Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:48 30.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема kakvo e Djinнови  
Автор dechko88 (непознат)
Публикувано21.09.08 02:38



nqkoi da moje da dade informciq za nqkakav si arabski "duh" ako moga taka da go nareka Djin ... nqkoi kazaha che e demon na oganq ot arabski proizhod no ne sam siguren...

nqkoi shte mi izqsni li plz



Тема Re: kakvo e Djinнови [re: dechko88]  
Автор Бokop (Слуга на Лоа)
Публикувано21.09.08 11:19



Джиновете са нещо като арабски аналог на демоните в западната магия.
Могат да бъдат призовавани да ти свършат нещо срещу някаква отплата от твоя страна. Според вярванията аллах ги създал от огън а хората от кал.

... те се подчиниха, освен Иблиса. Той отказа във високомерието си ...

Редактирано от Бokop на 21.09.08 11:34.



Тема Re: kakvo e Djinнови [re: dechko88]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано21.09.08 11:51



Джиновете са невидими за хората приказни същества. Според арабската традиция джиновете са духове създадени от огън, които са длъжни да изпълняват заповедите и забраните на Аллах. Раждат се, растат, женят се помежду си, размножават се и умират подобно на хората. Измежду тях има лоши и добри, вярващи и невярващи, затова на Съдния ден ще бъдат питани – награждавани в Рая или наказвани в Ада също като хората.





Тема Re: kakvo e Djinнови [re: dechko88]  
Автор dechko88 (непознат)
Публикувано21.09.08 17:12



a kak bi moglo da se " prizove" edin djin ? ima li nqkakav spicifichen ritual ??? kakvi sa posledstviqta ako se izvika bilo pozitivni ili negativni ???





Тема Re: kakvo e Djinнови [re: dechko88]  
Автор Бokop (Слуга на Лоа)
Публикувано21.09.08 17:57



Ритуали има много. Обаче за да работиш успешно с джинове, както и да практикуваш арабска магия са ти необходими доста практика, както и силна вяра в аллах.

... те се подчиниха, освен Иблиса. Той отказа във високомерието си ...


Тема Re: kakvo e Djinнови [re: dechko88]  
Автор astra7 (freelancer)
Публикувано21.09.08 19:11



има много духовни същества които бродят около нас , но най-вече би могло да си намериш белята, да те сполети нещо хубаво е по-малко вероятно



truth and logic are relative

Тема Re: kakvo e Djinнови [re: dechko88]  
Автор dechko88 (непознат)
Публикувано21.09.08 20:30



i vse pak moje te li da mi preporachate nqkoi ritual... veche sam izpalnqval nqkoi rituali ediniqt ot koito ne beshe mnogo spolochliv i imashe materialni shteti

no vapreki tova iskam da opitam ... do kolkoto chetoh djin e napraven ot ogan golqmo predizvikatelstvo e ... demonite veche ne sa interesni



Тема Re: kakvo e Djinнови [re: dechko88]  
Автор astra7 (freelancer)
Публикувано21.09.08 21:50



защо не отидеш на някои гробища след полунощ, ще намериш онова което търсиш



truth and logic are relative

Тема Re: kakvo e Djinнови [re: astra7]  
Автор dechko88 (непознат)
Публикувано21.09.08 22:04



astra7 veche bqh tova e che ne se poluchva poprincip pri eksperimentite mi s duhove izpolzvam zaklinaniq predostaveni mi ot po stari hora koito se zanimavat s takiva neshta... no speciqlno za djin ne moga da namerq nikade informaciq .... mislish li che e vazmojno da se izvika s improvizirane ? znam che zvuchi malko naludnichevo no kakvo da se pravi sled kato se nqma pravilnata formula





Тема Re: kakvo e Djinнови [re: dechko88]  
Автор astra7 (freelancer)
Публикувано21.09.08 22:15



не съм специалист голям, но мога да ти кажа че от както се помня има невидимо присъствие около мен. В стаята ми не малко пъти са се местили предмети и стените са се загрявали като печка и други неща които не искам да излагам. Единствената ми полза от всичко това е че станах силен есктрасенс и имам здравословен мониторинг. Късно вечер избягвам да ходя на безлюдни места, защото става страшно, е не винаги.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.