Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:26 19.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Увъжаеми тъпи юзери, немаговенови  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано04.09.08 20:54



Безкрайно съм учуден на духовното Ви падение, щото сте готови да отидите и да най забутаното село, само и само да научите нещо за бъдещето си.
И после ревете в този клуб кой бил шарматанин и колко пари Ви е взел.
В Меджик Гейт един така ходил по разни ясновидци, че е докаран едва ли не до шизофрения вече, рева, рева и сума ти хора се опитваме да му помогнем и да неутрализираме ритуалите на "Маговете".
НЕ ХОДЕТЕ ПО ЯСНОВИДЦИ ПОВЕЧЕ ОТ 1-2 ПЪТИ В ЖИВОТА СИ, ако прекалите с любопитството можете да платите горчива цена.
Как си я представяте тази работа, че Господ ще даде паранормални способности на някоя нещастница или нещастник от забутано село, рекламиран като ясновидец, само щото пред колибата му има понякога опашка и влизат и излизат от нея като от курвенски гъз ?
Отивайте при хора, които са се доказали и имат съответни грамоти или добри общоизвестни отзиви от доволни клиенти: Валерия Христова, Светлина, отчасти Мария Пешева и други, хора спечелили награди от престижни наши или чужди институции.
И пак Ви повтарям не ходете повече от 1-2 пъти през живота си на дори при такива личности.
НАУЧЕТЕ СЕ ДА ЖИВЕЕТЕ В ХАРМОНИЯ И СМИРЕНИЕ и Ви уверявам, че дори да има направена "магия" срещу Вас тя нама да потейства така разрушително както ако сте вътрешно балансрирани.
Всички простоии засягат духовно дисбалансираните хора, както и тези които с лошите си дела са навредили някому !
Да ме простите, за темата ама ми писна да чета ПОСТОЯННО и в този клуб как някакав мангал биде въздегнат до ходжа, как някаква бабушкера е превъзнасяна като голям ясновидец и т.н.
Не че не може да се познае: и на кафе и на боб и на кокали и на карти или без такива неща, но тук искам да Ви припомня един от девизите на Паганизма:
"Не е важно какво ще се случи, важно е ние да можем да реагираме адекватно", а Вие точно това Ви лиспва АДЕКВАТНОСТ и оттук си самозадълбочаввате личностивите и междуличностовите проблеми !



И не е моя Силата и Славата, но парите са си мои

Тема Re: Увъжаеми тъпи юзери, немаговенови [re: Anuel]  
Автор astra7 (freelancer)
Публикувано04.09.08 21:09



както реагирах с вивател, нали....

адекватно

съгласен съм с твоето становище, но за съжаление ще го разбере този който бъде опарен от ясновидци.

good luck have a nice day

Тема Re: Увъжаеми тъпи юзери, немаговенови [re: Anuel]  
Автор Дeйнa Ckъли (csi)
Публикувано05.09.08 07:28



Да, така е. Да ходиш по гледачки е голямо падение на човешкия разум.





Тема Re: Увъжаеми тъпи юзери, немагове [re: Anuel]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано05.09.08 11:39



брех, ти си като един Мартин Лутър Кинг-Минг.

понякога удваник и за сламка се лови. не лишавай хората от тази възможност.:)

Думи, думи и нищо повече


Тема Re: Увъжаеми тъпи юзери, немаговенови [re: astra7]  
Автор _europa_ (<*)))))><)
Публикувано05.09.08 22:21



Хей астра7 как се развиха нещата? Скоро не си ми разказвал за новостите,,,



*Мир и Светлина вам*


Тема Re: Увъжаеми тъпи юзери, немаговенови [re: _europa_]  
Автор astra7 (freelancer)
Публикувано05.09.08 22:30



със щастлив край разбира се, но нека те уведомя че Anuel е против моята постъпка. Е, какво тогава да направя, да ме изядат онези мошеници ли?



good luck have a nice day

Тема Честно ти казвам!нови [re: Anuel]  
Автор Цap Изpoд (Фока)
Публикувано05.09.08 23:55



Единственото, което видях от твоя пост е:

"влиза и излиза от курвенски гъз"

Като преди малко по погрешка кликнах на необичайно място и написах туй (което е последният ми пост въобще):



Ех, синхроничността... а къде остава курвенския гъз?





Тема Re: Увъжаеми тъпи юзери, немаговенови [re: astra7]  
Автор _europa_ (<*)))))><)
Публикувано06.09.08 14:28



Ще му пошушнем нещо на ушенце на Ануел за да се успокои. А ти според това, кое е правилното това прави.



*Мир и Светлина вам*


Тема Re: Увъжаеми тъпи юзери, немаговенови [re: _europa_]  
Автор astra7 (freelancer)
Публикувано06.09.08 14:31



ok, благодаря за солидарността

good luck have a nice day

Тема Re: Увъжаеми тъпи юзери, немаговенови [re: Anuel]  
Автор 4ereshka (минаващ)
Публикувано07.09.08 00:27



Ануел, умнико, ние сме обикновени хора и правим грешки. Впрочем, не винаги твоите съвети са правилни и умни. За дамите които споменаваш като големи ясновидци, не съм ги посещавала, и нямам мнение. Но преди ти рекламираше Мария Маглова като голяма работа, а мои познати са я посвщавали, и казаха че е мошеничка




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.