Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:32 11.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Кой може?нови [re: Lillie]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано26.02.09 22:36



Сама си го изпроси Вичка, друго мислех да пиша....


Това че не знам конско-немски и санскрит, не означава че не знам друго...., ако започна да ти пиша на език който не разбираш каква е ползата?



Тема Re: Кой може?нови [re: Lillie]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано26.02.09 22:39



за теб не съм давал заключения извън това което сме писали, а за някои имам доста информация...., това са различни неща...



Редактирано от van_helsing на 26.02.09 23:24.



Тема Re: Кой може?нови [re: van_helsing]  
Автор Lillie ()
Публикувано26.02.09 22:54



Интересно, какъв е движещият мотив да търсиш тази информация - лични сайтове, снимки и пр.? Какво променяш?





Тема Re: Кой може?нови [re: Lillie]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано27.02.09 08:39



пълни глупости, нищо не съм търсил...., това са оправдания за да прикривам предателите, ако кажа истината няма да повярваш...

...преди няколко дни анонимен ми прати снимки на други, що са ми? И то за хора които имам положително отношение, никога няма да ги издам...



Тема Re: Кой може?нови [re: van_helsing]  
Автор Lillie ()
Публикувано27.02.09 09:22



Не ти ли писна от интрижки? Ами кажи истината... мен нито твоята, нито на друг истина не ме плаши... Между другото, преди има-няма две седмици един анонимен разпращаше голи снимки на някакъв йогин... Случайно да се сещаш кой е?





Тема Re: Кой може?нови [re: Lillie]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано27.02.09 10:21



гол йогин ли, ако имаш в предвид некъв черен, на мене 2 пъти ми го пратиха...

, ...беше току що регистриран ник, ще потърса инфо и ако намеря ще ти напиша ника от който го получих... , поне се изразих отлично на лини бележки по адрес на майка му , семейството му и него......но мисля че беше отдавна, преди месец , месец и половина...



Тема Re: Кой може?нови [re: van_helsing]  
Автор Lillie ()
Публикувано27.02.09 11:37



Не помня вече кога, може да е било и тогава...
Каквото е станало преди повече от седмица го броя за "през изминалата седмица" и това е.


Ха ха, да разбирам ли, че и на тебе са ти пратили надървена снимка на мъж?



Тема Re: Кой може?нови [re: Lillie]  
Автор 4ereshka (ентусиаст)
Публикувано27.02.09 11:58



Чувствам се пренебрегната, май само аз не съм получила снимка на надървения...

Но видях снимката, Розовото я беше изтипосала в Астрология



Тема Re: Кой може?нови [re: van_helsing]  
Автор varadave ()
Публикувано27.02.09 12:27



ИЗВЕНЯВАЙ МИЛО ДРУГАРЧЕ....





Тема Re: Кой може?нови [re: 4ereshka]  
Автор Lillie ()
Публикувано27.02.09 12:57



Хахаха, аз пък дискретно я затрих от бележника си без да удрям тъпана. Е, Розовото си е розово... душичка.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.