Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:10 27.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ето какво ми се случинови  
Автор Илиaнa29 ()
Публикувано16.04.09 18:20



Намерих в матрака си някакви изсушени цветя и треви, които разбира се аз не съм слагала там.
Прибрах ги в едно пликче - кажете ми, моля ви какво е това?Възможно ли е да е магия - аз да ви кажа, честно, в магии не вярвам. Почитам си Господ.
И си нося кръстче на врата, напоследък нощем кръстчето почваше да ме стяга .
А днес точно на велики четвъртък, съвсем случайно, открих, че матракът ми е пълен с изсъхнали треви и цветя.
Магия ли е това?Има ли такива магии?И какво да правя да хвърля всичко по вода или да го нося на свещеник?Не мога да разбера какви точно цветя са , затова ги и запазих.Какво да правя?

Да добавя, че кой знае защо от три месеца непрекъснато се задавях, все едно нещо ме стяга за гърлото, всичко ми пресяда, отслабнах много...

Редактирано от Илиaнa29 на 16.04.09 20:50.



Тема Re: Ето какво ми се случинови [re: Илиaнa29]  
Автор stanzag (обичащ)
Публикувано17.04.09 05:50



Уважаема Илиана, бих искала да ти бъда полезна със съвета си. Преди всичко запази самообладание. Всяко нещо може да те докосне дотолкова, колкото му позволиш! Вярвай повече в Бога и не разчитай много на неговите наместници на Земята. Според мен, най-правилно е да си почистиш добре матрака и боклука, какъвто и да е той ( било то треви , независимо какви) да изхвърлиш в течаща вода. За какво ти е да го задържаш при себе си. Следвай Божественните закони, освободи се от боклука. След което може да поствиш на няколко места по матрака купчинки морска сол на кристали. Да постоят няколко часа, за да поемат останалите негативизми по него. После ги събери в нещо и ги изхвърли и тях в течаща вода. След това със запалена свещ обходи пространството над матрака, за да го пречистиш и с огън. Свеща си я загаси и си я прибери за друго ползване. И накрая завърши ритуала си с поръсване на мястото ти за спане със светена вода. Никой по-добре от теб не би могъл да го направи. И бъди уверена в действията си, нали Бог ни е създал по свой образ и подобие. Той е заложил в нас потенциал да се справяме с изпитанията си. Бъди сигурна! Какво по-добро пречистване от това с огън и вода? Класика.:)
И се успокой, като мисленно предоставиш живота си в неговита воля да го ръководи. Кажи " Да бъде твоята воля, Господи" и забрави всичко, не се вторачвай в случилото се. Защото на човек му се случва това за което си мечтае, или това от което се страхува. Сама избери какво предпочиташ.
С най-добри чувства! Желая ти Успех.



Тема Re: Ето какво ми се случи [re: stanzag]  
Автор Bълk (ОЧЗ, практик)
Публикувано17.04.09 09:36



В отговор на:

нали Бог ни е създал по свой образ и подобие




мда, като гледам колко кретени и идиоти има ....

-
Виртуалното пристрастяване води до реални хемороиди!

Тема Re: Ето какво ми се случинови [re: Bълk]  
Автор blood2 (Аз не съм добро)
Публикувано17.04.09 12:34



"като гледам колко кретени и идиоти има "

Като теб.





"А днес точно на велики четвъртък, съвсем случайно, открих, че матракът ми е пълен с изсъхнали треви и цветя."

Това означава че Бог ти е сърдит защото си пропуснала много голям шанс и добро да ти се случи в живота.
И аз веднъж на този ден се почувствах много угрижен сякаш някоя неземна сила Бог ме порицаваше и ме кореше защото не съм открил шанса които ми е дал.

Пропуснала си нещо важно и затова те кори Бог.Можеш да бъдеш много,много по-щастлива и дори Бог се чуди как не можеш да решиш проблемите си след като той ти дава силата.

А да уверявам те че Бог ще ти даде и други шансове да си щастлива.

Когато знам че хората са добри това е моят Рай,когато знам че хората са зли това е моят Ад.

Тема Re: Ето какво ми се случинови [re: blood2]  
Автор Bълk (ОЧЗ, практик)
Публикувано17.04.09 12:42



В отговор на:

Това означава че Бог ти е сърдит защото си пропуснала много голям шанс и добро да ти се случи в живота.




най-доброто ще е да си стои кротко на петата точка.

В отговор на:

И аз веднъж на този ден се почувствах много угрижен сякаш някоя неземна сила Бог ме порицаваше и ме кореше защото не съм открил шанса които ми е дал.




имаш шанс да се гръмнеш

В отговор на:

А да уверявам те че Бог ще ти даде и други шансове да си щастлива.




друг път.

-
Виртуалното пристрастяване води до реални хемороиди!

Тема Re: Ето какво ми се случинови [re: blood2]  
Автор daarkk (непознат )
Публикувано17.04.09 13:09



Знаете ли кое е най-ироничното в случая, с Бог или без Бог, все тая.
Почти сигурно е, че билките са някакво въздействие (магия) и ако
е за лошо, ако не се потърси компетентна помощ тъй ще си го отнесе
жертвата, я раздяла, я болест, а може и смърт. Ама щом казвате, че
Бог иска да ви даде урок, ми нека...има и мазохисти има и промити
мозъци...изберете си вие от кои сте.



Тема Re: Ето какво ми се случинови [re: daarkk]  
Автор blood2 (Аз не съм добро)
Публикувано17.04.09 14:34



Стига сте плашили момичето.Ти въобще четеш ли какво съм написъл?

Точно обратното ще и се случи.
Ще и се случи нещо хубаво защото на този ден се е освободила от злото.
Да научаваш истини по време на празници в чест на Бог означава че той е с теб и те освобождава от проклятията.

Или ще ми се изсмееш и ще ми кажеш че магията направена от човек е по-
силна от Бога в теб.
Ако е така то ние българите поради това че сме най-голямите завистници на света и постоянно правим магии за зло нямаше да съществуваме.Но не има ги българите защото и Бог ги пази.

Когато знам че хората са добри това е моят Рай,когато знам че хората са зли това е моят Ад.


Тема Re: Ето какво ми се случинови [re: Илиaнa29]  
Автор Anuel (Lord of Darknes)
Публикувано17.04.09 14:48



Постингът Ви е вътрешно противоречив, най-малкото защото казвате, че не вярвате в магии, а същевременно оревахте клуба със страховете си ?
Човек може да се чувства достатъчно кофти и без да му е направена магия, а вярата или страха могат така да Ви препрограмират и да си спретнете такава автомагия, че после никой да не може да Ви оправи !
Според мен нямате допълнителна (чужда) негативна негативна енергия около себе си, но сте достатъчно податлива на вътрешни дестабилизации.
Просто се вземете в ръце или позволете да ви вземат в ръце (демек да си намерите гадже) и се радвайте на живота, а ако това не ви върши работа просто си купете друг матрак, а този ИЗГОРЕТЕ.

И не е моя Силата и Славата, но Парите са си мои.


Тема Re: Ето какво ми се случинови [re: Anuel]  
Автор ratna (минаващ)
Публикувано17.04.09 16:41



Автомагия всъщност как се оправя , да не би като стария матрак: с Огън?



Тема Re: Ето какво ми се случинови [re: ratna]  
Автор Bълk (ОЧЗ, практик)
Публикувано17.04.09 16:43



с курви, цигари и алкохол



-
Виртуалното пристрастяване води до реални хемороиди!


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.