kajete_mi]  
Автор Lillie ()
Публикувано21.06.09 15:18



"Питах я дали поражанията от магията биха се премахнали след развалянето и тя ми каза давам 100 процента гаранция че нещата ще се оправят - връщам парите.Каза ми да се видиме да поговорим,като няма да ми вземе пари за консултацията.Да ми покажела че има магия и каква е,каза ми че взависимост от сложността на развалянето и - премахването и ще струва различно може 50,може 100,може 300,максимум около 1000 лв."

Ако имаш излишни пари за даване, напълни й гушата.


Щяла да върне парите... да, като цъфнат налъмите. Каква гаранция?



Тема Re: Магиянови [re: kajete_mi]  
Автор Пpokълнaтия (PHOENIX)
Публикувано21.06.09 15:27



Да,още докато четох и на мен ми хрумна, че тая не е никак надеждна...
В магията и лечението (под каквато и да е форма) гаранции никога няма (пще по-малко пък 100%).
Тя въобще не знае каква е магията и няма идея как ще я развали - гаранции дава.


Това е възможно само ако е адепт на висшата магия, но те не се занимават с такива неща, така че е малко вероятно.



Тема Re: Магиянови [re: kajete_mi]  
Автор kajete_mi (непознат )
Публикувано21.06.09 16:20



казва се Елизабет от Граф Игнатиево.



Тема Re: Магиянови [re: kajete_mi]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано21.06.09 17:24



името й и място нямат никакво значение.

казах ти да се огледаш наоколо себе си и да помисилиш на кого евентуално си прекрачил пътя, най-вече по работа, но не изключвам и личния живот.

за задаваща се при теб шизофрения мога да кажа следното:
1. Чрез нея се постига определена цел.
2. Тя е цел.
3. Тя е последствие.
4. Няма никаква външна енергийна намеса и всичко си развива както при едно нормално психично заболяване.

---------
целунете ми чакрата!


Тема Re: Магиянови [re: Bълk]  
Автор Пpokълнaтия (PHOENIX)
Публикувано21.06.09 17:52



4ereshka го пита за името в клуб "Езотерично лечение" и той за това го споменава...

Аз мисля, че дежавутата му са страничен ефект от магия с друга цел...ама ти си по-вещ.





Тема Re: Магия [re: Пpokълнaтия]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано21.06.09 18:41



може и така да е ....

ето ти примерче като начин на постигане на нещо чрез полудяване:
- Какво биха направили силите ако молбата ми е към тях еди кой си да банкрутира или да се лиши от семейството?
а. най-действащия вариант е той да полудее и в следствие на това ще престане да взима адекватни решения по работа.
б. алкохолизъм и наркомания.

ето ти пример където може да е следствие:
- какво ще стане с човека като му се затворят пътищата?
а. бавно и сигурно ще изпадне в депресивно състояние - това е един доста разпостранена причини за възникване на шизофрения.
б. ще си блъска главата в стената опитвайки отново и отново, ама все ще е същия резултат

целенасочено въздействие с подселване на същност е много малко вероятно, поръчител ще се скъса да търси практик способен на подобно въздействие.

ако е страничен ефект и чрез това се постига нещо - то лошото му е тепърва предстои.

уф, аман от гадаене върху нищо и философските размисли ....

---------
целунете ми чакрата!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.