Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:48 28.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Магия ?..Не мисля така!нови  
Автор faith_fantasy (новак)
Публикувано09.03.09 21:05



Магия-магьосник-енергия,...религия-свещенник- Бог,...наука-енергия - Голямият взрив,...Много имена на едно и също нещо. Това около което сме заобиколени са милиарди електрони.Ние самите сме точно това,и всичко е свързано по-между си. Всичко трепти на една определена честота.Материята-не е нищо друго от сгъстена енергия.Дали учените са решили да открият Бог в Голямият взрив ,..или магьосниците да се самопровъзгласят за Богове ( защото са намерили начин да контролират собствената си енергия,а с нея и заобикалящата ги..),..не е от голямо значение. :) Истината е,че няма нужда да имаш дарба,за да се научиш да променяш честотата си на вибриране.Да преминаваш от едно измерение в друго..Да превръщаш енергията в материя и обратно да безкрай..Трябва само да си малко по-осъзнат от другите,и да напипаш точния ''ритъм''..Предполагам трябва и учител-гуру ,но..тези екстри не са често срещани.

Магия?..Не мисля така!



Тема Re: Магия ?..Не мисля така!нови [re: faith_fantasy]  
Автор astra7 (special agent)
Публикувано09.03.09 21:18



е, как се променя тогава честотата на трептене, и как се влиза в друго измерение.... то на приказки всеки може всичко.





Тема Re: Магия ?..Не мисля така!нови [re: faith_fantasy]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано09.03.09 21:30



Ами, че ти описваш точно магията а накрая йазваш "Магия? Не мисля така!".


Ти какво наричаш "магия"? Дай твоето определение за тази дума!
И веднъж и аз да се съглася с астрата - дай някоя книга с техники за контролитане на честотата на собствената вибрация! Само да не докаваме някой резонанс, че тогава...



Тема Re: Магия ?..Не мисля така!нови [re: PHOENlX]  
Автор faith_fantasy (новак)
Публикувано09.03.09 22:35



Moже и на резонанс да го ударим. :))))))))) Книгата е ''Селестинското пророчество''.Вече не си спомням добре,но май бяха две части...За мен магия е...вуду,..аааа, кралица Маб , Мерилин Е,и ходжите не ги подценявам,но и те са просто свещенници...Стига желание да има човек и всичко може да постигне. :)



Тема Re: Магия ?..Не мисля така!нови [re: faith_fantasy]  
Автор varadave ()
Публикувано09.03.09 22:40



'Селестинското пророчество''.
Филма гледала ли си го?
Тук отдавна отмина шума и на книгата и на филма...






Редактирано от varadave на 09.03.09 22:46.



Тема Re: Магия ?..Не мисля така!нови [re: varadave]  
Автор faith_fantasy (новак)
Публикувано09.03.09 22:48



Филма не.Само книгата,и определено ми повлия...:) Всъщност понятието ''магия'' много се разми в последно време. Не мога да кажа,че си го обяснявам на 100% (ако е магия,как ще го обясниш,нали?) ,но и не съм пълен ''атеист'' . Щом толкова хора вярват в нея,значи може да има зрънце истина във всичките там глупости...Според мен , не трябва да лепваме етикет ''магия'' на всички онези неща,които не разбираме.



Тема Re: Магия ?..Не мисля така!нови [re: faith_fantasy]  
Автор varadave ()
Публикувано09.03.09 22:50



тука можеш да го гледаш но е на немски...


на англ. и на немски

Редактирано от varadave на 09.03.09 22:53.



Тема Re: Магия ?..Не мисля така!нови [re: varadave]  
Автор faith_fantasy (новак)
Публикувано09.03.09 22:53



Благодаря,но когато първо съм чела книгата,след това не мога да гледам филма и обратното. :))) Разбираш за какво ти говоря.Пък и тя е само еднта страна на нещата,..има толкова много други и нито едно не е магия.





Тема Re: Магия ?..Не мисля така!нови [re: faith_fantasy]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано09.03.09 22:56



Аз ти искам определение за "магия", ти ми изреждаш магьосници...

книга ли маш предвид?
Ти научи ли се да си регулираш честотата (съответно да управляваш енергията)?

Редактирано от PHOENlX на 09.03.09 23:03.



Тема Re: Магия ?..Не мисля така!нови [re: PHOENlX]  
Автор faith_fantasy (новак)
Публикувано09.03.09 23:00



Може би,защото все още нямам отговор на този въпрос ,или....имам. :) Ако ти отговоря,ще трябва да си призная,че ти си прав и магия ( такава каквато ти я описваш) има.Но,..аз ти казвам,че грешиш.Магията не съществува..Тогава как да и дам определение?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.