Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:22 30.04.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Изчезване на предметинови  
Автор Enslaver (щурман)
Публикувано17.05.09 21:58



Днес отидох на вилата си и оставих една 3-литрова празна туба в хола, след около час забелязах че я няма. Миналия път бях оставил и един списък на масата пак в хола, а сега го нямаше. С мен беше само майка ми, никой друг не е влизал в къщата от предишния път когато ходих, т.е. миналата събота. Обиколих двора и претърсих из основи - нищо не намерих, нито листа, нито тубата. На никой не му трябват. Не вярвам в странни неща, но това ме озадачи, опитвам се да си го обясня по някакъв начин но не мога. Може ли някой да ми обясни какво става.



Тема Re: Изчезване на предметинови [re: Enslaver]  
Автор astra7 (*****)
Публикувано17.05.09 22:27



да, случват се такива неща. На мен са ми се случвали не веднъж. Само стотинки са ми изчезвали от рафта





Тема Re: Изчезване на предметинови [re: Enslaver]  
Автор L.L. (химера)
Публикувано18.05.09 12:10



Едно приятелче ми сподели, че кристал му е изчезвал така - за часове, едва ли не пред очите му.
Може би с наближаването на 2012 такива явления ще зачестяват. Ако предположим, че границите между световете стават все по-отворени...



Тема Re: Изчезване на предметинови [re: L.L.]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано18.05.09 13:22



защо 2012?

---------
обичам да мисля за душата ми, тя при мен е като хубава бира - тъмна!


Тема Re: Изчезване на предметинови [re: Bълk]  
Автор astra7 (*****)
Публикувано18.05.09 13:42



защото тогава се очаквало да бъде края на света вероятно





Тема Re: Изчезване на предметинови [re: astra7]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано18.05.09 14:02



пак ли? аман!

---------
обичам да мисля за душата ми, тя при мен е като хубава бира - тъмна!


Тема Re: Изчезване на предмети [re: Bълk]  
Автор Enslaver (щурман)
Публикувано18.05.09 16:08



След малко разпити на някои хора се оказа, че в къщата са се случвали и други странни неща, дори по-странни от вчерашното, досега не е идвал поп за да я освети. Не вярвам в никакви религии, в богове, чудеса и т.н., но взех да се замислям дали да не викнем някой свещенник все пак.

Много ги мразя тия брадати козли....
Кристала и парите са ценни, всеки би се стремял да ги тафи, по всевъзможни начини.
А относно декември 2012 - поживьом - увидим.



Тема Re: Изчезване на предмети [re: Enslaver]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано18.05.09 16:23



Ако има нещо, то тия брадати пияндета педофилчета едва ли ще ти свършат някаква работа, освен, че навредят. Пак повтарям "АКО ИМА НЕЩО".

То и ако има нещо, зависи що е то, защото понякога е по-добре да се договориш и да получиш една невероятна защита върху дома, това което е в него и хората в него.

Ти сам как се чувстваш в къщата? Пробвал ли си да сравниш усещанията ти в различните стаи?

---------
обичам да мисля за душата ми, тя при мен е като хубава бира - тъмна!


Тема Re: Изчезване на предмети [re: Bълk]  
Автор Enslaver (щурман)
Публикувано18.05.09 16:47



Чувствам се много добре в къщата. Ами сравнявал съм стаите, всичките ми харесват, но най-добре се чувствам в стаята откъм улицата. През зимата в нея не е много студено, а през лятото горещината няма как да проникне и винаги е приятно хладно. Самата стая си е красива, с хубави тапети, картини и всичко е правилно разположено. Там ни е и единственото легло, на което като легна главата ми е на север, както трябва да е. Не би трябвало да има нищо, защото е сравнително нова къща, даже още не е довършена. В двора ни се предполага, че преди много векове е имало стара крепост.



Тема Re: Изчезване на предмети [re: Enslaver]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано18.05.09 16:56



а това което си споменал, че и преди са се случвали странните неща, какво беше?

с други думи няма потиснатост или все едно има нещо зад гърба и подобни усещания, не си забелязал такива неща, и сънищата са нормални и нямате кошмари?

---------
обичам да мисля за душата ми, тя при мен е като хубава бира - тъмна!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.