Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:55 23.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Нарочно не взех отношение досеганови [re: varadave]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано03.04.09 01:41



не съм ги чел само почнах и..., изтрих ги веднага, бяха противни...





Тема Re: Нарочно не взех отношение досеганови [re: van_helsing]  
Автор astra7 (special agent)
Публикувано03.04.09 09:43



значи

била прецакана....?



Тема Re: Нарочно не взех отношение досеганови [re: astra7]  
Автор varadave ()
Публикувано03.04.09 10:25



ЗАЩО те прецакват тебе бе момче?
Не можа ли да го предвидиш предварително с твойто 3/то ОКО?



Тема Re: бах си ...нови [re: varadave]  
Автор Bълk (ОЧЗ, практик)
Публикувано03.04.09 13:26



прати една бележка, имам едни работи които могат да ти бъдат интересни.

-
Виртуалното пристрастяване води до реални хемороиди!


Тема Re: бах си ...нови [re: Bълk]  
Автор varadave ()
Публикувано03.04.09 16:16



Вълк, РЕСПЕКТ ЧЕТЕШ МИ МИСЛИТЕ..........
аз вчера тебе чаках но,се появи моного късно

.
а и със господата тука имахме дебати,та ...ти видя де...
исках да ти пиша по мои въпроси...
пускам бележка тутакси,само баба ти (т.е АЗ) да свърша кореспонденцията
и пращам.



Тема Re: Нарочно не взех отношение досеганови [re: varadave]  
Автор astra7 (special agent)
Публикувано03.04.09 19:34



опасявам се че теб са прецакали а не мен

е, нали ти е колежка по шарлатанство.... и няма за какво да и се сърдиш



Тема Re: Нарочно не взех отношение досеганови [re: astra7]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано03.04.09 22:01



странно обаче...., уж много познава, а да се остави колежка да я прецака..





Тема Re: Нарочно не взех отношение досеганови [re: van_helsing]  
Автор astra7 (special agent)
Публикувано03.04.09 22:52



защото в тези ситуации астрологията е безпомощна, затова тя не може да ми даде отговори на мои въпроси.



Тема Re: Нарочно не взех отношение досеганови [re: astra7]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано03.04.09 23:28



да но поне може да се опита да те преметне...

...но знаейки че няма кой да и вярва на тарикатлъците няма как да мине номера...



Тема Re: Мисъл форми - създаване.нови [re: Бokop]  
Автор nurax ()
Публикувано16.04.09 17:42



Преди време бях дал линк към тази статия. Според вас със метода възможно ли е да се създаде мисъл форма, която да се захранва от външен източник и ако е как да я създадем? Дали би станало с нещо от сорта на "Всяко изгряване на слънцето усилва ..." ?


Здравей Бокор,
понеже доста време и енергия съм си губил в експерименти с мисъл форми и сервитори и мисля, че може би ще ти е полезно ако кажа какви грешки аз съм правил, за да ги избегнеш.

Колкото до метода - напълно е възможно и даже е за предпочитане да е външен източника. Проблема обаче идва като почнеш да бачкаш на практика. Който може да го направи ще го направи и без статия и инструкции. Който не може - със зверско упорство, много четене и съответно опити за практическо прилагане на четеното.
След като една камара експерименти не ти проработят или се отказваш или по някое време ти светва лампичката, къде бъркаш и какво да промениш, за да сработи следващия път. Понеже съм от "щастливците" дето не им иде точно това отвътре и не им е дадено наготово, трябваше да се уча на принципа опит-грешка.

Та, проблемите с които се сблъсках бяха в няколко посоки:

Трудното поне за мен беше граденето на структурата и вързването и към източника -т.е практическата работа с енергията. Намерението, как да е ще го измислиш и изчистиш. Но ако по принцип не ти е силна страна да възприемаш енергията и начина, по който се движи, то това е първия проблем. За себе си открих че енргията усещам и мога да манипулирам най-добре когато съм в транс или дълбока медитация. Съответно трябваше да работя над начините за влизане в такова състояние. Иначе първите ми опити в нормално състояние нещо да изградя си бяха чиста и куха визуализация, ръкомахане и фантазиране. Ами, не става тъй.

Друг проблем, за който не пишеше в книжките - да предположим че си изградил енргийната структура и си успял да я вържеш към външен източник. Оказа се че има някакъв период през който все пак структурата трябва да се захранва и поддържа докато укрепне, стане самостоятелна и почне да се храни оттам откъде си и задал. Иначе отслабва и се размива и все едно нищо не си направил. Та, предвиди го и това.

Също специално за създаването на мисъл- форма (не за сервитор). Имай предвид че това нещо е вързано към теб и полето ти и си го "разнасяш" наоколо със себе си. Та много зависи с каква цел е направено, защото и примъква към теб подобна енергия. И ако е нещо което има кофти излъчване и трябва примерно да те пази и да атакува, като внушава недотам приятни неща на тези с които влезе в контакт, Има опасност в някакъв момент да се почувстваш "олепен" с отпадъци, все едно не си се "къпал" от години. А и ако стане достатъчно силно може да е много трудно да си изтеглиш енергията от него обратно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.