Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:39 17.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Черна магия!!!!!!???????нови  
АвторПитaщa (Нерегистриран)
Публикувано06.09.05 18:17



Здравейте всички!
Много съм притеснена и реших да се допитам до вас.
Днес майка ми ходи при някакъв ходжа, който й казал, че има черна магия. Вярно , че напоследък се случват все лоши неща - баща ми почина, тя претърпя онкологична операция.....
Казал е да занесе някакви неща - сол, захар, парче месо, мед и други храни, за да , всъщност незнам какво щял да ги прави, но после трябвало да ги ядем от тях.
Някой знае ли нещо по въпроса? Моля ви, кажете нещо, всъщност кажете всичко , което знаете.
Благодаря ви предварително!



Тема Re: Черна магия!!!!!!???????нови [re: Питaщa]  
Автор BrandofAmber (Shante Ishta)
Публикувано06.09.05 20:45



Ами какво можем да ти кажем?
Такива теми е имало доста, ако се поразровиш из архива мисля че ще намериш доста неща.

Вечен е само мигът.



Тема Re: Черна магия!!!!!!???????нови [re: Питaщa]  
Автор zahary (adeptus)
Публикувано07.09.05 19:10



Мисля, че сте допуснали грешка. Ще ви разкажа една действителна случка от моя живот.
Едно семейство бе отишло при ходжа за да им се даде амулет за развиване на бизнеса. След седмица, две, отношенията в това семейство станаха нетърпими. Най-накрая единия от съпрузите се обеси....
Друг случай: Собственик на проспериращ магазин също отива при ходжа с цел даване на муска за същите цели. Резултат: Дни след случая той и дъщеря му загиват в автомобилна катастрофа. Полицаите намериха в колата оловната муска........И много други случаи... А сега най-важното:
На най-горният ред на листчето /в муската/ обикновено пише:
"Притежателят на тази муска се отрича от християнството...Вярва само в Аллаха, и само в Аллаха.".........
Уважаема, оставям на Вас правото сама да решите какво да правите от тук нататък. Защото сте свободен човек със свободна воля. Добре ще бъде да знаете, че ислямските ритуали са подходящи и са показани единствено за мюсулмани, тъй като такъв е законът, който те изповядват.
Моите препоръки към Вас са да се запознаете с ритуалите на религията, която са изповядвали вашите предци. Смятам, че единствено тя може да ви изведе на правия Път. Потърсете Заклинателни молитви: Василиеви, Златоустови, Киприанови.



Тема Re: Черна магия!!!!!!???????нови [re: Питaщa]  
Автор emi_ (...)
Публикувано15.09.05 19:40



О, стига религи и глупости, няма религии, има истина! Религията е някакво производно на някогашната политика...добре промиващо мозъци и подчиняващо хората...ако имаш нужда някой да ти казва какво да правиш и да ти налага неговитеистини относно правилно и неправилно, праведно и грешно, това може да го напрви всеки скучаещ...но това няма да бъде твоята истина, нея всекикоито я търси истински, я открива сам по пътя си, в щастието и бедите през които минава, в ежедневието или където и да било. Стига да си отвориш очичките, и да търсиш истински! За всеки случай едва ли истината се намира в някакви заредени с нощо си дрънкулки! Изобщо не е ясно на какво енергиино ниво е човека които ще зарежда въпросните неща, нито пък с какво ще ги зарежда, ясно е само, че тои ще манипулира по някакъв начин психиката ви... И не е ясно какви последствия ще настъпят, и колко още неща ще ви се случат след това, което майка ти възнамерява да направи... Лично аз доста пъти съм представяла в този клуб възгледите си за това,което вие норичате магия, за причините поради които е възможно тя да действа върху някого, и как това да се предотврати или ако вече се е случило, да се поправи... ако ти се чете, ще намериш отговори...


.


Тема Re: Черна магия!!!!!!???????нови [re: emi_]  
Автор psychopathology (обучена)
Публикувано22.09.05 02:33



По темата за религията може много да се спори,но едва ли това е клуба,предназначен за целта.Аз също съм на това мнение - аз съм пълен атеист.
Колкото до черната магия...Бих могла да предположа,че това е просто бягството на хората от истината и нагонът да се изкара 'някой' виновен за нещастие,което е минало и не може да се поправи.Може и да греша,не знам.
По принцип абнормалните възможности не са ми силна страна.Не ги признавам и не ги изследвам.




Тема Re: Черна магия!!!!!!???????нови [re: Питaщa]  
Авторвaндa (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 21:36



ако мислите че имате магия вземете ледено студента вода счупете яйце, трябва ви само жълтъка...пуснете жълтъка в ледената вода и повтаряите дословно...акалиша ритомата, ако жълтъкът почне да прави форми вие имате магия, ако не можете да сте спокойни.



Тема Re: Черна магия!!!!!!???????нови [re: вaндa]  
Авторnasi (Нерегистриран)
Публикувано05.06.08 15:24



Моят съвет е да се обърнеш към човек, който работи с християнски методи. На мен ми помогна жена, която е мюсюлманка, но говори с икони. Можеш да видиш нейния сайт- ********* Много добра гледачка ако имаш магия ще ти каже и може да ти я развали. Питай още някой за да е сигурно, а не да се паникьосваш само, защото и това пречи много. Ако има просто действай, обърни се към някой на който имаш доверие, а не на първия срещнат.
Но аз лично доста се лутах сред ходжи, докато не попаднах на нейния сайт и тя ми помогна да взема живота си в ръце. Мога да кажа, че на хората които ми правеха магии преди, сега им се връща всичко в троен размер. Не че се радвам, де. Радвам се само на това, че най- после имам спокоен семеен живот и ми върви в работата. Желая ти успех!

Редактирано от MUFC на 10.06.08 00:24.



Тема Re: Черна магия!!!!!!???????нови [re: nasi]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано05.06.08 20:12



06.09.05 18:17 - дата на темата.........понякога си мисля че се ебавате с всички нас.........да даваш отговор след толкова време е смешно, за това време мн. неща се променят, може да се е оправил човек или да е вече умрял...





Тема Re: Черна магия!!!!!!???????нови [re: Питaщa]  
Автор jikerson (непознат )
Публикувано23.07.08 12:04



Здравейте на всички! Имам огромен проблем и ще споделя накратко. От 5 6 години започнах да изпадам в някакви депресивни състояния, от които не мога да изляза. Интересното е, че започнаха да се появат при сериозна връзка със жена. Дълги години живеех така и съм опитвал и лекари, и магиосници, и врачки, но без успех. Дойде момента, в който вече започнах да не издаржам и нищо да не мога да прая. Склонен съм да не вярвам на магии, но отидох при един от най-големите специялист-психотерапевт, изписа ми хапчета и никакъв ефект. И той самия не знае какво да прави. Дойде времето пак да си мисля аз магий... Отидох при едим ходжа в с. Звъничево, но отново нищо не се получава. Моля Ви, дайте ми съвет. И при свещенник ходих и на църква ходя... Нищо. Приятелката ми вече не издаржа на този психически тормоз и колкото и да ме обича безкрайно, вече ме напуска... Благораря ВИ!





Тема Re: Черна магия!!!!!!??????? [re: jikerson]  
Автор chip_1 (непознат )
Публикувано24.07.08 00:03



имам идея за теб , трябва ти психотерапевт който няма да те лекува с хапчета а с регресия , чукни на гугъла иван кацаров , там ще прочетеш има и GSM обади се и му разкажи с 2 думи ,




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.