Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:08 10.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Лоата и неговата слуга?нови [re: Бokop]  
Автор kopilo (непознат )
Публикувано30.04.09 07:27



Вие двамата с Лоата за какво си говорите?



Какви ли ще са вашите пъклени деяния занапред?



Тема Re: Лоата и неговата слуга?нови [re: kopilo]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано30.04.09 13:57



Ама верно ли че си говорят двамата...?


Инак имат странни пъклени деяния,...да се правят на светли ангели..., сари изтъркани номера...



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: PHOENlX]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано30.04.09 14:15



Ся ще кажеш "Не ме интересува кой е", нали? - винаги грешиш, ... "през к*** ми кой с къв ник пише"...- тва щях да ти драсна...


Аз си падам по хаоса, а и там не съм много упорит ученик. - много хаотичен си бил, ...вземи малко се подреди...
Никога не съм се интересувал от вуду (преди години бодох една кукла, ама беше на шега - даже не знаех, че се нарича "вуду магия", само си играех). - тая кукла от секс шоп ли си я купи...?!Странни занимания имаш..., я кажи къде и как я бодна...
Ако имаш нужда от още нещо питай..., например как куклата чрез магия да е влюбена в теб или как да стигне до оргазъм,... иначе ще ти е вярна до гроб, ако ти не я пробуташ на някой...



Тема Re: Лоата и неговата слуга?нови [re: kopilo]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано30.04.09 14:51



Представа си нямам какви "пъклени деяния" замислят, ама като гледам ти ще си обекта на тяхното внимание.



Добре си решил да се бъзикаш с хората, ама си избрал най-неподходящия клуб за целта. Тук никога не знаеш как ще се събудиш утре...
На магията въобще не й пука дали вярваш в нея или не.



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: Бokop]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано30.04.09 14:56



Защо се занимаваш изобщо? - тва диктат от князете на лоа ли е...?! Що пък трябва на твоите дяволии да се подчиняват всички...? Либерта е свобода,... "не" на диктаторите...


Този човек толкова ми падна в очите, че няма накъде. - верно човек съм, не съм измислен дух като лоа...
Той само обижда и говори тъпотии. - когато посочваш някой, 3 пръста сочат към тебе и 1 на някъде...и истината не е обида, така я приемаш ти...
и не пейстсвам безмислени линкчета към вибокс и ютуб, както и картинки. - почти всички гледат филми и слушат музика, ... те също ли са безмислени...? О да, ...обичам да ходя на театър, опера , муз. концерти, музеи, исторически обекти и т.н. ...., абе все безмислици...
Колкото и да се дупи пред иконата това няма да се промени. - никога не се дупя, ... иконите са изкуство което ценя, повечето имат топли цветове и са прекрасен декор, който излъчва положителна енергия...
Хубава реклама прави на Исус. - Исус няма нужда от реклама, нито от рекламни уеб сайтове като тебе ... , гледай си твоя "княз" лоа...
и неумеещи да казват нищо смислено освен "педераст" и пр. обиди. - верно бе, в днешно време е модерно да си хомосексуалист,...съжалявам, но тази "еволюция" не я приемам и затова ги псувам, дори са ми отврат...
Направил си много хубав банер, с целувки,.... за чий ли са, може би за лоа...



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: van_helsing]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано30.04.09 15:06



От кое мнение ги извади тия цитати? Писах нещо такова, ама не помня в коя тема беше и на кого го писах...

Падам си по живите кукли, не по гумени от сексшопа.


Тази която я бодох, си я направих сам от восък от свещ като си мислих за един приятел и я бодох с игли в раменете...
После обаче, въпросния приятел случайно я видя и направи гневна физиономия без да пита каква е тази кукла - изглежда без да искам съм направил нещо (уж на шега а...). По-късно, усещах странни остри болки в рамото (вече бях забравил за тази случка, ама изглежда той не е ), а още по-късно си спомних за всичко това...

Не знам кво ти става на последък, ама се молиш за един такъв ритуал.
Имаш късмет, че няма да е от мен (знаеш защо).



Тема Re: Лоата и неговата слуга?нови [re: PHOENlX]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано30.04.09 15:07



Ти кво? Плашиш ли ма?

А кой кога няма да се събуди си е Божа работа, ... не на пернати особи...Никоя магия не може да действа ако не и бъде разрешено Свише...Който гроб копае, сам в него пада...., мразя магиите...
Внимавай какво дрънкаш, че да не връхлети на тебе...



Тема Re: Лоата и неговата слуга?нови [re: PHOENlX]  
Автор kopilo (непознат )
Публикувано30.04.09 15:12



Трябва ли да стана слуга на Лоа за да не ми се стежни живота?



Лоа приеми ме за твой слуга верен.



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: PHOENlX]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано30.04.09 15:23



Писах нещо такова, ама не помня в коя тема беше и на кого го писах... - абе случайно съм го запомнил...


Падам си по живите кукли, не по гумени от сексшопа. - това мечта ли ти е?...затова ли се интересуваш от магии?
Тази която я бодох, си я направих сам от восък от свещ като си мислих за един приятел и я бодох с игли в раменете... - е тва е, още повече ме шокирваш, ... мислех че си боднал женска кукла..
Не знам кво ти става на последък, ама се молиш за един такъв ритуал. - кога съм казвал че се моля?
Имаш късмет, че няма да е от мен (знаеш защо). - най накрая нещо положително да кажеш за мене...



Тема Re: Лоата и неговата слуга?нови [re: van_helsing]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано30.04.09 15:34



"А кой кога няма да се събуди си е Божа работа," - пак си чел-недочел. Казвам, че не се знае как ще се събуди (в какво състояние), а не, че въобще няма да се събуди.

"Никоя магия не може да действа ако не и бъде разрешено" - ха, чул той за магии. Много си заблуден. Въобразявах си, че си наясно с магиите, но не ги одобряваш, а ти кат всички "Ако не й вярваш, няма да хване - тва е въздействие на психиката" - дрън-дрън.
Как ти действа ако въобще не знаеш, че я имаш? М?

"Внимавай какво дрънкаш, че да не връхлети на тебе..." - после аз съм заплашвал...
Това което пиша аз е като комплимент в сравнение с твоите нападки и безпочвени обиди.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.