Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:32 28.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Самохипноза!нови  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано15.02.09 16:31



Ами, като метнахме темите за ритуали, да ги пораздуем малко...



За какво служи един ритуал?
Освен да насочи съзнанието към целта, също и да я набие в подсъзнанието. нли (всъщнос точно то върши цялата работа)?
А какво ще стане ако приложим и самохипноза? Не мислите ли, че така отваряме подсъзнанието си и контактуваме директно с него, а и заобикаляме съзнанието без да оставяме информация в него която да възпрепятства нашия ритуал? Така има по-голям шанс магията ни да сработи.
Някой има ли под ръка подготвителни медитации и техники за самохипноза (описанието им де)?
Мисля, че това много ще ми помогне за моите ритуали...



Тема Re: Самохипноза!нови [re: PHOENlX]  
Автор astra7 (special agent)
Публикувано15.02.09 17:54



с какво може една хипноза да ти помогне...? Ами самата хипноза дава и грешна информация. На грешна информация ли ще градиш нещо велико.






Тема Re: Самохипноза!нови [re: astra7]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано15.02.09 18:15



Разбира се, че е така! От хипнозата могат да се очакват само глупости и може да те вкара в гроба.
Пуснах темата само за да опипам положението.



Забележкка: Това мнение е отправено лично към astra7 и не важи за останалите форумци.



Тема Re: Самохипноза!нови [re: PHOENlX]  
Автор astra7 (special agent)
Публикувано15.02.09 18:19



Ти си бил гениален откривател.

Радвам се че си посветил темата специално за мен.




Тема Re: Самохипноза!нови [re: astra7]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано15.02.09 18:28



не се ласкай! Не темата съм посветил на те, а само мненията в които ти отговарям.
Исках да кажа, че те (мненията ми отправени към теб) не важат за останалите форумци.
Добре ще е даже да не ги четат за да не се объркат и после и те да кажат, че си противореча.





Тема Re: Самохипноза!нови [re: PHOENlX]  
Автор astra7 (special agent)
Публикувано15.02.09 18:33



знаеш ли, от цялата тая работа тези форумци влязаха в истинската твоя същност, като по този начин вече много добре познават твоята личност. А човек дали си проиворечи или не, едва ли има някакво значение, защо само той губи а не Ти.






Тема Re: Самохипноза!нови [re: astra7]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано15.02.09 21:12



Чакай ся, че тука в няколко теми са ни оставили само двамата да си чатим, гледат ни сеира и не смеят да се намесят за да не развалят шоуто, а мен ме интересува ммнението им!
От твоето "глупости" на всяка моя реплика нямам полза.



Тема Re: Самохипноза!нови [re: PHOENlX]  
Автор astra7 (special agent)
Публикувано15.02.09 21:16



гледат какви глупости и лъжи пишеш само и само да се изтъкнеш като по-можещ и по-знаещ. Но... нали знаеш, аз не обръщам особено внимание на такива неща.





Тема Re: Самохипноза!нови [re: astra7]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано15.02.09 21:33



ХАХАХА! Това здраво ме разсмя.


Кой твърди, че е свръхнадарен екстрасенс без никакво покритие на думите си?
Кой е най-вещ по всички въпроси и знае кое е вярно и кое не (всъщност, още не се намерило нещо което да оцениш като "вярно")?

Това определено не съм аз.

И стига спами! Искам да видя вещи мнения по темата.

Редактирано от PHOENlX на 15.02.09 21:35.



Тема Re: Самохипноза!нови [re: PHOENlX]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано15.02.09 21:44



Някой чел ли е това книжле:
"Хюит, У. - Автохипноза"?
Полезно ли е? Сега си го дръпнах от "спиралата"




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.