Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:53 23.04.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Магията на климата  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано06.07.08 18:29



Здравейте,
аз съм хаос маг



който може да създава елитни сервитори



По темата в предпоследния брой на вестник "Астро Феномен" бе посветена статия с обем над 2 големи вестникарски страници...
В Резюме: демони,елфи,феи, гномове и други подобни същества дирижират климата на планетата...
Моите сервитори могат да влияят в известна степен също така върху този климат, това не е фукня защото и други окултисти твърдят, че могат да го правят, но засега май аз съм единствения от тях, който е съгласен да се подложи на тест.
Доказаталество за моите способности можете да получите от следния линк



Предложението ми е съвсем сериозно и добронамерено поднесено, защото можем да спестим на хората много нещастия.


Моля ако искате да ме тествате (аз имам идеи как това може да стане) да го обсъдим в тази тема

И не е моя Силата и Славата, но парите са си мои

Тема Re: Магията на климатанови [re: Anuel]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано08.07.08 14:06



Аз пък съм маг. фарм.
А ти като си хаос маг - земи тоя линк:





Тема А маговете ...нови [re: Anuel]  
Автор Гeo, rpaф (старо куче,вече)
Публикувано08.07.08 21:23



... не е ли редно да си плащат за реклама както всички останали люде ??? Щото тя, рекламата, струва пари и в дир-а



Като ми пееш, Пенке ле ...

Тема Re: Магията на климатанови [re: Last Roman]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано09.07.08 09:29



Аз имам много приятели "магьосници" (магистър) фармацевти и особено фармацевтки

, защото преди години внасях медикаменти и от Япония...
Ти обаче, как ме откри и в тоя клуб ?
Благодаря за линка, темата за хаоса я делкахме много подробно в 2002 (Хаос ин корпоре виво, Теория на хаоса и други подобни)

И не е моя Силата и Славата, но парите са си мои

Тема Re: А маговете ...нови [re: Гeo, rpaф]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано09.07.08 09:34



Майтапа настрана темата ми е много сериозна.
Ако си метереолог обърни внимание на следната асоциация: през юли-август ходжите правят курбан за дъжд и се изливат пороища...
В Библията има описания на много светци, които чрез молитви са предизвиквали дъжд.
Моята сила е малко по друга: мога да спирам пороищата (е не всички, но поне им намалям на тия които не мога да спирам силата).
Търся връзка с метеорог, за да можем да тестваме в реални условия какво мога и какво не мога... имам няколко идени които искам да споделя с когото трябва


А за рекламата... бе просто демонстрация, жената си изплака мъката по нета и не можах да се стърпя да не им помогна...при все че не очаквах такъв бърз ефект, и аз съм изненадан
Не ми коства никакви усилия, в противовес на разпространяваните глупости, че се губи лична енергия и т.н. и т.н.

И не е моя Силата и Славата, но парите са си мои

Тема Re: А маговете ...нови [re: Anuel]  
Автор abriev (минаващ)
Публикувано21.07.08 13:10



обърни внимание на русия там ще намериш доста такива като тебе.но още няма даден научен отговор изучават го



Редактирано от abriev на 21.07.08 13:11.



Тема Re: Магията на климатанови [re: Anuel]  
Автор astra7 (providence)
Публикувано21.07.08 16:49



на кой му е нужно да влияе на климата, дали ще завали , дали да спре да вали, какво от това......



истината и логиката са относителни

Тема Re: Магията на климатанови [re: Anuel]  
Автор the_cursed (анатемосан)
Публикувано04.10.08 16:13



Абе, точно сега, климата не ме касае много, но с удоволствие ще ти позволя да тестваш сервиторите си върху мен като ме поочистиш малко от негативните влияния (от ника ми можеш да съдиш, че са ми в повечко, а и сам беше казал, че ме усещаш силно).

М/у другото, можеш ли с няколкко думи да ми обясниш какво в същност е "сеервитор", а за по задълбочени подробности, да ме насочиш от къде да прочета????



Скромността краси човека, но истинските мъже не носят никакви украшения!

Тема Re: Магията на климатанови [re: the_cursed]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано04.10.08 19:23



ако ти произвеждаш негативизъм не мога да ти бъда от дълготрайна помощ.
сервиторното влияние е като енергийна баня, после ако се замърсиш с нещо пак се налага чистене, за да не става това е необходимо да си направиш някаква защита, за да не ти се лепи негативизма повече.
ще се опитам да ти помогна.
сервитора е мисъл форма, която в зависимост от начина на създаването й заживява самостоятелен живот с различна продължителност.
на английски има много инфо за сервиторите и начина им на създаване



И не е моя Силата и Славата, но парите са си мои

Редактирано от Anuel на 04.10.08 19:23.



Тема Re: Магията на климатанови [re: Anuel]  
Автор the_cursed (анатемосан)
Публикувано04.10.08 21:26



Една такава "баня" ще ми дойде добре. За после ще видим...
А с английския съм доста зле - учих го, но нищо не научих.



Скромността краси човека, но истинските мъже не носят никакви украшения!


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.