Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:14 25.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Въпрос на честнови  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано28.03.09 14:32



Скъпи вещици и магове,
Я да видим сега, ще имате ли честта да си признаете кой ми "прати биячи" да ме баннат от целия Дир и по каква причина (не вярвам да е случайност)?
Предполагам, че е замесен някой от новите пишещи тук, тъй като старите се знаем и никой няма да ми се върже на дребна обида или подигравка за нещо си. А и това все пак е клуб "Магия", опасно е да се ебаваш с клубари от тук защото не се знае на кого ще попаднеш (въпросната личност изглежда не се е сетила за това).
Не ми казвайте, че съм се набутал сам, защото аз избягвам да спамя (ако се случи, то е покрай други спамьори и то в теми които вече са умрели или от самото начало са си спамьорски). Също така и избягвам да обиждам хората (ако за тези неща които съм писал изхвърляха от Дир-а, тук нямаше да остане ни един форумец).
За това мисля (Ван да чете "разсъждавам), че е замесено трето лице - само остава да има честта да си признае.





Тема Re: Въпрос на честнови [re: PHOENlX]  
Автор Bълk (ОЧЗ, практик)
Публикувано28.03.09 15:46



сигурен ли си, че е имало бан и то за всичките клубове?

много трябва да си досадил при това ебаване със всички клубове, че чак администратора да се занимава с теб и да ти слага персонално бан.

-
Виртуалното пристрастяване води до реални хемороиди!


Тема Re: Въпрос на честнови [re: Bълk]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано28.03.09 16:04



Разбира се, че съм сигурен.
В който и клуб се опитам да напиша нещо ми изкарваше съобщение:
"Има грешка:
Забранено е да пишете мнения и бележки. Причина за забраната: гзс"

Мисля, че си ме опознал малко - не спамя (не много де

) и избягвам да обиждам - даже май преди време ти бях направил забележка, че си мод а вместо да даваш пример, обиждаш...
За това мисля, че или е грешка или някой ми е "пратил биячи".



Тема Re: Въпрос на честнови [re: PHOENlX]  
Автор Bълk (ОЧЗ, практик)
Публикувано28.03.09 16:22



В отговор на:

Причина за забраната: гзс




ясно от къде е нещото.

някой се е ебавал с един или няколко клуба и специално Говорим За Секс, вероятно с много никове и го банали по ИП адрес, ако пишеш през прокси или излизаш от доставчика си в кюп с други хора и сте на едно ИП с това на спамъра то и ти си обрал същия бан. Лош късмет, нищо повече.

-
Виртуалното пристрастяване води до реални хемороиди!

Тема Re: Въпрос на честнови [re: Bълk]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано28.03.09 16:44



Не разбирам, ама аз съм с плаващо IP - сменя си се само когат му е кеф и се чудя, щом като съм баннат по ИП защо след като се смени, пак не можех да пиша...
Аз имам съмнения за виновника, ама да видим дали ще си признае...(може и да греша де).



Тема Re: Въпрос на честнови [re: PHOENlX]  
Автор Bълk (ОЧЗ, практик)
Публикувано29.03.09 01:24



с каквото и да си ИП, се ударя на провайдъра .... та с други думи аки някой през БТК е осрал преди теб - ударя се на цялото БТК.

стига си пикал с вряла вода за нищо или за прибрана играчка ... а и както каза някаква си 77, че си имаш голяма сила - използвай я, намери и накажи виновните!

-
Виртуалното пристрастяване води до реални хемороиди!


Тема Re: Въпрос на честнови [re: PHOENlX]  
Автор Bълk (ОЧЗ, практик)
Публикувано29.03.09 01:25



бе каква чест, вряла пикня от яд ти отиде в главата и си търсиш виновните за мизерията ти.

-
Виртуалното пристрастяване води до реални хемороиди!


Тема Re: Въпрос на честнови [re: Bълk]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано29.03.09 12:35



В отговор на:

а и както каза някаква си 77, че си имаш голяма сила - използвай я, намери и накажи



Lan77
Тва е най-лесната работа - исках да видя, така както се прави на силен/силна дали ще има смелостта да си признае.

А ти сега като даваш други възможности за корена на проблема, вече и да има виновник е абсурд да си признае...



Тема Re: Въпрос на честнови [re: PHOENlX]  
Автор 4ereshka (пристрастен)
Публикувано29.03.09 12:46



Вече Вълк ти изясни, че е станала грешка. Едва ли някой се е оплаквал точно от теб. Има тук хора с много повече врагове.
Разбра се, че проблема е дошъл от друг клуб- говорим за секс. Ако там си се издънил....Но ако не си писал там, значи е грешка, и спри да търсиш под вола теле





Тема Re: Въпрос на честнови [re: 4ereshka]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано29.03.09 13:33



Провалихте ми разследването...
"гзс" не значи, че проблема е от "Говорим си за секс" (много отдавна не съм писал там), а че съм говорил за секс.
Вмъкнах тук една шега със сексуално съдържание на една нова и предполагам, че се е обидила нещо - Киро ме нарича "спамьор" и "чикиджия" и да съм внимавал за напред, защото нямало да има повече компромиси.....
Както и да е - никога няма да разбера причината - ще чакам астрата да стане ясновидец и да ми каже кво е станало.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.