Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:00 18.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема няма магии за любов!нови  
Автор ilinden (amforata)
Публикувано05.06.07 19:32



Любовта – една от най-важните ценности в нашия живот.
Чувството, преобразяващо всяко наше движение, всяка наша мисъл,
изпълващо душата ни с радост, щастие, когато го има. Като се замислим
стигаме до извода ,че всичко важно за човека се гради на любовта – живот
се създава от любов, творчество също от любов, щастие, семейство, дом,
деца – пак в основата е любовта. Любовта пленява сърцата и душите ни.
Кара ни да се чувстваме нужни. Потапя ни в един прекрасен и
мечтан за нас свят. Любовта е съдба. Тя ни дава увереност в бъдещето и
надеждата, че животът заслужава да бъде обичан.
“Бог е велик” – казват хората и всичко около нас е любов ...
Любовта , която Бог е дал на нас хората, трябва да се
гради на доброто, вярата, смирението. Защото според християнските норми
доброто ще победи света. Ако е така изградена – на тези добродетели, тя наистина ще е победител. За любовта си струва да се борим и правим жертви.
Една истинска, силна, пленителна любов не може да се разруши, защото няма прегради за такава любов. Дори смъртта не може да раздели
двама влюбени, защото техните души ще се обезсмъртят. Любовта е вечна. Любовта побеждава – винаги!


Най често срещаните теми в този вече забравен от Бога форум са как да направим магия за любов или как да развалим такава! Такава магия няма, тези които искат тези неща не осъзнават че любовта е от Бога и че срещу истинската любов няма магия, нито има магия с която можеш да накараш някой да те обича!
Тези които искат да се обвържат с някой чрез магия, са хора егоисти, които искат да задоволят личните си желания и страсти, а не така както им е начертала съдбата, дадена Свише от Бога! Това е злодеяние, което отпосле се наказва и цената е висока, спомнете си легендата за Самсон, който не послуша Бог и не си взе жена дадена му Свише, а се съблазни от красивата Далила, чието сърце бе пълно със змийска отрова! От после се осъзна и се върна към истината, но плати висока цена, а Бог му прости и му даде шанс, като жертва себе си, но спаси душата си и любовта си към своя Създател и към добрите хора! Така Самсон плати с живота си за грешката, като сам пожела да се жертва за истината и да унищожи враговете и Далила, които служеха на злото и вършеха безчестие!
Ето едно безчестие, да накараш някой да бъде с теб на сила чрез използването на магьосничество!

Не мислите ли че днес има хора, които имат нужда от мн. по ценни неща и вместо да се занимаваме с глупавите страсти на егоистичните желания на някои, то истински нуждаещите се личности остават в сянка, но аз имам един девиз: на сигнатурата ми е......

И светлината в мрака свети, и мракът я не обзе


Тема Re: няма магии за любов!нови [re: ilinden]  
Автор Lan77 (ентусиаст)
Публикувано06.06.07 12:22



"Не мислите ли че днес има хора, които имат нужда от мн. по ценни неща и вместо да се занимаваме с глупавите страсти на егоистичните желания на някои, то истински нуждаещите се личности остават в сянка, но аз имам един девиз: на сигнатурата ми е......"
Ами егоизмът също е проблем и то много сериозен, рефлектира върху цялостното светоусещане. За да получи помощ, човек първо трябва да я потърси. Не избирам на кого да помогна - помагам, на когото мога и когато сметна, че човекът има нужда.



Тема Re: няма магии за любов!нови [re: Lan77]  
Авторilinden (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 00:54



"За да получи помощ, човек първо трябва да я потърси." - много хора търсят помощ, но не знаят от кого да я получат и попадат на така "известните" от рекламите гадателки(по рядко гадатели) и безсъвестни ходжи, които ги мамят и ограбват! Нека не ги осъждаме нуждаещите се защото когато са в кризи, те са слепи за мн. истини и се хващат като удавник за сламка, естественно която няма да им помогне!
Почти винаги когато някой има нужда от помощ, тези "гадатели" ги мамят с думите "имаш направена магия" и след това следва искането на определена сума за да "му я развали"!



Тема Re: няма магии за любов!нови [re: ilinden]  
Авторjupiterus (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 10:52



ilinden, много се радвам, че в този толкова пренаселен от шарлатани и идиоти форум, все пак се е намерило някой да каже нещо смислено! Сигурно ти отнема доста време, но искрено се надявам хората да оценят усилията ти!


Въпреки че има някои неща, с които не съм напълно съгласна (поне от това каето прочетох!), в общи линии мислиш в правилната посока! Радвам се, когато виждам (дори и в подобен форум) хора, които мислят като теб



Тема Re: няма магии за любов!нови [re: jupiterus]  
Авторilinden (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 16:18



не обръщам внимание на неверието на другите, против мен са изсипани купища упреци, но не това ме тревожи, Бог вижда, предпочитам ценното мнение на Висшата сила пред подигравките на безумието.

Всеки си има лично мнение, така че имаш право на несъгласие с някои неща, но аз мисля че повечето от постингите ни не са разбрани правилно, което води до безмисленни спорове. Ако имаме пряк контакт, мн. от тези разминавания ще се изгладят. Има различни начини на изказване в различните краища на България и света, което често води до разминаване на това което иска единият да каже и това което другият разбира, при един по пряк контакт, мн. от разликите в начина на мислене ще се стопят, все пак тука само пишем!
Можеш да опишеш какво не си разбрала и с кое не си съгласна напълно, възможно е и аз да не съм се уточнил добре и до край.
Наистина е много трудно да напишеш нещо и то така че да те разберат правилно. До колкото позволяват буквите ще направя уточнение, според силите ми.



Тема Re: няма магии за любов!нови [re: ilinden]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано16.06.07 11:46



Чрез сътоветна техника можеш обаче да си отвориш на подходящо ниво чакрите и да си потенциираш ендогенната феромонова синтеза.
Така по лесно ще те харесват представителите на другия пол



Или си идваш със спомените от Небесата или си търсиш Истината по Земята

Тема Re: няма магии за любов!нови [re: ilinden]  
Автор Bълk (ОЧЗ, практик)
Публикувано09.02.09 09:44



ужЪс



-
nothing is true and therefore everything is permitted.

Тема Re: няма магии за любов!нови [re: Bълk]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано09.02.09 13:25



Изял си една буква!
Терминът не беше ли "ужЪсТ"?





Тема Re: няма магии за любов! [re: PHOENlX]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано10.02.09 08:18



мисля че знаеш, това което правиш сега, определя бъдещето ти...





Тема Re: няма магии за любов!нови [re: Bълk]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано10.02.09 08:19



модераторе, къде видя тоя ужЪс..?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.