Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:01 19.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Кой може?нови  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано20.02.09 12:05



Да направи магия на админите от elmaz.com...


Регистрирах се, по точно ебавам се с техния малоумен сайт за пачаври........не искат да ми одобряват снимката, не била моя, ....че кой не познава Ван Хелсинг, баси тъпаците...?
"Подател: "Администратор Elmaz" <ID 1> Добави в списък Приятели Блокирай
A+ A- Тема: Неодобрена снимка Дата: 20 февруари 2009, 09:48
Снимка 1 от Вашия албум не е одобрена, поради следната
причина:
"Снимката не е лична"
- а на кого е? Лично си я свалих от филма, как да не е моя?
Ако някой знае къде мога да намеря зъл маг да ги оформи, пишете...., понякога правя компромиси по заслуги...



Тема Re: Кой може?нови [re: van_helsing]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано20.02.09 12:23




Пробвай при ходжата от Долни воден!




Тема Re: Кой може?нови [re: PHOENlX]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано20.02.09 12:28



той е первезник, за друго не става...





Тема Re: Кой може?нови [re: van_helsing]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано20.02.09 12:42



Сложи снимка на Торбалан! Него никой не го познава и може да те одобрят.





Тема Re: Кой може?нови [re: PHOENlX]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано20.02.09 13:23



имам вече седем предупреждения...

...номера с торбалан също няма да мине, трябва магия или чудо...., имам достатъчно фалшиви снимки които масово съм качвал по тези сайтове и сега да кача някоя от тях пак ще ги измамя, но аз не ги одобрявам, а сега ми казват че Хелсинг не бил истински, баси глупостите, по истинска снимка никога не съм качвал...
Пробвах и с тази снимка:...рабира се без надписа,... смешното беше когато ми отговориха че съм нарушавал правилника на сайта, т.е. посочиха ми текст, където пишеше, че на известни личности е забранено да се качват снимки, ....паднах от смях.... ... къдей Бокор да им гръмне по някой сигил..., белким се съгласят...



п.п. - преди 1-2 гд. като се драчихме с един от клубарите, имах регистрация с неговите снимки цяла година, никой нищо не ми каза, вярваха ми, а сега качвам баш Хелсинг и не вярват...



Тема Re: Кой може?нови [re: van_helsing]  
Автор chorlavata (brunetka)
Публикувано20.02.09 14:22



Тоя с мустачките мноу ме кефи. И ква улибка си има човечето по- широка от моята.


Зъбките святкат из под мустакя бе направо се влибих от първо четене. Не мой да търсиш друго фото, тук си идеален. В тоя сайт само подрастващи и ако ти се лепне някое прокурорско ще рупаш крехка мръвка. Само не разбрах с кво си известен. Сигур с красота. Те за туй не те щат в сайта.



Тема Re: Кой може?нови [re: van_helsing]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано20.02.09 14:36



ХАХАХА! Ще ме спукаш от смях.


Ани защо подбираш само снимки които са ги виждали всички? Сложи някоя на никому неизвестна личност (да речем снимка на която си самия ти)!
А нали се пънеш, че си имаш достатъчно курви? За кво ти е да се регваш там?
Ако е само заради бъзиците, не си струва потрошените нерви.



Тема Re: Кой може?нови [re: PHOENlX]  
Автор chorlavata (brunetka)
Публикувано20.02.09 14:56



Може фсинца да са го виждали, ама аз си го заплюх първа. Я виж ква риза, кви гащи, ами ушите... екстра качество. След една баня и малко Тройной одеколон може и черното да стане по- наситено... чакай че се отплеснах в мечти и догадки...
Търси де да се базикоти. Тука сме му малко и за това. Кръшка ни...



Тема Re: Кой може?нови [re: van_helsing]  
Автор Anuel (Lord of Darknes)
Публикувано20.02.09 18:48



Ти си бил по тъп отколкото очаквах !
Дори да направим успешна черна магия на админите, дори някой от тях да умре ти просто няма как да разбереш това, защото правилата на сайта не позволяват компромис със снимките.
Хората се регистрират там по различни причини, най-често да си намерат нещо подходящо за ебане, а не да се гаврят с хорската самота или похотливост.
А иначе и там има различни социопати.
Що не щеш да си публикуваш снимка ? Да не би да не си фотогеничен или просто се страхуваш, че като си свалиш гащите в сакралния момент ще лъсне голата истина...



И не е моя Силата и Славата, но Парите са си мои.

Тема Re: Кой може?нови [re: van_helsing]  
Автор astra7 (special agent)
Публикувано20.02.09 22:14



голям резил... аз пък веднъж използвах тази за aha.bg. Естествено махнах и името на нея. Снимката бе одобрена.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.