Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:33 26.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Душата на душевноболните. (ОФФ)  
Автор Бokop (Слуга на Лоа)
Публикувано25.04.09 12:24



Благочествитите мисли

ме наведоха на някой интересни разсъждения. Какво се случва с душата на душевноболните ако я има? Миналата седмица на една спирка видях жена болна от циклофрения. Говореше си сама на висок глас непрекъснато. Циклофренията е временен вариант на шизофренията, която възниква поради "хардуерен проблем" - нарушени връзки между мозъчните клетки. Има само медикаментозно и електрошоково лечение (електрошоково е било преди години). Какво става с душата на шизофрениците? Рее се над главата им или отива в отвъдното преди да умре повреденото тяло? Когато лекарствата подействат и връзките се възстановят временно душата пак ли се "връща"?



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: Бokop]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано25.04.09 12:46



Може доста да се философства по въпроса.
1. Да речем, че "болния" помни предишния си живот, обаче не разбира какво става (никой не разбира де) и си говори сам.

2. Терминът "душевно болен" може да няма нищо общо с душата а да е синоним на "психично болен/луд" - в казармата имахме един който се мъчеше да се отърве като се друса и постоянно киснеше из лудниците, а офицерите казваха "Той не е в лудница, а в психиатрична болница", което е едно и също.



Докато е живо тялото, душата си стои в него - то не може да живее без душа. Ако душата излезе, умира и тялото (с изкл. на зомбитата ). Възможно е и астрално пътуване при което астралното тяло напуска физическото, но си остава свързано с него и няма начин да не успее да се върне, ама тва е друга тема.



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: Бokop]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано25.04.09 13:55



Правиш ли разлика м/у дух и душа? Много болни душИ ги крепи духът... Също има разлика м/у душевно болни придобили тази болест и тези с физически нарушения на мозъка,...както и с вродени дефекти...
Ако човек няма явни и доказани физически увреждания на нервната система, ...то останалите боледуват от намесата на други фактори, ...тип магии, енергийни удари (намеси), обладаване от бесовски и демонични сили и др. подобни...!


Какво става с душата на шизофрениците? Рее се над главата им или отива в отвъдното преди да умре повреденото тяло? Когато лекарствата подействат и връзките се възстановят временно душата пак ли се "връща"? - по големи глупости можеш ли да напишеш? Твойта душа къде се рее? М/у краката на лоа?
Добре че лоа е глух за воплите ти, ...иначе щеше да бъдеш поредния душеубиец..., докато срещнеш някой незнаен ден силен Дух Свише да повали тебе...




Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: PHOENlX]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано25.04.09 14:07



Твоята философия по въпроса ми е ясна преди да си я написал....


Докато е живо тялото, душата си стои в него - то не може да живее без душа. - казваш и доказваш...
Ако душата излезе, умира и тялото (с изкл. на зомбитата ). - сега ми е ясно що си безсмъртен, ...зомбиран си...
Възможно е и астрално пътуване при което астралното тяло напуска физическото, но си остава свързано с него и няма начин да не успее да се върне, ама тва е друга тема. - ако астралното тяло не може да се върне обратно, то физическото умира, ... астралното пътуване е временно - стане ли постоянно,... физическото тяло умира



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: van_helsing]  
Автор Бokop (Слуга на Лоа)
Публикувано25.04.09 14:48



В отговор на:


..Също има разлика м/у душевно болни придобили тази болест и тези с физически нарушения на мозъка,...както и с вродени дефекти...



Имам предвид точно шизофренията и циклофренията, които медицински доказано са свързани с проблеми на мозъчните клетки. По-скоро връзките между тях.
В отговор на:


.. - по големи глупости можеш ли да напишеш? ..



Просто преположение а е и по темата. Мойте глупости бледнеят пред твойте.
Освен безмисленни спамове от теб в ДИР-а не съм чел нищо полезно. Можеш ли да покажеш поне едно твое мнение по някоя тема, което не е безмислен спам?

В отговор на:


Добре че лоа е глух за воплите ти, ..



Сигурен ли си?

Редактирано от Бokop на 25.04.09 14:49.



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: van_helsing]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано25.04.09 15:17



В отговор на:

сега ми е ясно що си безсмъртен, ...зомбиран си...



Много си прозорлив. Маай наиастина си ясновидец.
В отговор на:

ако астралното тяло не може да се върне



Няма начин да не може. То е свързано с физическото посредством "сребърна връв" и нняма как да се откъсне освен при смърт, но астралното пътуване е напълно съзнателно, в добро здраве си, в астрала не може да ти се случи абс. нищо и за тва няма как да умреш по време на пътуването.
В отговор на:

астралното пътуване е временно - стане ли постоянно,... физическото тяло умира



Разбира се, че е временно - може да трае с дни (ако имаш толкова много свободно време за да пътуваш и ако можеш да издържиш без храна и вода, иначе при първото неудобство на физ. тяло, астралното се връща).
Не може да е постоянно, защото смъртта и астралното пътуване са съвсем различни неща.

Това не си го измислям, а точно сега чета една книга по темата написана от тибетски лама който е майстор в това...



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: Бokop]  
Автор varadave ()
Публикувано25.04.09 17:52



До тука съм съгласна с всички те Ви мнения...
А ЗА ПАРАЛЕЛНИ СВЕТОВЕ ДА СТЕ ЧУВАЛИ...
ВЧЕРА СТРАШНО ДОБРО ФИЛМЧЕ ИМАШЕ ЗА СЬЖИТЕЛСТВОТО НИ С ЕКСТЕРНИ
ЧУЖДИ ДУШИ...дори правиха и тестове и видни физици се ИЗКАЗАХА ,ЧЕ НЕ Е НИЩО
ЧУДНО ДА ИМАШ в къщи чужди енергии ...комшийчета само ползвате една и съща територия...
А хората с по-чуствителна психика ги усещат най-добре,както и домашните
любимци кучета и котки...
Индийците казват или говорят ,че кучетата са и пазачи от такива вредни
съжителства...
В Китай или на ИЗТОК пред Храмовете им са РАЗПОЛОЖЕНИ ДВЕ





Редактирано от varadave на 25.04.09 17:53.



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: varadave]  
Автор varadave ()
Публикувано25.04.09 18:20




ТИБЕТСКАТА АСТРОЛОГИЧНА ДИАГРАМА.

Редактирано от varadave на 25.04.09 18:29.



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: varadave]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано25.04.09 21:23



Тибетците правят доста точни хороскопи и астро-предсказания.
А всичко това защо не го написа в едно мнение? Ако си се сетила по-късно за последните 2,, можеше да ги вмъкнеш в първото с редакция...



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: varadave]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано25.04.09 21:33



А ЗА ПАРАЛЕЛНИ СВЕТОВЕ ДА СТЕ ЧУВАЛИ... - разбира се че има, виждам ги ...и не само светове, цели вселени...., но не желая да пиша пред всички за това...
А хората с по-чуствителна психика ги усещат най-добре,както и домашните
любимци кучета и котки...
- мога да допълня че понякога тези животинчета поемат тежките удари вместо стопанина си, ...дори умират вместо него..., но те са избрани, както хората,....не всяко животинче е такова...
В Китай или на ИЗТОК пред Храмовете им са РАЗПОЛОЖЕНИ ДВЕ - и не само там...
След това погледнах, и ето, врата отворени на небето, и предишният глас, що бях чул като от тръба, която говореше с мене, каза: изкачи се тук, и ще ти покажа, какво трябва да стане след това.
И веднага бях обзет от дух; и ето, на небето стоеше престол, и на престола седеше Някой;
Който седеше, наглед приличаше на камък яспис и сардис, а около престола имаше и дъга, която наглед приличаше на смарагд.
Около престола пък имаше двайсет и четири престола; а на престолите видях седнали двайсет и четири старци, облечени с бели дрехи, и на главите си имаха златни венци.
И от престола излизаха светкавици, гръмотевици и гласове; а пред престола горяха седем огнени светила, които са седемте Божии духове;
и пред престола имаше стъклено море, подобно на кристал; а сред престола и около престола - четири животни, отпред и отзад пълни с очи:
първото животно приличаше на лъв, второто животно - на теле, третото животно имаше лице като на човек, а четвъртото животно приличаше на хвърчащ орел.
И четирите животни имаха всяко по шест крила наоколо си, а извътре бяха пълни с очи, и без почивка денем и нощем възклицаваха: свет, свет, свет е Господ Бог Вседържител, Който е бил, Който е и Който иде.
А когато животните въздаваха слава, чест и благодарност на Седналия на престола, на Живеещия вовеки веков,
двайсет и четирите старци падаха пред Седналия на престола, покланяха се на Живеещия вовеки веков и полагаха венците си пред престола, казвайки:
достоен си, Господи, да приемеш славата, честта и силата, защото Ти си сътворил всичко, и по Твоя воля всичко съществува и е сътворено.

А що се отнася до храмовете, то там си има и друго значение...



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: van_helsing]  
Автор varadave ()
Публикувано25.04.09 21:37



А ЗА ПАРАЛЕЛНИ СВЕТОВЕ ДА СТЕ ЧУВАЛИ... - разбира се че има, виждам ги ...и не само светове, цели вселени...., но не желая да пиша пред всички за това.
______________________________________________________________
Но АЗ ГОВОРЯ НА ЗЕМЯТА ГЕОМАНТИЯ.
Хукна ли сме да оправяме Космоса а ЗЕМЯТА НАШТА е най-малко ИЗСЛЕДВАНА...
Или ЯДРОТО НА ЗЕМЯТА.

Редактирано от varadave на 25.04.09 22:15.



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: van_helsing]  
Автор varadave ()
Публикувано25.04.09 21:38



А що се отнася до храмовете, то там си има и друго значение...
___________________________________________________________
ТОЧНО ТОВА Е ЗНАЧЕНИЕТО...

ЗАЩОТО ТОГАВА СИДХИТЕ ИМАТ ТИЛАК НА ЧЕЛОТО?


Фо ...темпел куЧета са две мьжко и женско "Ин и Ян"

Редактирано от varadave на 25.04.09 22:21.



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: PHOENlX]  
Автор varadave ()
Публикувано25.04.09 21:40



Тибетците правят доста точни хороскопи и астро-предсказания.
А всичко това защо не го написа в едно мнение? Ако си се сетила по-късно за последните 2,, можеше да ги вмъкнеш в първото с редакция...
_________________________________________________________
приемам критиката,но такава ми е процедурата...3 в 1

.



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: varadave]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано25.04.09 22:07



" такава ми е процедурата...3 в 1" - там е работата, че е 1 в 3, а не 3 в 1.





Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: van_helsing]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано25.04.09 22:14



"не само светове, цели вселени...." - аз пък все си мислих, че вселената е безкрайна. Колко безкрайни вселени може да има? Ако има няколко, то те няма да са безкрайни, нали?


", но не желая да пиша пред всички" - ти все много знаеш и все не искаш да пишеш пред всички...
За нас само спама а?
Излиза, че аз съм много по-смел от теб - не ме е страх да си кажа щуротиите и както виждаш упорито търпя присмеха ти - а ти нямаш тази смелост!



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: PHOENlX]  
Автор varadave ()
Публикувано25.04.09 22:26



Ето ти малко За Тибетската Астрология...инфо можеш сам да си я преведеш,
и аз я правя,но има малко хора които да я разбират също като индийската.
Тибетската астрология е смесица от Китайска и Индийска Астрологии.


Редактирано от varadave на 25.04.09 22:27.



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: varadave]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано25.04.09 23:03



Не се интересувам чак толкова от астрология, че да седна да превеждам...
Тибет не е по-малда цивилизация от Китай или Индия. Защо пък индийската да не е смесица от китайска и тибетска астрология или пък китайската да е от индийска и тибетска?





Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: PHOENlX]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано26.04.09 00:26



когато става дума за паралелни вселени , какво пречи да са безкрайни?



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: varadave]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано26.04.09 00:33



земята също е в нашата вселена, не извън нея...


а всичките тайни за космоса и земята няма да можем да научим...



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: Бokop]  
Автор жepaв (капка в морето)
Публикувано26.04.09 00:36



здравей, това и мен интересува. онзи ден гледах в очите едно момче с епилепсия. на медикаменти. очите му адски будни, но не може да общува, медикаментите са му потиснали центровете на комуникация. много чувствителен, реагира на смях, съвсем адекватен. но все пак не е съвсем свързан с тялото си. за мен въпроса не е какво става с душата им - в смисъл къде е, тя е тук, според мен. за циклофрениците и шизофрениците - също, но те може би имат среща с други същества, може и да биват обсебени, не знам. и душата им да е потисната просто, когато са във фаза... за другите ми е интересно - примерно с това момче. какво става, къде и как му е енергията, какво печели душата от това битие. а умствено изостаналите - същите въпроси... много особен избор на живот.



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: Бokop]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано26.04.09 07:57



В отговор на:

Имам предвид точно шизофренията и циклофренията, които медицински доказано са свързани с проблеми на мозъчните клетки. По-скоро връзките между тях.


Дори така да е, душата си е душа, тя пак си е в него, но увредените клетки пречат на тази душа да функционира правилно, не че не е в него...! Животните нямат разум като човека, но имат душа...! Звучи грубо, но и плачевно, но тези болни губят част от разума, придобиват по животински навици, но без душа не могат да живеят!
В отговор на:

Просто преположение а е и по темата. Мойте глупости бледнеят пред твойте.
Освен безмисленни спамове от теб в ДИР-а не съм чел нищо полезно. Можеш ли да покажеш поне едно твое мнение по някоя тема, което не е безмислен спам?


Снощи гледах БТВ ясновидците, видях как злобеят колегите на циганчето Христо, защото познал....и веднага го изкараха че някой му е казал кое къде е...! За разлика от другите само той заяви че се моли на Бог, на Христос който му помагал, ти таиш не по малка злоба , не само срещу мен, но и срещу Исус! Бих искал да изляза на двубой с тебе със същите правила които се прилагат в това предаване и съм сигурен че ще те превъзхождам многократно в познаването! Твоите сигили и лоа са мракобесни, ... Христос е само Светлина - истинската Светлина
В отговор на:

Добре че лоа е глух за воплите ти, ..
--------------------------------------------------------------------------------
Сигурен ли си?


Да,...мрака иска да си всеотдаен до смърт..., а ти не си...



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: varadave]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано26.04.09 08:35



Съжалявам, но не се интересувам много от източните митологии, ...за мен Бог стои над всичко и почитам Месията, това което в този форум "интелигентните" вещери наричат юдейско-християнска "измет"...



Нему се дадоха уста, които говореха големи думи и богохулства; даде му се и власт да воюва четирийсет и два месеца.
Тогава отвори уста за хула против Бога, за да похули името Му, жилището Му и ония, които живеят на небето.
.................................................................................................
А на страхливи и неверни, на мръсници и убийци, на блудници и магьосници, на идолослужители и на всички лъжци делът им е в езерото, що гори с огън и жупел; то е втора смърт.
..................................................................................................
Неправедният нека върши още неправда; нечистият нека се още скверни; праведният нека върши още правда, а светият нека се още осветява.
Ето, ида скоро, и отплатата Ми е с Мене, за да въздам всекиму според делата му.
Аз съм Алфа и Омега, начало и край, Първият и Последният.





Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: van_helsing]  
Автор Бokop (Слуга на Лоа)
Публикувано26.04.09 10:19



В отговор на:


Дори така да е, душата си е душа, тя пак си е в него, но увредените клетки пречат на тази душа да функционира правилно, не че не е в него...! Животните нямат разум като човека, но имат душа...! Звучи грубо, но и плачевно, но тези болни губят част от разума, придобиват по животински навици, но без душа не могат да живеят!



"не че не е в него.." - има ли някакви научни доказателства за това? Нещо друго освен гола вяра?
В отговор на:


За разлика от другите само той заяви че се моли на Бог, на Христос който му помагал, ти таиш не по малка злоба , не само срещу мен, но и срещу Исус!



Хич те няма като ясновидец. Помоли се на господ да ти покаже що за човек съм.
В отговор на:


Бих искал да изляза на двубой с тебе със същите правила които се прилагат в това предаване и съм сигурен че ще те превъзхождам многократно в познаването!



Къде съм казал, че съм ясновидец или екстрасенс?
По-горния пасаж показва, че не познаваш НИЩО. Понеже съм помогнал на много хора и то абсолютно безплатно. Това за разлика от един, които си мечтае да взима пари по този начин, защото друго не умее. Също християнин - като теб. И не тая злоба. Предлагам ти по-лесен двубой. Покажи ми поне едно твое мнение, което е помогнало на някому. Поне едно от което някой нещо е научил. Не ме обиждай. Покажи, че ме превъзхождаш стократно или колкото искаш пъти. Просто дай един два линка.
В отговор на:


.. Твоите сигили и лоа са мракобесни, ..



Изработката на конструктора е само демонстрация. Нищо повече. В технологията с която работи (JavaScript) съм 4-ти на балканския полуостров. Според независима щатска класация. Преди да ме обиждаш и да говориш глупости помоли твоя бог да ти каже що за човек съм. Да ти каже бройката на хората на които съм помогнал, защото те не се броят на пръстите на едната или на двете ръце. Узнай колко са - покажи си ясновидството. След това ме обиждай - ако искаш. От твоя бог аз не съм доволен по ред причини. Избрал съм да нямам отношения с него. За разлика от християните аз имам някакво чувство за чест - примери много. A ти освен демонстрация на голямо самочувствие и силно его не показваш нищо ... Освен ако пействането на линкове към vbox и картинки не се броят. Ще ти цитирам какво казва
Порфирий - оракул на богинята Хеката за твоя Исус.
В отговор на:


"На този, който е попитал Хеката дали Христос е бог, тя е отговорила: Познаваш състоянието на безплътната безсмъртна душа и ако тя бъде отделена от мъдростта тя винаги греши. Душата за която питаш е на човек от първите по благочестие: те я почитат, защото грешат за истината. "За този благочестив човек, Хеката казва, че душата му, както душите на другите добри хора, е дарена след смъртта с безсмъртие и че християните в невежеството си я почитат. И на тези, които са попитали, защо той е трябвало да умре, оракулът на богинята отговори, тялото всъщност, е винаги изложено на мъчения, но душите на благочестивите пребивават в небесата. Душата за която питаш е била съдбоносната причина за прегрешенията към другите души, на които не е било отредено да получат даровете на боговете и да притежават познанието на безсмъртния Зевс. Тези души затова са мразени от боговете, защото на тях не е било отредено да получат даровете на божествата и да познаят бога, били са обречени да бъдат доведени в прегрешение чрез този за когото ме питаш. Но той самият, беше добър и небесата бяха отворени за него както и за другите добри хора. Ти не бива да говориш лошо за него, а да съжаляваш за глупостта на хората: и за това че чрез него опасността за хората е неминуема.



Повече няма да поглеждам тук. Ако искаш не се хаби да ми отговаряш.


Редактирано от Бokop на 26.04.09 12:06.



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: van_helsing]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано26.04.09 11:59



Ванка, не си мисли, че и аз те нападам, ама съм чел твои мнения в които казваш, че в началото (когато още си пишел нерегнат) си пускал само сериозни теми, а "вещите" тук са те нападали с обиди и подигравки. Ти си се ядосал, решил си да им го върнеш, регнал си се и си започнл само да ги затапваш и спамиш и повече не пишеш сериозно защото мислиш, че няма смисъл.
Правилно ли съм разбрал?
От тогава е минало доста време - вече ги няма старите вещи. Я възроди някоя от първите си теми да ги разгледаме! От сегашните клубари може да получиш оспорване и скептицизъм, но не и подигравки и обиди така както ти ми се подиграваш на щуротиите.
Това само ако ти стиска де, а и за да се докажеш, защото ние не сме чели първите ти теми...



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: PHOENlX]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано26.04.09 13:39



Ванка, не си мисли, че и аз те нападам, ама съм чел твои мнения в които казваш, че в началото (когато още си пишел нерегнат) си пускал само сериозни теми, а "вещите" тук са те нападали с обиди и подигравки. Ти си се ядосал, решил си да им го върнеш, регнал си се и си започнл само да ги затапваш и спамиш и повече не пишеш сериозно защото мислиш, че няма смисъл.
Правилно ли съм разбрал?
- така беше, ...тогава се регнах с тоя ник на шега, ...убиец на вампири и вещици...

...и от шега ми остана до сега...! Регистрирах се на 12.04.2006 гд. с тоя ник, погледни сега какво пише в регистрацията ми, ...хакнаха ми и ника, кой според теб го е направил? Както и да е, вече не е тука...
От тогава е минало доста време - вече ги няма старите вещи.- не се заблуждавай, тука са някои, с други никове...
Това само ако ти стиска де, а и за да се докажеш, защото ние не сме чели първите ти теми...- какво значи "ако ми стиска"? Never cared for what they say ! Never cared for games they play! Never cared for what they do ! Never cared for what they know ! ...За сега нямам желание, ако реша сам ще разбереш..., времето ще покаже, Божа работа...



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: van_helsing]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано26.04.09 13:51



E, значи все пак не ти стиска.

Страх те е някой да не те захапе пак или от нещо друго...?
Пишещите тук се броим на пръстите на едната ръка - чак започва да доскучва. И да има някой от старите, няма да е чак толкова страшен, а и те май само четат.

С новия ник си се регнал след мен, а имаш с 1000 ,мения повече от мен - после аз съм спамил и съм си бил заслужил бана (това не са твои думи).

Редактирано от PHOENlX на 26.04.09 13:56.



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: жepaв]  
Автор _europa_ (<*)))))><)
Публикувано26.04.09 14:07



Понякога душата избира много труден живот в много болно тяло. Целта е да се достигне по-бърз напредък по пътя на съвършенството. При душевните болести медикаментите оказват само временен ефект на подобрение. Тъй като болестта е на базата на гените. Тоест увреждане на определен ген довежда до душевно заболяване. Обикновено това се проявява в пубертета. Има група от хора, които проявяват леки форми. които в никакъв случай не са болест. Това са всички онези, които са срамежливи и предпочитат да са сами отколкото в компания. Изобщо общуването с околните за тях е голям проблем. Същото важи и за различните фобии. Значи 1-срамежливите, 2- тези с фобиите, 3-шизофрениците (тоест сериозно болните). Това са степени на един и същи проблем (увредени гени и дадени условия като много млада възраст). Това е от гледна точка на науката. От гледна точка на метафизиката възможно е душата да е избрала труден живот за да добие определена опитност. Причините могат да бъдат и други, но сега не ще се спирам на тях.

*Мир и Светлина вам*



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: PHOENlX]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано26.04.09 14:28



Май нещо не си ме разбрал, писах ти че никога не ми е пукало какво казват, никога не ми е пукало какви игри играят, никога не ми е пукало какви ги вършат и никога не ми е пукало какво знаят...

Ставаш смешан пак с тоя страх, просто не ми се занимава, за сега няма смисъл..., писах ти че времето ще покаже...!
Освен това ми се отваря доста работа и навярно ще съм ангажиран и няма да имам време ...




Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: _europa_]  
Автор varadave ()
Публикувано26.04.09 15:09



Понякога душата избира много труден живот в много болно тяло.
__________________________________________________________
Или ТОЗИ "ИЗБОР "НА ДУШАТА ПРАВИ ТЯЛОТО МНОГО БОЛНО,
без Гените...
ЗАЩО има деца ,които имат ЗАБОЛЯВАНИЯ ,които не са на генетична
основа?
По-скоро няма ИЗБОР а е Карусел ...НА ОПАШКАТА...както му дойде реда...
Индийците казват "Децата са ваш плод,но душите им не са Ваши"..........
А и НЕЩО ДРУГО......Китайците придимно майките ...не искат да раждат
през Годината на Огнения кон или тази година има лош "Омен".



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: varadave]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано26.04.09 15:22



Само святите души имат право на избор, кога, къде и в какво тяло да се раждат,...те идват с мисия, останалите са лишени от тази привилегия...

Китайците придимно майките ...не искат да раждат
през Годината на Огнения кон или тази година има лош "Омен"
- малко ми е мътна тази работа, ...майките и техните близки винаги могат да решат кога да НЕ'раждат, но не винаги могат да решат кога да родят...



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: varadave]  
Автор varadave ()
Публикувано26.04.09 15:33



На мене ми се губят 2 деца...?????????????????
Нямам аборти,защото не съм забременявала.
Но има друга работа, не както ми е каза...а по-добре е да нямам...
Защото не се ЗНАЕ какви Щяха да станат...
Толкова по ДУШИТЕ...ДУХОВЕТЕ и тем подобни.



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: varadave]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано26.04.09 16:06



На мене ми се губят 2 деца...????????????????? - човек не може да загуби това , което никога не е имал...
Но има друга работа, не както ми е каза...а по-добре е да нямам...
Защото не се ЗНАЕ какви Щяха да станат...
- може би си лоша майка..., затова не ти е дадено,... от къде знаеш децата какви ще станат?

Бог наказва с безплодие, тези които презират в сърцето си Неговите избраници..., поразява с хемороиди неверниците, дано се обърнат към Него и се покаят...
Лъжата и двуличието също не остават безнаказани...




Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: varadave]  
Автор _europa_ (<*)))))><)
Публикувано26.04.09 16:37



ТОЗИ "ИЗБОР "НА ДУШАТА ПРАВИ ТЯЛОТО МНОГО БОЛНО,

При положение, че душата преди да се прероди в ново тяло има възможност да избира между няколо тела ( в зависимост от целта на живота, за който се подготвя) или да се откаже, ако й се струва, че не е подготвена все още, то тогава как може да навреди на това тяло? Душата при навлизането в тялото съдейства за координацията между душа-тяло, която е жизнено необходима за съществуването. Единственото, което ми хрумва сега е, че някои души при сработването си с тялото не преценяват добре възможностите на тялото и тогава се проявяват разни отклонения. В този смисъл може би имаш право, но не е заради избора, а заради недооценяването.

*Мир и Светлина вам*



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: van_helsing]  
Автор varadave ()
Публикувано26.04.09 16:40



Лъжата и двуличието....
нямам таково,много рядко ако отсрещния го е предизвикал...
знам много тайни...като партизанка съм...вари ме печиме не КАЗВАМ,
но както казваше Попа на град Несебър ..."На такъв град такъв ПОП".





Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: van_helsing]  
Автор varadave ()
Публикувано26.04.09 16:42



може би си лоша майка...
_____________________
от къде ЗНАЕШ след като не съм имала деца...
и междудругото ХИЧ дори не ме ПОЗНАВАШ.............



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: van_helsing]  
Автор _europa_ (<*)))))><)
Публикувано26.04.09 16:42



Само святите души имат право на избор, кога, къде и в какво тяло да се раждат,...те идват с мисия, останалите са лишени от тази привилегия...
Никък не съм съгласна с това ти мнение.

*Мир и Светлина вам*



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: _europa_]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано26.04.09 16:46



Кажи си тогава твоето...



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: _europa_]  
Автор varadave ()
Публикувано26.04.09 16:50



ТОЗИ "ИЗБОР "НА ДУШАТА ПРАВИ ТЯЛОТО МНОГО БОЛНО,

При положение, че душата преди да се прероди в ново тяло има възможност да избира между няколо тела ( в зависимост от целта на живота, за който се подготвя) или да се откаже, ако й се струва, че не е подготвена все още, то тогава как може да навреди на това тяло? Душата при навлизането в тялото съдейства за координацията между душа-тяло, която е жизнено необходима за съществуването. Единственото, което ми хрумва сега е, че някои души при сработването си с тялото не преценяват добре възможностите на тялото и тогава се проявяват разни отклонения. В този смисъл може би имаш право, но не е заради избора, а заради недооценяването.
_____________________________________________
ДУШАТА НЯМА ИЗБОР....
ВСИЧКИ СА НАРЕДЕНИ НА ОПАШКА...и ЧАКАТ само телата...
писала сьм много подробно как става...






Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: _europa_]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано26.04.09 16:55



Това което описваш не е вярно, то е плод на нечие недоносено лично мнение, без значение дали е твое или там от където се го научила...



п.п. - ...и тръгнал феникса да ми проповядва че старите клубари вече ги нямало...



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: varadave]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано26.04.09 16:59



Това което си описала ,...била ли си свидетел на него...?!





Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: varadave]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано26.04.09 17:03



Искаш ли да те предизвикам?!





Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: varadave]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано26.04.09 17:06



може би си лоша майка...
_____________________
от къде ЗНАЕШ след като не съм имала деца...
- беше ми го споделила по скайпа, не помниш ли...?! Не те бъзикам...



и междудругото ХИЧ дори не ме ПОЗНАВАШ.............- що ми е да те познавам, нема се женя за тебе...



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: van_helsing]  
Автор varadave ()
Публикувано26.04.09 17:16



Това мнение ...е философия и религия на народ ,който повече РАЗБИРА ОТ ДУШИ
и карми...



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: varadave]  
Автор _europa_ (<*)))))><)
Публикувано26.04.09 17:18



Хубаво е, че си чела толкова много индийска литература, но не приемай всичко буквално. От стотици документирани случаи на пациенти връщани чрез хипнотична регресия в периода след смъртта и момента преди новото им раждане описват среща със Висшите Знаещи (Мъдреците), чиято цел е да ти представят възможните тела, в които можеш да се родиш. Всички пациенти описват със свои думи такъв един момент. Взима се впредвид няколко неща-характера на душата ти, целта на новият ти живот и характеристиките на тялото. Точно тогава имаш възможност да опиташ това тяло и да решиш дали ще можеш или не да се справиш. Никой не ти налага, последното решение е твое.
Имах възможност да се върна назад (много назад) в живота ми в утробата на майка ми (5 лунарен месец), а и малко преди това. Усещането е за топлина, влага и комфорт. Момента на раждането в моят случай бе определен именно от Знаещите. Защо е така, не мога да ти кажа. Но няма нищо общо с фантазиите, които описваш в пратените постинги.

*Мир и Светлина вам*



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: van_helsing]  
Автор _europa_ (<*)))))><)
Публикувано26.04.09 17:30



Всички души имат право на прераждане. Само в два случая това не се прави.
1/ когато душата е много напреднала, тогава престава да се преражда и обучението й продължава в света на душите, само в редки случаи, когато има особена мисия може да се прероди (може би Христос е именно такава душа
2/ако една душа е супер провинена (незнам дали не е като тази на Хитлер и такива като него) или много повече, то тогава тя се подлага на разделение.
Във всички останали случаи могат да се прераждат, а ако се е провинила с нещо бива върната на по-долно учебно ниво, но пак може да се преражда. Живота извън света на душите е необходим за усъвършенстването на душата. Никой не ти налага кога това да стане, но рано или късно душата сама го пожелава.

*Мир и Светлина вам*



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: varadave]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано26.04.09 17:33



Що, нямате ли собствено мнение, че ползвате чуждо? Не виждам гаранция тези "разбиращи" народи да са доказали правотата си, освен в очите на заблудените си последователи...


Колко малко ум му трябва на човек за да управлява сляпо следващите го, стига да има тарикатлък...
Да ти напомня че хемороидите не искат философи, а лекари...



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: _europa_]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано26.04.09 17:41



Не съм съгласен с тебе в доста неща, въпреки че имаш намеци за елементарни истини...



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: _europa_]  
Автор varadave ()
Публикувано26.04.09 17:42



Хубаво е, че си чела толкова много индийска литература, но не приемай всичко буквално. От стотици документирани случаи на пациенти връщани чрез хипнотична регресия в периода след смъртта и момента преди новото им раждане описват среща със Висшите Знаещи (Мъдреците), чиято цел е да ти представят възможните тела, в които можеш да се родиш. Всички пациенти описват със свои думи такъв един момент. Взима се впредвид няколко неща-характера на душата ти, целта на новият ти живот и характеристиките на тялото. Точно тогава имаш възможност да опиташ това тяло и да решиш дали ще можеш или не да се справиш. Никой не ти налага, последното решение е твое.
Имах възможност да се върна назад (много назад) в живота ми в утробата на майка ми (5 лунарен месец), а и малко преди това. Усещането е за топлина, влага и комфорт. Момента на раждането в моят случай бе определен именно от Знаещите. Защо е така, не мога да ти кажа. Но няма нищо общо с фантазиите, които описваш в пратените постинги.

____________________________________________________________
описват среща със Висшите Знаещи (Мъдреците)...........
ЕТО ТОВА Е НАЙ-ГОЛЯМАТА ГЛУПОСТ...

...

Хич не си наясно,ДА ТИ КАЖА...
____________________________
"От стотици документирани случаи на пациенти връщани чрез хипнотична регресия в периода след смъртта и момента преди новото им раждане описват среща със Висшите Знаещи (Мъдреците), чиято цел е да ти представят възможните тела, в които можеш да се родиш. "
______________________________________

Туй е направо от АЛИСА в СТРАНАТА НА ЧУДЕСАТА...
"хипнотична регресия в периода след смъртта и момента преди новото им раждане "

Брей...и на мене са ми правили хипнотична регресия...а и превода е друг
скъпа...
Дори си я правя и сама има си програма на касета...имам и курса зА ТАКИВА НЕЩА...

А и не се НАРИЧА.... Висшите Знаещи (Мъдреците)....
А ВЬТРЕШЕН ВОДАЧ...Inneren Fuehrer е и кой е той?
КАТО СИ МНОГО ОТВОРЕНА?

Редактирано от varadave на 26.04.09 17:44.



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: van_helsing]  
Автор _europa_ (<*)))))><)
Публикувано26.04.09 17:44



Възможно е да не си съгласен, зависи от твоята философия за нещата и степента на познание.

*Мир и Светлина вам*



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: _europa_]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано26.04.09 17:51



Имам спешна по важна работа, ще ти отговоря по смислено и сериозно когато мога, ...до тогава се наслаждавайте на нещо от еврейски произход...





Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: varadave]  
Автор _europa_ (<*)))))><)
Публикувано26.04.09 17:58



Опитваш се да нападаш, защото се чувстваш уязвима. Учителите или водачите са напреднали души, които са престанали да се прераждат. Тяхната задача е да обучават определена група души и да им помагат ако една такава душа се намира в затруднено положение живеейки на Земята (примерно). Знаещите или Мъдреците (имат и други имена) са още по-напреднали души, повече отколкото Учителите или Водачите (или както искаш така ги наричай). Водачите излъчват синя или синьо-бяла аура, а Знаещите виолетова или виолетово-бяла. Аурите на душите нямат нищо общо с тези на телата (популярните аури в индийските учения).

*Мир и Светлина вам*



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: van_helsing]  
Автор _europa_ (<*)))))><)
Публикувано26.04.09 18:00



Когато можеш, аз не бързам

и благодаря!

*Мир и Светлина вам*


Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: _europa_]  
Автор varadave ()
Публикувано26.04.09 18:07



Jan Erik Sigdell това е най-големия специалист в тази област...

.
Няма такива мъдреци...а е ВЬТРЕШЕН ВОДАЧ....този ,който те води...
или параатма...наблюдателя на твойта дживатма..



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: van_helsing]  
Автор varadave ()
Публикувано26.04.09 18:09



ХЕМОРОИДИТЕ СА ИЗЛЕКУВАНИ,но твойта психика май е на БУЦИ...

Редактирано от varadave на 26.04.09 18:11.



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: _europa_]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано26.04.09 18:32



Пропусна да споменеш изпитите.
След като душата се възнесе, полага изпитен тест със 101 въпроса за да се види до колко си е научила урока и според оценката й се подбира тялото за следващото превъплъщение...



Ти съвсем по землянски (нова дума) го изкара живота там...



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: PHOENlX]  
Автор _europa_ (<*)))))><)
Публикувано26.04.09 18:46



И къде остави купона и веселбата след взетите изпити?



*Мир и Светлина вам*


Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: varadave]  
Автор _europa_ (<*)))))><)
Публикувано26.04.09 18:53



Има много специалисти.
http://www.youtube.com/watch?gl=ES&hl=es&v=DC3cEhLwR6I
5 части са дано поне с английският да си добре за да разбереш.

*Мир и Светлина вам*

Редактирано от _europa_ на 26.04.09 19:13.



Тема Виж тованови [re: varadave]  
Автор _europa_ (<*)))))><)
Публикувано26.04.09 20:23



Интервю с Брайан Уейс в 5 части


http://www.youtube.com/watch?v=e7cBwKGUQOE

http://www.youtube.com/watch?v=u5E9TKhT_w4

http://www.youtube.com/watch?v=Zv0kpF25UUg

http://www.youtube.com/watch?v=cFx9464LwTg

http://www.youtube.com/watch?v=SQc4v0VUBC8

*Мир и Светлина вам*



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: Бokop]  
Автор astra7 (special agent)
Публикувано26.04.09 22:48



от епикризата ли й разбра за здравословния статут? Всъщност Бог си знае работата и що се отнася до душата на това болно създание то някой ден ще намери своя покой, което е неизменно гарантирано от Всевишния.





Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: astra7]  
Автор Бokop (Слуга на Лоа)
Публикувано26.04.09 22:58



В отговор на:


от епикризата ли й разбра за здравословния статут?



Не. Помолих се на Исус и той ми каза.

Редактирано от Бokop на 26.04.09 23:01.



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: _europa_]  
Автор astra7 (special agent)
Публикувано26.04.09 23:11



много книги четеш

много ама много



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: astra7]  
Автор _europa_ (<*)))))><)
Публикувано26.04.09 23:20



Астра де се губиш чадо? А колко още не съм прочела.....



*Мир и Светлина вам*


Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: _europa_]  
Автор astra7 (special agent)
Публикувано26.04.09 23:23



вече съм онлайн

надявам се да проведем една смислена дискусия



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: astra7]  
Автор _europa_ (<*)))))><)
Публикувано27.04.09 00:05



OK
задай темичката



*Мир и Светлина вам*


Тема Re: Виж тованови [re: _europa_]  
Автор varadave ()
Публикувано27.04.09 05:42



ЧЕ ТИ от Интернета ли се УЧИШ

...
смях голям...няма смисъл да ЧЕТА fooleries...оставам ти ги на тебе...



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: _europa_]  
Автор varadave ()
Публикувано27.04.09 06:01



Е ...ако имах твоите рождени данни....ЩЯХ ДА ТЕ ВИДЯ В ТВОИТЕ ТИ ПРЕРАЖДАНИЯ
В 5 Лунарен месец...по китайската ли я караме...?

...
ЩОМ ОТ You tube десертации ЧЕТЕШ...хич не ти ЗАВИЖДАМ...
НИЩО ЧУДНО ,ЧЕ ВЬТРЕШНИ МЬДРЕЦИ ТИ СЕ ПРЕВИЖДАТ...
"ХАУ ЗИ ДУН"....илюжън...

Редактирано от varadave на 27.04.09 06:03.



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: _europa_]  
Автор varadave ()
Публикувано27.04.09 06:29



Ето ти ТЕМИЧКА...ЗА ТЕБЕ И ТВОИТЕ ЗЕЛЕНИ ЧОВЕЧЕТА...
Смехурана...явно много са ти промивали МОЗЬКА НА ТЕБЕ...



Редактирано от varadave на 27.04.09 06:30.



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: Бokop]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано27.04.09 09:10



В отговор на:

Не. Помолих се на Исус и той ми каза.



Някой бесноват вудо лъжец на лоа ти е казал, ... не че ти пишеш истината...



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: varadave]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано27.04.09 09:13



не лъжи за хемороидите...


те и за твойта психика така пишат... ... да вярвам ли на клюки?



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: Бokop]  
Автор Bълk (ОЧЗ, практик)
Публикувано27.04.09 12:54



мдя .... окултните разсъждения за запълване на свободното време .... герои без работа.

---------
обичам да мисля за душата ми, тя при мен е като хубава бира - тъмна!


Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: varadave]  
Автор _europa_ (<*)))))><)
Публикувано27.04.09 14:54



Момиченце малко невинно, бременноста се измерва в лунарни месеци, какви китайски календари сънуваш, пиленце, главата ти съвсем се е ошашавила с индийските писания дето ги четеш ама нищо не разбираш.
Толкова смесваш понятията, че кашата е пълна. Добре, че не ме интересуват хороскопите и не съм ти поверила едно такова начинание, че тогава ептен щяхме да я оплескаме.



*Мир и Светлина вам*


Тема Re: Виж тованови [re: varadave]  
Автор _europa_ (<*)))))><)
Публикувано27.04.09 15:00



Това са интервюта по повод издадени книги. Ако искаш да ти пратя книгите ама ще ти трябват познания на чужди езици. Затова дадох само линковете към интервютата. Хората са доста по-учени от скромната ти натура и дават доста подробни обяснения на множество въпроси вълнуващи не един и двама. Е, ако знаеше поне английски нямаше да става нужда да се излагаш по тоз бакалски начин.

*Мир и Светлина вам*



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: van_helsing]  
Автор Бokop (Слуга на Лоа)
Публикувано27.04.09 22:57



Не. Исус беше. Бях си забравил торбата с магиите тогава.





Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: Бokop]  
Автор kopilo (непознат )
Публикувано27.04.09 23:27



Не беше ли Лоа твоя господар?



Голяма си му слуга той богато те възнаградил.



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: kopilo]  
Автор Бokop (Слуга на Лоа)
Публикувано27.04.09 23:40



Така е. Само, че, както казах тогава си бях забравил торбата с магиите. Исус ми каза здравното положение на жената.



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: kopilo]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано27.04.09 23:52



Остави ти Лоа, ама я си кажи стария ник! Ако не си го наклепал много де.





Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: Бokop]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано28.04.09 00:02



В отговор на:

Не. Исус беше. Бях си забравил торбата с магиите тогава.


За теб Исус не съществува, ...странно как ти е казал след като не съществува?!




Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: PHOENlX]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано28.04.09 00:04



Кой от всичките, той не е един?



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: van_helsing]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано28.04.09 00:11



Абе последния да си каже или този с който се е появявал в клуба за последно...



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: PHOENlX]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано28.04.09 00:15



Кой последния? Женския или мъжкия?





Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: van_helsing]  
Автор Бokop (Слуга на Лоа)
Публикувано28.04.09 00:15



Ти да не си евангелист?





Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: van_helsing]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано28.04.09 00:19



С който се е вясвал - безполовия.


Той и астрата все е с женски никове - астра, логистика, аляска...



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: Бokop]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано28.04.09 00:20



За твоя изненада не съм..., не обичам сектите и бесноватите ...



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: PHOENlX]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано28.04.09 00:31



Виж сега, астрата е ясен като бял ден, поне не се крие, пише каквото мисли , ...друг е въпроса до колко е прав...


А тоя е двуличник, ... няма доказателства дори че е мъж, за сега остава в сянката на лоа, като двуполово или безполово...
Ако съм те засегнал чрез него, извинявай, знам че си му почетен слуга...



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: van_helsing]  
Автор Бokop (Слуга на Лоа)
Публикувано28.04.09 08:18



Абе, не знам. Като те гледам сте на един акъл. Може да отидеш при тях и да си приказвате за Исус и да се каете, колкото си искате. Лика прилика сте си.





Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: Бokop]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано28.04.09 11:18



В отговор на:

Абе, не знам. Като те гледам сте на един акъл. Може да отидеш при тях и да си приказвате за Исус и да се каете, колкото си искате. Лика прилика сте си.



Май си кривоглед...?! Рядко пиша за Исус и рядко цитирам библейски строфи..., ако имам нещо - си е в мене, ...за разлика от секс'тантите, ... а ти приличаш на тях, но погледнато от друг ъгъл - прoтивоположния..., постоянно се друсаш с бесовски ритуали, де от лоа, де от други източни маймунщини, ... че и съвети даваш на хората как да СИ опияняват страстите егоистични...Моделът на сектите и твоя е еднакъв, разликата е в убежденията...

- поздрав за бесноватите...
""Израел, Израел, Израел!
Хайде да танцуваме, да пеем
Извикайте Шалом, Шалом, Шалом!
Нека да започнем отначало,
Кажете Шалом, Шалом, Шалом! ""

.........?
""Израел, Израел, Израел,
Аз съм розата от пясък , FLR е светата земя,
FLR е люлката на света.
Израел, Израел, Израел,
Аз съм розата от пясък, тъй като се случи чудо...
Ето, аз съм пак в Светата земя. ""


Тва е част от мой развален превод на откъси от песента, мързи ме за цялата...покрай тая шваба Вичка, понаучих да чета 100-на думи......гаранция за точност не давам, не го лая, ...ако има на сърце, нека тя го преведе...
Кефиш ли се, а?!









Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: van_helsing]  
Автор Бokop (Слуга на Лоа)
Публикувано28.04.09 11:44



Показателно е на какви неща се кефиш. Че даже и ги превеждаш. Евангелистче. Вече няколко пъти показа, че не можеш нищо като ясновидец а само си въобразяваш разни неща. Склонен съм да приема състезанието, което предлагаш.
П.П:
Ти да не се окажеш таен юдей? Кажи си истинската вяра.


Редактирано от Бokop на 28.04.09 11:54.



Тема Друг ракурс ..нови [re: van_helsing]  
Автор Бokop (Слуга на Лоа)
Публикувано28.04.09 12:09



Преводите ти и оргазъма, които получаваш от иврита навяват на интересна хипотеза. Дали съществува найстина? Или е измислица на такива като тебе?
За да бъдат ........ (ти знаеш думичката) послушни и да "отдават кесаревото кесарю и божието богу"? Овци за стригане.

Редактирано от Бokop на 28.04.09 12:16.



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: van_helsing]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано28.04.09 12:20



"Виж сега, астрата е ясен като бял ден..." - този път май ти не ме разбра. Исках да кажа, че ника (мъжки или женски) няма никакво значение, а астрата го дадох само като пример, че на всякъде е с женски никове (поне на бг. език звучат в женски род), а не се крие че е мъж и не таи злоба към никого (контрата си е отделно

).

"а сега остава в сянката на лоа, " - не разбрах какво общо има Лоа?

"Ако съм те засегнал чрез него, извинявай, знам че си му почетен слуга." - айдеее, аз пак недоразбрал. С кого да си ме засегнал? С Лоа ли?
И на кого съм слуга? Пак ли на Лоа?
В грешка си! Никога не съм се интересувал от вуду (преди години бодох една кукла, ама беше на шега - даже не знаех, че се нарича "вуду магия", само си играех). Нямам нищо общо нито с вуду, нито с Лоа или каквито и да са там измислени богове, така, че споко! Аз си падам по хаоса, а и там не съм много упорит ученик.

Много лесно можем да приключим спама по темата "кой се крие зад оня ник". Проосто си отвори по-широко третото око и му хвърли един поглед!
Ся ще кажеш "Не ме интересува кой е", нали? Тогава за к'во е тоя дългия спам?!

Редактирано от PHOENlX на 28.04.09 12:25.



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: Бokop]  
Автор kopilo (непознат )
Публикувано28.04.09 12:46



Господаря ти е горд със своето отроче много можеш в допринасянето на много деяния пъклени



Има ли някъде по-достоина слуга от тебе кой да се равнява по сили със слугите на Лоа.



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: kopilo]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано28.04.09 13:11



Ти не четеш ли? Викам да заебеш Лоа, а да си кажеш стария ник, че гледай какъв спам се заформи около него!





Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: kopilo]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано28.04.09 13:20



Тва отроче е голЕма работа, що време оправя птицата огнена...и все неоправена оди, нещо фишеците на сигилите му са задръстени......





Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: PHOENlX]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано28.04.09 13:22



ти от де знаеш че има стар ник?

...аз никога не бих се досетил......умно пиле си, ей...



Тема Евангелистчето ...нови [re: van_helsing]  
Автор Бokop (Слуга на Лоа)
Публикувано28.04.09 13:32



Аз не съм лечител, че да "оправям". Ама може ти и астра да го "оправите". С помощ на Исус или на вероятния ти истински бог - Яхве/Йехова.





Тема Re: Друг ракурс ..нови [re: Бokop]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано28.04.09 13:38



100 пъти няма да ми пишеш за едно и също..., иврит - страхотен език..., не е за вудисти, с камЪни ша ва изтрепят...


...слава на КПСС-БКП...





Тема Re: Евангелистчето ...нови [re: Бokop]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано28.04.09 13:41



няма как, пилето е неверник...

...никаква помощ, вечно тъй ще си е,...ти нали МУ гърмиш сигили, май с подмокрен фишек...



Тема Re: Евангелистчето ...нови [re: van_helsing]  
Автор Бokop (Слуга на Лоа)
Публикувано28.04.09 13:48



Евангелистчето е слабо, много слабо ясновидче. Нищо не вижда. Никога не съм му "гърмял сигили". Повече трябва да се дупиш пред иконата и да биеш чело.

Редактирано от Бokop на 28.04.09 13:48.



Тема Re: Друг ракурс ..нови [re: van_helsing]  
Автор Бokop (Слуга на Лоа)
Публикувано28.04.09 14:00



В отговор на:


.. не е за вудисти, с камЪни ша ва изтрепят..



Бокертоф. Маниш ма, гой Ваньо?

Редактирано от Бokop на 28.04.09 14:06.



Тема Re: Друг ракурс ..нови [re: Бokop]  
Автор Lillie ()
Публикувано28.04.09 14:04



Въх, докъде я докарахме, от иврит да са ни оргазмите

.



Тема Re: Евангелистчето ...нови [re: Бokop]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано28.04.09 14:10







Тема Re: Друг ракурс ..нови [re: Lillie]  
Автор Бokop (Слуга на Лоа)
Публикувано28.04.09 14:11



Е ... Евангелистчето спазва божите заповеди "Не прелюбодействаи". От къде другаде ще получи такова нещо?



Тема Re: Друг ракурс ..нови [re: Бokop]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано28.04.09 14:13



futus ma** lue...



Тема Re: Друг ракурс ..нови [re: Бokop]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано28.04.09 14:16



пазя ги , да..., не си падам по педерасти...



Тема Re: Друг ракурс ..нови [re: van_helsing]  
Автор Бokop (Слуга на Лоа)
Публикувано28.04.09 14:29



Аз пък мисля, че си бил в мъжки манастир.

Този добър отец показва на детето, че Исус е . Ще ти хареса много. Със сигурност.
И не е ясно кой е педераста. Не съм аз писал със женски никове тук (leopolanda).

Редактирано от Бokop на 28.04.09 17:40.



Тема Re: Евангелистчето ...нови [re: van_helsing]  
Автор Бokop (Слуга на Лоа)
Публикувано28.04.09 14:31



Много интелектуално. Типична проява на евангелистче/санитарче.





Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: van_helsing]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано28.04.09 15:08



"ти от де знаеш че има стар ник? " - ами не знам, само предположих защото мнението му ми се стори такова сякаш влиза често тук а виждам ника за пръв път. После ти потвърди предположението ми с това си мнение:

Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ) [re: PHOENlX] Отговор на мнението
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано 28.04.09 00:15



Кой последния? Женския или мъжкия?
А за сигилите на Бокор - никога не ми е "гърмял" нит за здраве, нит за квото и да било друго...
Бокор не е лечител, никого не е излекувал (със сигили или по какъвто ии да е друг начин), няма и да излекувва.
Астрата беше мераклия за тази длъжност, ама нещо май го е страх да опита...

Това, че не вярвам в това в което вярваш ти, не значи, че съм неверник.
Ако не умея да шофирам толкова добре колкото теб, това прави ли ме некадърник?
"



Тема Re: Евангелистчето ...нови [re: Бokop]  
Автор kopilo (непознат )
Публикувано28.04.09 15:23



Егоист келеш

вуду магиите се правят само от зли хора като тебе.

Имаш ли извинения за злинити които си сторил.

Редактирано от kopilo на 28.04.09 15:24.



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: PHOENlX]  
Автор Бokop (Слуга на Лоа)
Публикувано28.04.09 15:27



Не схващам защо се занимаваш. Ваньо сега ще ти пейстне картинка или линк към vbox. Очакваш ли нещо сериозно от него?



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: Бokop]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано28.04.09 15:34



Нищо няма да ми пейстне - той знае, че неговите картинки при мен не вървят. Отказа се още когато взех едни гълъби за лебеди.


Аз приемам само "сух" текст като отговори. Да не говорим, че компа ми е праисторически и клиповете от vbox едва вървят.



Тема Re: Евангелистчето ...нови [re: kopilo]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано28.04.09 15:39



"вуду магиите се правят само от зли хора " - не е вярно! За всичко стават.
Вдин маг направи восъчна кукла на свой плешив приятел като сложи на куклата коса отрязана от плешивия (не беше напълно плешив) и после на оня му порастна коса. Това за лошо ли е?


И други подобни случаи има - куклата не се ползва само за да навредиш на другия, а и за да му помогнеш.



Тема Re: Евангелистчето ...нови [re: PHOENlX]  
Автор kopilo (непознат )
Публикувано28.04.09 16:30



Вие тука всички май не сте в ред нещо с много магии са ви натъпкали май.



Призовавате черните сили и после какво магиите ви оправят при всички желания на куп.



Тема Re: Евангелистчето ...нови [re: kopilo]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано28.04.09 16:57



За човек който не е наясно с материята, всички магьосници са луди...
Ако кажеш на един бушмен, че е възможно един човек да стои на единия край на земята, друг на другия (те още си мислят, че замята е плоска) и да си говорят така сякаш стоят един до друг, ще те обявят за луд и ще те спукат от подигравки защото въобще не им побира акъла как ли е възможно да се направи телефон...

Кой ти е казал, че за магиите е нужно да се призовават тъмните сили?
В някой изкуства се включват и такива ритуали, ама видове магия мнооогоооо. Аз например, никога не призовавам нито каквито и да е духове, нито егрегори и божества, нито каквото и да било там...(те за тва и не ми сработват съзнателните ритуали де, ама подсъзнателно - без да искам - правя много силни магии без помощ от чужди сили).





Тема Re: Евангелистчето ...нови [re: PHOENlX]  
Автор kopilo (непознат )
Публикувано28.04.09 17:03



Не си пиеш редовно лекарството май.



Много знаеш а какви цели имаш?

Дали си магьосник толкова достатъчно добър?



Тема Re: Евангелистчето ...нови [re: kopilo]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано28.04.09 17:09



Целите и силата ми са си лично моя работа.



Ти обаче упорито отказваш да си кажеш стария ник.
Регистрацията ти е съвсем нова, но всеки може да си направи колкото си ще. Кой си в същност?

Редактирано от PHOENlX на 28.04.09 17:12.



Тема леополандонови [re: van_helsing]  
Автор Бokop (Слуга на Лоа)
Публикувано28.04.09 17:51



Тихо бе, мойто момиче.



Тема Re: Евангелистчето ...нови [re: PHOENlX]  
Автор Бokop (Слуга на Лоа)
Публикувано28.04.09 18:11



Всичко е възможно. Може да е поредното превъплъщение на Леополанда. Служителката на Исус.



Тема Re: Друг ракурс ..нови [re: Бokop]  
Автор kopilo (непознат )
Публикувано28.04.09 20:21



Егоист.





Тема мъжествената...нови [re: Бokop]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано29.04.09 06:59



...много фантазираш...или си минала на по тежка диагноза...?!






Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: PHOENlX]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано29.04.09 07:09



сега си извади и езика, ... лизни с него нейде,... заради една фашкиена уеб страница и д*** даваш,...като че ли някой ти е умрял за смешните умувания...Интернет е пълен с такива шарлатани, трудно ще се уредиш м/у от тях...





Тема Re: мъжествената...нови [re: van_helsing]  
Автор Бokop (Слуга на Лоа)
Публикувано29.04.09 10:17



Хм. Много интересно. Кой беше Леополанда? Хем насрано хем голямо.
"Българите направиха много неща за християните и християните забравиха. Но бог вижда."


Редактирано от Бokop на 29.04.09 10:34.



Тема Re: мъжествената...нови [re: Бokop]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано29.04.09 10:34



Не ме засяга, ... както не ме засяга кой стои зад ника kopilo, ... щом иска , нека си пише като kopilo , какво значение има за мен...?! Ако толкова много държиш да знаеш, рови си....!
Не ме занимавай повече с никовете на хората, ...погледни първо себе си...ае чупка по тея тъпизми, все ми е тая...





Тема Re: мъжествената...нови [re: van_helsing]  
Автор Бokop (Слуга на Лоа)
Публикувано29.04.09 10:35



Щот май беше ти ...



Тема Re: мъжествената...нови [re: Бokop]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано29.04.09 10:43



В отговор на:

Щот май беше ти ...


Май ли беше или юни...?! С женски никове не пиша..., ти идиот ли си наистина? Нали се вижда ай пи адреса бе , кво се правиш на хамав...или така ти изнася да пишеш...



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: van_helsing]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано29.04.09 15:01



"сега си извади и езика, ... " и т.н. -

това беше едно от най-забавните ти мнения!
Можеш да си извадиш третото око и да си играеш на лимки с него защото за друго не става!

С Бокор започнахме да чатим около месец преди астрата да започне да си прави сайт и аз покрай него защото ми каза, че е супер лесно, а и имам много време за губене...
Приемам сайта си не по-сериозно от колкото го приемаш ти - веднъж седмично поглеждам брояча за да видя как върви трафика - 2-4 посещения на ден.
Бокор почти не е работил по моя сайт, защото всичко си го има на готово. Написа ми само датата, помогна ми с картинките защото недовиждам и с оправянето на някои дребни проблеми - от 3 мес. въобще не е влизал там.

Предполагам се чудиш, как така хората не могат да изкарат повече от седмица чатейки с теб, а при другите не е така...
Ами просто си допаднахме - имаме си приказката и си чатим без да търсим някаква изгода от другия (не знам на живо дали щеше да е така, ама предполагам, че щяхме да сме приятели...).

Мисля, че трудът ми за да ти обясня тези неща е напразен, тъй като теб въобще не те интересува кой какво лиже, на кого и за какво се дупи и т.н.
Гледай си в твоята паничка, защо гледаш в чуждите?
Но ако не ти отговоря, ще кахеш "Мълчанието е знак на съгласие" и ще си в голяма грешка.

В стремежа си да обиждаш и спамиш, въобще не "разсъждаваш" какво говориш/пишеш.

Всъщност, я ми копни линк към мое мнение в което съм те обидил, че не си спомням (не отричам да има някоя дреболия, но я виж своите! Че са и неоснователни).



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: Бokop]  
Автор kopilo (непознат )
Публикувано29.04.09 16:35



Слугите на Лоа са душевноболните и не виждат по далеч от носа си.


Магията им се обръща срещу тях.

Докато стана въпрос за душевноболните от откъде си запознат в това измерение на душата?



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: PHOENlX]  
Автор Бokop (Слуга на Лоа)
Публикувано29.04.09 19:26



Защо се занимаваш изобщо? Този човек толкова ми падна в очите, че няма накъде. Още нещо. Погледни каква е разликата между мен и християнина. Аз не говоря глупости и не пейстсвам безмислени линкчета към вибокс и ютуб, както и картинки. Той само обижда и говори тъпотии. Колкото и да се дупи пред иконата това няма да се промени. Вероятно не е способен на друго.
Хубава реклама прави на Исус. Бога на тъпаците, пействащи линкове към ютуб и неумеещи да казват нищо смислено освен "педераст" и пр. обиди.

Редактирано от Бokop на 29.04.09 19:38.



Тема Re: мъжествената...нови [re: van_helsing]  
Автор Бokop (Слуга на Лоа)
Публикувано29.04.09 19:32



В отговор на:


.. ти идиот ли си наистина ..



Може би бог те е научил да ползваш прокси. Аз не твърдя, че съм "велик ясновидец" и ще позная нещо. Базирам се на предположения.



Тема Re: мъжествената...нови [re: Бokop]  
Автор kopilo (непознат )
Публикувано29.04.09 23:18



Ти си луд бе човече.



Какво е времето вътре в теб?



Тема Re: мъжествената...нови [re: kopilo]  
Автор Бokop (Слуга на Лоа)
Публикувано30.04.09 00:55



Попитай през един ник (Ваньо). Може да питаш и Исус - той всичко казвал.



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: Бokop]  
Автор Bълk (ОЧЗ, практик)
Публикувано30.04.09 04:50



не бъди толкова краен, пък и знай нещата. а за иконата е че някой в един момент може да се дупи на нея, в следващия момента да я обръща, в последвашия да я залива с кръв в попоследващия да пикае върху нея върху гроба, в попопоследващия да я изгаря в попопопо ... както казах веднъж идея си нямаш какво може да се прави със църковната атрибутика и в самата църква.

---------
обичам да мисля за душата ми, тя при мен е като хубава бира - тъмна!


Тема Лоата и неговата слуга?нови [re: Бokop]  
Автор kopilo (непознат )
Публикувано30.04.09 07:27



Вие двамата с Лоата за какво си говорите?



Какви ли ще са вашите пъклени деяния занапред?



Тема Re: Лоата и неговата слуга?нови [re: kopilo]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано30.04.09 13:57



Ама верно ли че си говорят двамата...?


Инак имат странни пъклени деяния,...да се правят на светли ангели..., сари изтъркани номера...



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: PHOENlX]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано30.04.09 14:15



Ся ще кажеш "Не ме интересува кой е", нали? - винаги грешиш, ... "през к*** ми кой с къв ник пише"...- тва щях да ти драсна...


Аз си падам по хаоса, а и там не съм много упорит ученик. - много хаотичен си бил, ...вземи малко се подреди...
Никога не съм се интересувал от вуду (преди години бодох една кукла, ама беше на шега - даже не знаех, че се нарича "вуду магия", само си играех). - тая кукла от секс шоп ли си я купи...?!Странни занимания имаш..., я кажи къде и как я бодна...
Ако имаш нужда от още нещо питай..., например как куклата чрез магия да е влюбена в теб или как да стигне до оргазъм,... иначе ще ти е вярна до гроб, ако ти не я пробуташ на някой...



Тема Re: Лоата и неговата слуга?нови [re: kopilo]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано30.04.09 14:51



Представа си нямам какви "пъклени деяния" замислят, ама като гледам ти ще си обекта на тяхното внимание.



Добре си решил да се бъзикаш с хората, ама си избрал най-неподходящия клуб за целта. Тук никога не знаеш как ще се събудиш утре...
На магията въобще не й пука дали вярваш в нея или не.



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: Бokop]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано30.04.09 14:56



Защо се занимаваш изобщо? - тва диктат от князете на лоа ли е...?! Що пък трябва на твоите дяволии да се подчиняват всички...? Либерта е свобода,... "не" на диктаторите...


Този човек толкова ми падна в очите, че няма накъде. - верно човек съм, не съм измислен дух като лоа...
Той само обижда и говори тъпотии. - когато посочваш някой, 3 пръста сочат към тебе и 1 на някъде...и истината не е обида, така я приемаш ти...
и не пейстсвам безмислени линкчета към вибокс и ютуб, както и картинки. - почти всички гледат филми и слушат музика, ... те също ли са безмислени...? О да, ...обичам да ходя на театър, опера , муз. концерти, музеи, исторически обекти и т.н. ...., абе все безмислици...
Колкото и да се дупи пред иконата това няма да се промени. - никога не се дупя, ... иконите са изкуство което ценя, повечето имат топли цветове и са прекрасен декор, който излъчва положителна енергия...
Хубава реклама прави на Исус. - Исус няма нужда от реклама, нито от рекламни уеб сайтове като тебе ... , гледай си твоя "княз" лоа...
и неумеещи да казват нищо смислено освен "педераст" и пр. обиди. - верно бе, в днешно време е модерно да си хомосексуалист,...съжалявам, но тази "еволюция" не я приемам и затова ги псувам, дори са ми отврат...
Направил си много хубав банер, с целувки,.... за чий ли са, може би за лоа...



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: van_helsing]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано30.04.09 15:06



От кое мнение ги извади тия цитати? Писах нещо такова, ама не помня в коя тема беше и на кого го писах...

Падам си по живите кукли, не по гумени от сексшопа.


Тази която я бодох, си я направих сам от восък от свещ като си мислих за един приятел и я бодох с игли в раменете...
После обаче, въпросния приятел случайно я видя и направи гневна физиономия без да пита каква е тази кукла - изглежда без да искам съм направил нещо (уж на шега а...). По-късно, усещах странни остри болки в рамото (вече бях забравил за тази случка, ама изглежда той не е ), а още по-късно си спомних за всичко това...

Не знам кво ти става на последък, ама се молиш за един такъв ритуал.
Имаш късмет, че няма да е от мен (знаеш защо).



Тема Re: Лоата и неговата слуга?нови [re: PHOENlX]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано30.04.09 15:07



Ти кво? Плашиш ли ма?

А кой кога няма да се събуди си е Божа работа, ... не на пернати особи...Никоя магия не може да действа ако не и бъде разрешено Свише...Който гроб копае, сам в него пада...., мразя магиите...
Внимавай какво дрънкаш, че да не връхлети на тебе...



Тема Re: Лоата и неговата слуга?нови [re: PHOENlX]  
Автор kopilo (непознат )
Публикувано30.04.09 15:12



Трябва ли да стана слуга на Лоа за да не ми се стежни живота?



Лоа приеми ме за твой слуга верен.



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: PHOENlX]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано30.04.09 15:23



Писах нещо такова, ама не помня в коя тема беше и на кого го писах... - абе случайно съм го запомнил...


Падам си по живите кукли, не по гумени от сексшопа. - това мечта ли ти е?...затова ли се интересуваш от магии?
Тази която я бодох, си я направих сам от восък от свещ като си мислих за един приятел и я бодох с игли в раменете... - е тва е, още повече ме шокирваш, ... мислех че си боднал женска кукла..
Не знам кво ти става на последък, ама се молиш за един такъв ритуал. - кога съм казвал че се моля?
Имаш късмет, че няма да е от мен (знаеш защо). - най накрая нещо положително да кажеш за мене...



Тема Re: Лоата и неговата слуга?нови [re: van_helsing]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано30.04.09 15:34



"А кой кога няма да се събуди си е Божа работа," - пак си чел-недочел. Казвам, че не се знае как ще се събуди (в какво състояние), а не, че въобще няма да се събуди.

"Никоя магия не може да действа ако не и бъде разрешено" - ха, чул той за магии. Много си заблуден. Въобразявах си, че си наясно с магиите, но не ги одобряваш, а ти кат всички "Ако не й вярваш, няма да хване - тва е въздействие на психиката" - дрън-дрън.
Как ти действа ако въобще не знаеш, че я имаш? М?

"Внимавай какво дрънкаш, че да не връхлети на тебе..." - после аз съм заплашвал...
Това което пиша аз е като комплимент в сравнение с твоите нападки и безпочвени обиди.



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: van_helsing]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано30.04.09 15:50



Ти си точно за клуб "Говорим си за секс". Всяка дума я свързваш със секса.
Това е клуб "Магия". "Бодене на кукла" означава магически ритуал... а не да изтропаш някоя - ама койт за квот си мисли де.
Живите кукли не са ми мечта и не заради тях се интересувам от магии...

Абе усещам, че се драчиш нарочно за да гледаш как се нервя (не че се нервя де) и да си правиш шоуто - мненията ти са изсмукани от пръстите, хванати за някоя отделна дума (сигурен съм, че не си мислише за секс, ама нарочно го написа, нали)...и вече ще позаобикалям тези ти мнения.
Получава се нещо като една случка - обяснявам нещо на едно хлапе, питам го "Разбра ли?", той казва "Не", аз повтарям, после пак "Не", аз пак повтарям и чак на 4-тия път (като му погледнах веселата и подигравателна физиономия) се усетих, че го казва нарочно за да се забавлява...
Че и ти си същото хлапе...



Тема Re: Лоата и неговата слуга?нови [re: kopilo]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано30.04.09 16:12



"Трябва ли да стана слуга на Лоа за да не ми се стежни живота?" - не, тук няма слуги на никого - тва са само никове.
Ван е слуга на Исус а астрата носи Бог в себе си - други откачалки няма... Достатъчно е да не "дърпаш дявола за опашката" за да си добре.



Няма нужда да се молиш тук на Лоа да те приеме - той/тя със сигурност не чете този форум.



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: PHOENlX]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано30.04.09 16:25



страхотен си в познанието, Бог да те благослови,... оппа да те вразуми...





Тема Re: Лоата и неговата слуга?нови [re: PHOENlX]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано30.04.09 16:33



слуга е на майка ти сина..., поробен си от грешките си, ... аз съм свободен..., не ми дреме за глупостите ти...





Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: van_helsing]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано30.04.09 16:38



БЕгай да вехнеш по певицата си от другата тема и заеби магиите - не са ти присъщи!

Колкото и да уважаваме изкуството, клуба е замагия и прекаленото постване на такива линкове се брои за спам.
Никой не е казвал, че са "глупости", а "безмислици" не защото нямат стойност, а защото нямат общо с темата на клуба.



Тема Re: Лоата и неговата слуга?нови [re: van_helsing]  
Автор Бokop (Слуга на Лоа)
Публикувано30.04.09 16:48



Ти си слуга на един проюдейски егрегор.

Свободен си чак в смърта. Цял живот ще отдаваш кесаревото кесарю и божието богу.



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: PHOENlX]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано30.04.09 16:49



в песните се пее за обич и имат косвена връзка с този клуб , не съм виновен че си глух..., ако имаше вяра колкото прашинка към Бога, то Той може би щеше да ти помогне, но за да ти помогне първо трябва да Му вярваш ..., нещо на което не си способен..., поне за сега...



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: van_helsing]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано30.04.09 16:58



Колко още да повтарям, че разбираме различни неща под думата "Бог"?



Тема Re: Лоата и неговата слуга?нови [re: Бokop]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано30.04.09 17:01



смешник...

...по свободен от мене няма, дори не си пестя думите, за разлика от тебе, ...с привидното си държание "света вода ненапита" искаш да се покажеш че си уникален,...лукав лицемер...
С този банер, 'оди цункай нечий ***...




Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: PHOENlX]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано30.04.09 17:10



не знам и не разбирам...

Редактирано от van_helsing на 30.04.09 17:10.



Тема Re: Лоата и неговата слуга?нови [re: van_helsing]  
Автор kopilo (непознат )
Публикувано30.04.09 18:29



Той цунка само дупето на Лоа.



Други дупета не обслужва.



Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: PHOENlX]  
Автор kopilo (непознат )
Публикувано30.04.09 18:49



На Лоа ли се уповаваш?



Какво знаеш за Бог?

Дали има Бог?

Как мислиш?



Тема Re: Лоата и неговата слуга?нови [re: kopilo]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано30.04.09 18:52



Изобщо не искам да общувам с такива, ... България е красива, имаме прекрасна земя , вяра , обичаи и т.н. Но продажниците са много ! Дошъл някой си да ми пробутва разни афро-идиотски боклуци..., България и народа ни над всичко! Достатъчно мангали имаме, не ми трябват и африкански...!

Един Бог, една вяра, един народ, един "цар", трябва да сме единни ...




Тема Re: Лоата и неговата слуга?нови [re: van_helsing]  
Автор Бokop (Слуга на Лоа)
Публикувано30.04.09 18:57



В отговор на:


.. че си уникален ..



В сравнение с теб съм.



Тема Re: Лоата и неговата слуга?нови [re: van_helsing]  
Автор Бokop (Слуга на Лоа)
Публикувано30.04.09 18:59



В отговор на:


.. България и народа ни над всичко ..



Oт нас двамата ти си лицемера. Вие християните създадохте проблема с циганите. Вие също го направихте и с турците. Да не говорим колко роля имат и тия чиито език се кефиш. Християнче ..



Тема Re: Лоата и неговата слуга?нови [re: Бokop]  
Автор kopilo (непознат )
Публикувано30.04.09 19:08



Слуга на Лоа.





Тема Re: Лоата и неговата слуга?нови [re: van_helsing]  
Автор Bълk (ОЧЗ, практик)
Публикувано01.05.09 00:51



Извинявай, но според това изречение личи, че нито си практикуващ нито пък ще си някога в тези неща освен общо познание.

Извинявай още веднъж за изречение, но си обикновен глупак!

---------
обичам да мисля за душата ми, тя при мен е като хубава бира - тъмна!


Тема Хмммм.нови [re: van_helsing]  
Автор Бokop (Слуга на Лоа)
Публикувано01.05.09 01:27



Леко забавна ми е в момента собствената ми простотия. Защо се хабих да се разпзравям с олигофрен като теб? Повече няма да го правя.





Тема Re: Душата на душевноболните. (ОФФ)нови [re: Bълk]  
Автор Бokop (Слуга на Лоа)
Публикувано01.05.09 01:29



Прав си, че много неща могат да се правят. Аз имам само бегъл поглед. Този по-специапно, обаче едва ли ще прави, каквото и да било. По акъл прилича на Оро или Чоли само, че по-млад вариант. Оцвъкал е целия дир.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.