Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:53 27.04.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Дзън, дзън...нови  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано16.05.09 08:19



Да си призная, леко тръпки ме побиха, като четох тук, но опрях и аз до вас да питам



Значи, срещнах се с една жена и тя ми каза, че нещо съдбовно ми било заключено. За да се отключи, трябва да правя едни ритуали, които ми написа тя. Сега обаче попаднах в луда дилема. Дали тези отключващи ритуали са магия или не? Или пък магия е било, когато това се е случило? Принципно много се страхувам от такива заигравки, макар и с благороден мотив, въпреки че тя ме увещаваше, че били христиански.

Не знам, дали е спешно да се свърши това, но за сега нищо няма да предприемам, докато не чуя вашето мнение.

Редактирано от mirror_ на 16.05.09 08:19.



Тема Re: Дзън, дзън...нови [re: mirror_]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано16.05.09 09:29



по принцип и двете неща са в тази категория, дай да видим що за ритуали са и да преценим, че с гадаене нищо няма да стане.

Най-добре пусни нещата на бележка за да се избегне ненужна публичност.

Стана ми малко интересно това с христиански отключващи неща, те тия работи са празен звук ако човек не е светец за себе си.

---------
обичам да мисля за душата ми, тя при мен е като хубава бира - тъмна!


Тема Дрън, дрън...нови [re: mirror_]  
Автор Anuel (Lord of Darknes)
Публикувано16.05.09 17:51



Фундаменталното неразбиране на това що е магия ви мота главата и поражда амбивалентост в мисленето ви (амбивалентност = двойна стойност).
На практика магията е всяка енергийна манипулация извършена с енергии различни от обикновените електрохимични известни и изучавани от науката.
Най-често се има предвид псионната енергия присъща на всеки човек.
Лош поглед, продължителни или не негативни излъчвания (в зависимост от личната енергетика на човека и естествено на неговата чакрова конфигурация) - чакрите са енергийните центрове на човека, извършването на ритуали характерни предимно за Уика и другите поклонници на натуралната магия всичко това и много още се включва в термина "магия".
Но да се върна на ценния Ви постинг

, по принцип сте станали плячка на поредния непрокопсал маг (може би предимно от цигански произход).
Също така по принцип във всеки от нас има нещо "заключено" и това е непроявената положителна карма, защото има и отрицателна такава и тя също може да бъде обект на отключване !!
Според мен не се свенявайте да си отключите "заключените" неща, процесът е еквивалентен на кармично чистене, но пинизът е точно в ритуала щото можете да се преебете като си отключите и нещастията (негативната карма).
Най-често се извършва ритуал с катинар и/или поливане с осветена вода и други подобни простотии.
Неслучайно казвам простотии, защото за мен натуралната магия си е жива простотия, това (за мен) е все едно да се опиташ да регулираш двигател с вътрешно горене на кола от формула 1 като досега си го правил само на Москвич .
Има техники за кармично чистене, които работят добре и без ритуали - това са техниките на ДЕИР и другите школи които са се посветили на кармично чистене.

И не е моя Силата и Славата, но Парите са си мои.

Редактирано от Anuel на 16.05.09 18:00.



Тема Re: Дрън, дрън...нови [re: Anuel]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано16.05.09 21:49



Ок. Благодаря! Изясниха ми се някой неща.
В такъв случай, ако си прав, аз също съм достатъчно "накисната" в магиите и спира да ме притеснява това, защото дори и аз съм последователка на една от школите. И все пак, приложната магия е друго измерение и затова трябва да се консултирам, щом не го познавам.



Тема Re: Дрън, дрън...нови [re: Anuel]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано17.05.09 17:10



това с кармичното чистене не е много яко. Истината е в кармичното коригиране!



големи кришнаити и брахмани станахме с тези карми, чакри, реинкарнаци и други подобни, вече не знам дали да се смея или да плача.

техниките на деир, симорон и техните производни не са нищо повече от психотренинг на индивид и поведението му социума.

пробвай няколко пъти подкараш ф1 по черен път и го сравни с москвича иначе и двете са коли с 4 колела. Избягвай да даваш мнение за нещата от които си далеч.

---------
обичам да мисля за душата ми, тя при мен е като хубава бира - тъмна!

Тема Re: Дрън, дрън...нови [re: Anuel]  
Автор astra7 (*****)
Публикувано17.05.09 21:09



и такааа... като толкова велик Маг би ли ми позволил да те попитам...?
така ли общуваш със своите пациенти, които имат сексуални смущения и им казваш сигурно, че всичко е от кармата и че трябва да направят чистене...?





Тема Re: Дрън, дрън...нови [re: Bълk]  
Автор Anuel (Lord of Darknes)
Публикувано19.05.09 12:16



Имам известен опит с кармичното чистене или коригиране както казваш, за мен лично това са два взаимнодопълващи се термина.
Подложил съм над 30 човека на сервитор базирана модификация на кармичния комплекс, като предварително бяха предупредени и за първоначалния период на катарзис през който минава душата, след което идва ускопокението и хармонията. Не им вземах пари на хората за това, но един бе толкова доволен, че ми преведе цели 100 лева

с пощенски запис.
За мненията: модерирано

И не е моя Силата и Славата, но Парите са си мои.

Редактирано от Bълk на 19.05.09 12:20.



Тема Re: Дрън, дрън...нови [re: astra7]  
Автор Anuel (Lord of Darknes)
Публикувано19.05.09 12:19



Нигога и при никакви обстоятелства не съм смесвал хобито си (хаос магията) с медицинската си професия



И не е моя Силата и Славата, но Парите са си мои.

Тема Re: Дрън, дрън...нови [re: Anuel]  
Автор astra7 (*****)
Публикувано19.05.09 12:33



до колкото си спомням ако не ме лъжи паметта, ти ми сподели че си се изкушавал да казваш че имат направена магия

и че можеш да я разваляш евентуално, защото не се съмнявам в това като толкова велик Маг



Тема Re: Дрън, дрън...нови [re: Anuel]  
Автор astra7 (*****)
Публикувано19.05.09 12:36



браво на теб! Сега и аз трябва да казвам развалям магии че да ми пращат по 100 лв. ей така






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.