Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:38 24.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Запитването на stravalнови  
Автор MlCHAEL ()
Публикувано01.05.09 18:25



Здравейте,искам да попитам тези,който разбират може ли човек да започне да взима наркотици в резултат от направена магия.Моля ви за отговор.Предварително благодаря
::
Възможно е, но повечето наркомани не го правят по причина на магия. Може да се разбере от човек който разбита наистина от тези неща, потърси някой който наистина разбира от това. Лошото е че който се захване с наркоманията не се отказва така лесно, малко са тези които имат сили да се преборят дори без магия, а ако има такава , нещата се усложняват.



Тема Re: Запитването на stravalнови [re: MlCHAEL]  
Автор straval (непознат )
Публикувано01.05.09 18:50



Моля,ако някой знае човек,който найстина разбира и може да помогне да ми пише.



Тема Re: Запитването на stravalнови [re: straval]  
Автор MlCHAEL ()
Публикувано01.05.09 19:06



В отговор на:

Не става въпрос лично за мен,а за мой близък.Мисля,че е магия,защото имаме една съседка,много лоша жена,за,която знам,че се занимава с такива неща,а и постоянно от тях мирише на свещи.Също така намирам в двора пера,кости,пирони и др.Много пъти сме намирали заровени неща.



Мисля че причината не е в съседката, а в млад мъж, може би младеж. За магия няма как да се разбере без лично посещение при някой, данни, снимки или други подобни, които се явяват като катализатор-връзка с лицето. Понякога и негова много лична вещ може да свърши работа.
За посочването на човек трябва да помисля, че много станаха, а малко разбират.



Тема Re: Запитването на stravalнови [re: MlCHAEL]  
Автор astra7 (special agent)
Публикувано01.05.09 19:22



Хей, смешник, защо си отговаряш сам на себе си. Да не си друсан.





Тема Re: Запитването на stravalнови [re: astra7]  
Автор straval (непознат )
Публикувано01.05.09 20:13



Не мога да се сетя за младеж,който да иска да ни навреди по този начин.Който и да е бил да е мислил какво прави.Чувала съм,че се връща.За мен най-важното сега е да помогна на пострадалият.Ще чакам вашите препоръки за човек,който да ни помогне.



Тема Re: Запитването на stravalнови [re: straval]  
Автор astra7 (*****)
Публикувано01.05.09 20:20



защо ли си мисля че тук има нещо гнило и то много

какъв човек търсите за помощ?



Тема Re: Запитването на stravalнови [re: MlCHAEL]  
Автор Bълk (ОЧЗ, практик)
Публикувано01.05.09 20:24



възможно е

---------
обичам да мисля за душата ми, тя при мен е като хубава бира - тъмна!


Тема Re: Запитването на stravalнови [re: astra7]  
Автор Bълk (ОЧЗ, практик)
Публикувано01.05.09 20:25



нищо не търсят, чатят си и идея си нямат къде се намират

---------
обичам да мисля за душата ми, тя при мен е като хубава бира - тъмна!


Тема Re: Запитването на stravalнови [re: astra7]  
Автор straval (непознат )
Публикувано01.05.09 20:35



Прав сте,наистина има нещо гнило и то е,че лоши хора съсипаха живота на цялото ми семейство.Не разбирам от магий,затова търся човек който найстина да знае какво прави и ако има направена магия да я развали.Моля ви,незнам към кого да се обърна за да ни помогне



Тема Re: Запитването на stravalнови [re: Bълk]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано01.05.09 20:36



Темата е прехвърлена от главната тема за молбите за помощ тук и за това се получава объркването.
Чудя се, кой е тоя МИЧАЕЛ, че се разпорежда в клунба кой къде да пише - има си модератор за целта...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.