Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:56 30.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Магията:направете крачка в един по различен свят  
Автор Anuel (Lord of Darknes)
Публикувано22.05.09 16:51



Чисто и просто няма да обяснявам това що е магия, но с тази тема бих искал да стимулирам всички да си направят автомагия за успех и личен просперитет.
При търсене по нета за това инфо колкото си искате (на славянски или на английски езици).
Аз лично си избрах хаос магията в черния й спектър и съм доволен от избора си, но искам да предупредя всички че след реализацията на първото магическо действие в който и спектър да е то живота ви вече няма да е същият, защото ще почнат да се натрупват малки събития в желаната посока, и какъв ще е обаче крайният й резултат ще зависи от Вашата лична съдба.
На практика чрез магия е възможно да корегирате съдбата си в известни граници, но можете юнашки да скъсите и живота си по различни причини.

И не е моя Силата и Славата, но Парите са си мои.


Тема Re: Магията:направете крачка в един по различен святнови [re: Anuel]  
Автор Цap Изpoд ll ()
Публикувано22.05.09 16:58



Няма стращно! Важното е ташак да става.

Кураж, не сме сами!


Тема Re: Магията:направете крачка в един по различен святнови [re: Anuel]  
Автор astra7 (*****)
Публикувано25.05.09 15:33



kak се прави автомагия за спечелване на джакпота на тотото?





Тема Re: Магията:направете крачка в един по различен святнови [re: astra7]  
Автор ratna (недостъпна)
Публикувано25.05.09 16:58



никой няма да ти каже как се прави магия за да спечелиш джакпота ,
щото незнае



Но все пак помисли какво си готов да пожертваш като дар към силата , която ще ти помогне да осъществиш желението си.

Няма начин да няма начин

Тема Re: Магията:направете крачка в един по различен святнови [re: ratna]  
Автор astra7 (*****)
Публикувано25.05.09 17:19



ами такива персони като Ануел могат всичко и защо не да знае

има и такива които реално са печелили несметни богатства от хазарта благодарение на свръхестествените си способности, като ясновидството



Тема Re: Магията:направете крачка в един по различен святнови [re: astra7]  
Автор ratna (недостъпна)
Публикувано25.05.09 17:38



тогава се стреми да развиеш ясновидски способности .докъто някои друг ти казва как да стигаш до желанията си , ти ще му бъдеш длъжник.
Света , в които живеем всяко нещо си има цена .Когато искаме нещо много силно от някого , който може да ни го осигури , тогава направо този ни заробва.
Няма лошо да си слуга на мъдър господар , но са малко господарите проявили мъдростта

Няма начин да няма начин


Тема Re: Магията:направете крачка в един по различен святнови [re: ratna]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано25.05.09 17:55



В отговор на:

Но все пак помисли какво си готов да пожертваш като дар към силата , която ще ти помогне да осъществиш желението си.




златни думи!

Само да добавя, може и да няма нужда от жертвата при положение, че той е ЦЕНЕН за силата, но в този случай жертвата е поемане на пътя и посвещаването на живота в службата на тази сила.

---------
обичам да мисля за душата ми, тя при мен е като хубава бира - тъмна!

Редактирано от Bълk на 25.05.09 18:01.



Тема Re: Магията:направете крачка в един по различен святнови [re: Bълk]  
Автор ratna (недостъпна)
Публикувано25.05.09 19:26



Само да добавя, може и да няма нужда от жертвата при положение, че той е ЦЕНЕН за силата, но в този случай жертвата е поемане на пътя и посвещаването на живота в службата на тази сила

Службата е избрана за малцина.
Силните я възприемат като път .Слабите -като жертва.

Няма начин да няма начин


Тема Re: Магията:направете крачка в един по различен святнови [re: ratna]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано25.05.09 19:35



то е път, но искаш ли или не - без да се усетиш ще има и жертви по него.

Всичко което и всеки който ти пречи или може дна този път ще бъде отстранено от силата от твоя живот за да не ти пречи да служиш на тази сила. Например ако си решил да създадеш семейство с еди кой си и силата прецени, че ония ще попречи - няма да има семейство и онзи човек просто ще бъде отстранен от живота ти. Ако си ценен за силата и някой от роднините ти правят пречки - роднината ще бъде отстранен.

всеки който е стъпил на този път трябва да осъзнава, че връщане обратно практически няма или е премного болезнено.

---------
обичам да мисля за душата ми, тя при мен е като хубава бира - тъмна!


Тема Re: Магията:направете крачка в един по различен святнови [re: Bълk]  
Автор ratna (недостъпна)
Публикувано25.05.09 20:54



Най-често връща назад спомена по нещо отминало и разни такива сантименталности.Не се оценява новата ситуация , а се изпада под влияние на емоции.
Дали мислим , че избираме сами пътя си или не сме имали друг избор?

Тези , които имат ясна представа как да се движат , отиват напред.
Останалите са на приливи и отливи.

Няма начин да няма начин



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.