Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:49 11.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Ооо, здасти Чорле...нови [re: van_helsing]  
Автор chorlavata (brunetka)
Публикувано22.02.09 10:53



Ама защо за всяко нещо започваш или с "не е вярно" или с "не се прави че не знаеш"? Имам усещането че ми пише Астрата.
И там пак ти казвам е пълно с хлапета. Има и големички, но болшинството са хлапета. Знам момче дето учи с момичето в едно и също даскало и са се запознали в този сайт. Говоря ти за хора под 18.
А че познаваш много курвета е твой проблем. Аз си подбирам познатите и приятелите. Даже и тези за бъзици трябва да са на ниво.



Тема Re: Ооо, здасти Чорле...нови [re: chorlavata]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано22.02.09 12:55



Сега ако ми кажеш че пиша с ника на астрата, пак ще ти напиша:"...не е вярно.."


А ти за оня сайт не бери грижа, знам какви пишат в него...., като щракна на галерия Варна и ми излизат куп познати......забелазах че над 90% от жените се представят м/у 2 и 8 гд. по млади, пълно е с УРБ-та......децата са си деца, те си личат... Затова писах че разпознах доста курвета, но те не са ми приятели, просто сме биле колеги, съученици, съседи и т.н.



Тема Re: Кой може?нови [re: astra7]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано22.02.09 13:06



такива сайтове са идиотски, не си заслужава да се показваш в тях...., бях започнал да си правя лична уеб страница като тебе, но я затрих, ... сега ме мързи, карам я повече на спам, сериозните неща рядко се приемат...

...ако започна да пиша истински, купища шарлатани ще връхлетят срещу мен, не че ми пука, но ме мързи вече да споря с тях...



Тема Re: Извинявай...нови [re: Anuel]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано22.02.09 13:17



далеч съм от мисълта да ти натяквам за някоя болет, но често сам си го просиш..., по някога си правя шеги но със здрави хора...


(просто моята история може да послужи за поука на други окултисти)- ами нека се поучат, че чародейството има лоши последствия...
но само един келеш и/или нещастник може да се опитва да извади дивиденти от това в какъвто й да е спор - на мене дивиденти не ми трябват, може би на теб са нужни ....., просто ти "отворих" , така както "почука"...



Тема Re: Кой може?нови [re: van_helsing]  
Автор astra7 (special agent)
Публикувано22.02.09 14:00



съвсем си прав, знам че е така. Нистина сериозните неща рядко се приемат, неведнъж си писал затова.



Тема Добре е, че не съм злобар...нови [re: van_helsing]  
Автор Anuel (Lord of Darknes)
Публикувано22.02.09 21:12



... щото можеш да образуваш нерви с нелепите си постинги и на най-добродушния маг.
Темата ти е напълно нелепа, защото елмаза си върви с пълна сила и ще си върви, който може да го ползва, го ползва - лично намерих чрез него добри приятели и приятелки.
Апропо, на последния на когото стъжних живота: (1) го изгониха от работата му; (2) жена му го напусна и (3) му предявиха иск за 150 000 евро суха пара и това за 3 месеца време


Така че не ме карай да си показвам ноктите, щото лошо дера...

И не е моя Силата и Славата, но Парите са си мои.

Тема Re: Кой може?нови [re: van_helsing]  
Автор Lillie ()
Публикувано22.02.09 22:56



Ако си изпратил някоя "пипната" снимка, нормално е системата да я отхвърли. Идентифицират ги като нелични. Ти пък какво търсиш в сайта за пачаври?





Тема Re: Добре е, че не съм злобар...нови [re: Anuel]  
Автор astra7 (special agent)
Публикувано22.02.09 23:00



не мога да повярвам, станала е някаква грешка и сега си мислиш че си въздесъщ. Какво толкоз пък чак умеят твоите сервитори.



Тема Re: Кой може?нови [re: Lillie]  
Автор astra7 (special agent)
Публикувано22.02.09 23:06



много добре се изразяваш. Това са наистина сайтове за пачаври





Тема Re: Кой може?нови [re: astra7]  
Автор Lillie ()
Публикувано22.02.09 23:10



Може и такива да са... сайтовете. Най-добре е да се питат пишещите в тях какъв го дирят...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.