Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:18 17.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Лунна магия за привличане и любовнови  
Автор blue777 (непознат)
Публикувано01.12.07 18:18



Заклинанието се казва на пълнолуние към пълната луна, като предварително се мият ръцете с вода, в която са били оставени предишната нощ под луната листа от цвят на роза.

„Луна, моя повелителка, на сърцата хорски озарителка, увий ме със сребърната си светлина, подари ми с изгрева – на обичания/-та обичта, на обичания/та чистата кръв, добрите мисли, царствените му дела, всичките му/и благи слова. Главата му/и от злато по чиста, устните му/и сладост, тялото – желание. Прати му омая и благоуханието на любовта! Както непрестанно ручеят пее своята песен, както пазачът пази нощните двери, нека така и обичаният/та зорко над мен да бди, от всички други да ме дели. На Луната приятел/-ка ще стана, в сърцето на обичания/ -та ще остана!”

Не казвайте име! Тази магия е за привличане и се основава на вашата обич и силата на чувствата ви, но не е от обсебващите. Това е един вид молитва! А ако наистина обичате човека кой знае... защо пък да не направите някой щастлив. Поне аз мисля, че на никой не му е неприятно да бъде обичан.




Тема Re: Лунна магия за привличане и любовнови [re: blue777]  
Автор Hermione (Wiccan Girl)
Публикувано05.12.07 13:28



кратко допълнение от мен:

...
На Луната приятел/-ка ще стана,
в сърцето на обичания/ -та ще остана!

Свободната му/й воля ще внимавам,
по начин никой да не нарушавам!
Ако това се кани да се случи
резултат се нека не получи!




Тема Ръкопляскания от меннови [re: Hermione]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано05.12.07 15:03



Аз се отнасям малко с колегиална ирония към паганизма, при все че ми е 96% вътрешен белийв изледван от сайта "Каква е Вашата религия" и му викам панонанизъм (това си е просто друга тема за разгръщането на сексуалната енергия и способностите) ама много ми хареса това заклинание...


Сервитор базираната лъбовна магия си е ползвам за само за мен: имам сервитор с арабското име на Ангела на любовта и когато ми е необходимо просто му посочвам да ми намери подходящ партньор, обикновено минава известно време, за да стане това, но резултата е че или се обажда старо гадже или се запознавам с подходящия партньор
Въпросът обаче е (на не губим логика): дали сервитора катализира кармичните взаимовръзки между хората (примерно така и така ти е било писано да се върнеш към стара връзка или да намериш нова любов) или той самия създава нови кармични взаимоотношения
Вие какво мислите ?

Който има подкрепата на Небесата, нищо не може да го спре на земята

Тема Re: Ръкопляскания от меннови [re: Anuel]  
АвторSomebodyElse (Нерегистриран)
Публикувано05.12.07 18:42



ti si lud we!



Тема Re: Ръкопляскания от меннови [re: Anuel]  
Автор Hermione (Wiccan Girl)
Публикувано05.12.07 23:31



Силно вероятно е сервиторът да създава нови кармични взаимоотношения, затова моята препоръка и практика е непременно да присъства следния смисъл:
"Човек, най-подходящ за мен,
според божествената воля,
да ме намери запленен
и за любов готов, се моля!"

Редактирано от Hermione на 05.12.07 23:34.



Тема Re: Ръкопляскания от меннови [re: Hermione]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано06.12.07 13:49



Благодаря за идеята



Който има подкрепата на Небесата, нищо не може да го спре на земята

Тема Re: Ръкопляскания от меннови [re: SomebodyElse]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано06.12.07 13:49



луд съм, сега доволен ли си ?



Който има подкрепата на Небесата, нищо не може да го спре на земята

Тема Re: Лунна магия за привличане и любовнови [re: blue777]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано07.12.07 01:55



увий ме със сребърната си светлина, подари ми с изгрева.... - тука нещо не ми се връзва, луната не може да излъчва светлина, само я отразява...





Тема Re: Лунна магия за привличане и любовнови [re: blue777]  
Автор V.Valentine*anix ( caos&jazz)
Публикувано07.12.07 02:06



Обожавам Луната..


Бих изрекла това заклинание в знак, на преклонение..пред повелителката на лЮбовта...(та дори и да отразява само светлината) в това се състой магията и(метафори4но казано)..

Редактирано от V.Valentine*anix на 07.12.07 02:12.



Тема Re: Лунна магия за привличане и любовнови [re: V.Valentine*anix]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано07.12.07 02:37



Обожавам Луната..;...Бих изрекла това заклинание в знак, на преклонение..пред повелителката на лЮбовта...(та дори и да отразява само светлината) - нещо пак се обърка, повелителката на любовта е Венера...

...т.е. моята повелителка...
Венера е единствената планета в Слънчевата система, която се върти по посока на часовниковата стрелка, всички други се въртят обратно...









Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.