Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:32 10.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: мъжествената...нови [re: Бokop]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано29.04.09 10:34



Не ме засяга, ... както не ме засяга кой стои зад ника kopilo, ... щом иска , нека си пише като kopilo , какво значение има за мен...?! Ако толкова много държиш да знаеш, рови си....!
Не ме занимавай повече с никовете на хората, ...погледни първо себе си...ае чупка по тея тъпизми, все ми е тая...





Тема Re: мъжествената...нови [re: van_helsing]  
Автор Бokop (Слуга на Лоа)
Публикувано29.04.09 10:35



Щот май беше ти ...



Тема Re: мъжествената...нови [re: Бokop]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано29.04.09 10:43



В отговор на:

Щот май беше ти ...


Май ли беше или юни...?! С женски никове не пиша..., ти идиот ли си наистина? Нали се вижда ай пи адреса бе , кво се правиш на хамав...или така ти изнася да пишеш...



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: van_helsing]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано29.04.09 15:01



"сега си извади и езика, ... " и т.н. -

това беше едно от най-забавните ти мнения!
Можеш да си извадиш третото око и да си играеш на лимки с него защото за друго не става!

С Бокор започнахме да чатим около месец преди астрата да започне да си прави сайт и аз покрай него защото ми каза, че е супер лесно, а и имам много време за губене...
Приемам сайта си не по-сериозно от колкото го приемаш ти - веднъж седмично поглеждам брояча за да видя как върви трафика - 2-4 посещения на ден.
Бокор почти не е работил по моя сайт, защото всичко си го има на готово. Написа ми само датата, помогна ми с картинките защото недовиждам и с оправянето на някои дребни проблеми - от 3 мес. въобще не е влизал там.

Предполагам се чудиш, как така хората не могат да изкарат повече от седмица чатейки с теб, а при другите не е така...
Ами просто си допаднахме - имаме си приказката и си чатим без да търсим някаква изгода от другия (не знам на живо дали щеше да е така, ама предполагам, че щяхме да сме приятели...).

Мисля, че трудът ми за да ти обясня тези неща е напразен, тъй като теб въобще не те интересува кой какво лиже, на кого и за какво се дупи и т.н.
Гледай си в твоята паничка, защо гледаш в чуждите?
Но ако не ти отговоря, ще кахеш "Мълчанието е знак на съгласие" и ще си в голяма грешка.

В стремежа си да обиждаш и спамиш, въобще не "разсъждаваш" какво говориш/пишеш.

Всъщност, я ми копни линк към мое мнение в което съм те обидил, че не си спомням (не отричам да има някоя дреболия, но я виж своите! Че са и неоснователни).



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: Бokop]  
Автор kopilo (непознат )
Публикувано29.04.09 16:35



Слугите на Лоа са душевноболните и не виждат по далеч от носа си.


Магията им се обръща срещу тях.

Докато стана въпрос за душевноболните от откъде си запознат в това измерение на душата?



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: PHOENlX]  
Автор Бokop (Слуга на Лоа)
Публикувано29.04.09 19:26



Защо се занимаваш изобщо? Този човек толкова ми падна в очите, че няма накъде. Още нещо. Погледни каква е разликата между мен и християнина. Аз не говоря глупости и не пейстсвам безмислени линкчета към вибокс и ютуб, както и картинки. Той само обижда и говори тъпотии. Колкото и да се дупи пред иконата това няма да се промени. Вероятно не е способен на друго.
Хубава реклама прави на Исус. Бога на тъпаците, пействащи линкове към ютуб и неумеещи да казват нищо смислено освен "педераст" и пр. обиди.

Редактирано от Бokop на 29.04.09 19:38.



Тема Re: мъжествената...нови [re: van_helsing]  
Автор Бokop (Слуга на Лоа)
Публикувано29.04.09 19:32



В отговор на:


.. ти идиот ли си наистина ..



Може би бог те е научил да ползваш прокси. Аз не твърдя, че съм "велик ясновидец" и ще позная нещо. Базирам се на предположения.



Тема Re: мъжествената...нови [re: Бokop]  
Автор kopilo (непознат )
Публикувано29.04.09 23:18



Ти си луд бе човече.



Какво е времето вътре в теб?



Тема Re: мъжествената...нови [re: kopilo]  
Автор Бokop (Слуга на Лоа)
Публикувано30.04.09 00:55



Попитай през един ник (Ваньо). Може да питаш и Исус - той всичко казвал.



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: Бokop]  
Автор Bълk (ОЧЗ, практик)
Публикувано30.04.09 04:50



не бъди толкова краен, пък и знай нещата. а за иконата е че някой в един момент може да се дупи на нея, в следващия момента да я обръща, в последвашия да я залива с кръв в попоследващия да пикае върху нея върху гроба, в попопоследващия да я изгаря в попопопо ... както казах веднъж идея си нямаш какво може да се прави със църковната атрибутика и в самата църква.

---------
обичам да мисля за душата ми, тя при мен е като хубава бира - тъмна!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.