Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:52 10.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: van_helsing]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано30.04.09 15:50



Ти си точно за клуб "Говорим си за секс". Всяка дума я свързваш със секса.
Това е клуб "Магия". "Бодене на кукла" означава магически ритуал... а не да изтропаш някоя - ама койт за квот си мисли де.
Живите кукли не са ми мечта и не заради тях се интересувам от магии...

Абе усещам, че се драчиш нарочно за да гледаш как се нервя (не че се нервя де) и да си правиш шоуто - мненията ти са изсмукани от пръстите, хванати за някоя отделна дума (сигурен съм, че не си мислише за секс, ама нарочно го написа, нали)...и вече ще позаобикалям тези ти мнения.
Получава се нещо като една случка - обяснявам нещо на едно хлапе, питам го "Разбра ли?", той казва "Не", аз повтарям, после пак "Не", аз пак повтарям и чак на 4-тия път (като му погледнах веселата и подигравателна физиономия) се усетих, че го казва нарочно за да се забавлява...
Че и ти си същото хлапе...



Тема Re: Лоата и неговата слуга?нови [re: kopilo]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано30.04.09 16:12



"Трябва ли да стана слуга на Лоа за да не ми се стежни живота?" - не, тук няма слуги на никого - тва са само никове.
Ван е слуга на Исус а астрата носи Бог в себе си - други откачалки няма... Достатъчно е да не "дърпаш дявола за опашката" за да си добре.



Няма нужда да се молиш тук на Лоа да те приеме - той/тя със сигурност не чете този форум.



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: PHOENlX]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано30.04.09 16:25



страхотен си в познанието, Бог да те благослови,... оппа да те вразуми...





Тема Re: Лоата и неговата слуга?нови [re: PHOENlX]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано30.04.09 16:33



слуга е на майка ти сина..., поробен си от грешките си, ... аз съм свободен..., не ми дреме за глупостите ти...





Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: van_helsing]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано30.04.09 16:38



БЕгай да вехнеш по певицата си от другата тема и заеби магиите - не са ти присъщи!

Колкото и да уважаваме изкуството, клуба е замагия и прекаленото постване на такива линкове се брои за спам.
Никой не е казвал, че са "глупости", а "безмислици" не защото нямат стойност, а защото нямат общо с темата на клуба.



Тема Re: Лоата и неговата слуга?нови [re: van_helsing]  
Автор Бokop (Слуга на Лоа)
Публикувано30.04.09 16:48



Ти си слуга на един проюдейски егрегор.

Свободен си чак в смърта. Цял живот ще отдаваш кесаревото кесарю и божието богу.



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: PHOENlX]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано30.04.09 16:49



в песните се пее за обич и имат косвена връзка с този клуб , не съм виновен че си глух..., ако имаше вяра колкото прашинка към Бога, то Той може би щеше да ти помогне, но за да ти помогне първо трябва да Му вярваш ..., нещо на което не си способен..., поне за сега...



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: van_helsing]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано30.04.09 16:58



Колко още да повтарям, че разбираме различни неща под думата "Бог"?



Тема Re: Лоата и неговата слуга?нови [re: Бokop]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано30.04.09 17:01



смешник...

...по свободен от мене няма, дори не си пестя думите, за разлика от тебе, ...с привидното си държание "света вода ненапита" искаш да се покажеш че си уникален,...лукав лицемер...
С този банер, 'оди цункай нечий ***...




Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: PHOENlX]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано30.04.09 17:10



не знам и не разбирам...

Редактирано от van_helsing на 30.04.09 17:10.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.