Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:59 29.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Покаянието ...нови  
Автор Бokop (Слуга на Лоа)
Публикувано19.04.09 09:57



Вечерта на великден бях на гости на един приятел. Стана въпрос за покаянието. Той не се интересува от магия но беше забелязал нещо интересно. Винаги, когато се е разкайвал - съжалявал, че е сторил нещо това му е създавало проблеми. Например, когато като малък съжалявал, че се е бил със някакви други деца. Мисли само, че покаянието пред икона е "нещо друго". Майка му почина преди време и той ми каза, че точно преди това се бил разкайвал за едни неща. Интересна закономерност. Вие какво мислите? Найстина ли покаянието вреди? Тогава защо се казва "Покай се."?

Редактирано от Бokop на 19.04.09 10:44.



Тема Re: Покаянието ...нови [re: Бokop]  
Автор blood2 (Аз не съм добро)
Публикувано19.04.09 10:56



"Найстина ли покаянието вреди?"

Покаянието не вреди.В твоят приятел има много насъбран гняв.Той не вярва достатъчно в доброто затова го настигат нещастия.

"Мисли само, че покаянието пред икона е "нещо друго""

Не се кланяи на идоли.Въобще разбирате ли каква е разликата между вярата,прошката и постоянното кланяне и клечене като идиот?

За да има покаяние приятелят ти трябва да има добро сърце.А той има в себе си само гняв,злоба,завист.

Не покаянието му е проблема.Проблема му е че е минал от другата страна и се е превърнал в зло.







Когато знам че хората са добри това е моят Рай,когато знам че хората са зли това е моят Ад.

Редактирано от blood2 на 19.04.09 10:58.



Тема Re: Покаянието ...нови [re: blood2]  
Автор Бokop (Слуга на Лоа)
Публикувано19.04.09 11:10



Смешно е как говориш за човек, който не познаваш. Казва се Иван - Ваньо. Покайваше се Ванката и с това умори майка си. Ако не беше тъжно щеше да е смешно. Не е това, което ти описваш. Все пак аз го познавам от 12 години.


Редактирано от Бokop на 19.04.09 11:34.



Тема Re: Покаянието ...нови [re: Бokop]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано19.04.09 23:22



Вярвам, че гориш от нетърпение
да чуеш поредно изпълнение,
развихрено във традиционен стил,
така удачно оценен като резил.




Тема Re: Покаянието ...нови [re: van_helsing]  
Автор Бokop (Слуга на Лоа)
Публикувано20.04.09 00:19



Ти си един забавен пич. Явно си стихоплетец.

Защо не издадеш сборниче?

Редактирано от Бokop на 20.04.09 00:23.



Тема Re: Покаянието ...нови [re: Бokop]  
Автор Bълk (ОЧЗ, практик)
Публикувано20.04.09 10:32



интересна тема

първоначално си мислих, че е съвпадение, но като се наблюдава закономерност става поредица от съвпадения.

ако има контакт с тъмните сили или е забелязан от тях без даже да е разбрал за него, той си получава наказание за покаяние за стореното.

-
Виртуалното пристрастяване води до реални хемороиди!


Тема Леко ме разочароваш ...нови [re: van_helsing]  
Автор Бokop (Слуга на Лоа)
Публикувано21.04.09 09:24



.. Аз те мислех за креативен пък ти си копирал стихотворенията. Не си ги измислил.
Давай линк към

де.



Тема Re: Покаянието ...нови [re: Бokop]  
Автор dama_spatia (зеленоока)
Публикувано21.04.09 11:38



Не мисля, че покаянието вреди. По-скоро, то очиства душата.



Тема Re: Леко ме разочароваш ...нови [re: Бokop]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано21.04.09 19:56



линка който си посочил на сайта сефте го виждам, юзера е копирал,... за първи път тези думи съм ги писал в интернет през 2005 гд. ... а съм се бъзикал с тях още през средата на 90-те на 20-ти век...

...намирам вицове които са казвани още преди да има интернет по света, а сега некви родени години след стиховете претендират че са техни..., както виждаш там пише 2009 гд. Мислех че човек който е учил повече от мен в тази област би се светнал, но явно греша....



Тема Re: Покаянието ...нови [re: dama_spatia]  
Автор Бokop (Слуга на Лоа)
Публикувано24.04.09 16:15



В отговор на:


.. По-скоро, то очиства душата. ..



Абе, не знаем какво очиства. Може би в християнския егрегор има някакви бъгове. Втори такъв случай. Една съклубарка (не редовна) е пострадала след покаяние. "С кеша все назад. Боледувам постоянно." и пр. Изобщо и е "много весело".




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.