Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:33 22.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Търся хубаво коте...нови [re: b1969]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано14.05.08 10:59



Мога да правя магийки, мога и да развалям такива


Практикуване на сексуална магия не означава непременно да наебеш някое коте като змей





И не е моя Силата и Славата, но парите са си мои

Редактирано от Anuel на 14.05.08 11:01.



Тема Re: молби за помощ или обяви само в тази теманови [re: b1969]  
Авторpeska (Нерегистриран)
Публикувано20.05.08 17:03



мога да изкажа мнение за Маг Димитър Андонов - помогна ми когато имах нужда и ми направи защита за да не ми обърква нещата пак някой. много е добър, а рядко се рекламира.незнам нищо за четене от него,но провеждаше курсове по едно време, незнам дали мога тук да дам телефона му но все пак... 0889819413 в София, дано помогне и на вас



Тема Re: молби за помощ или обяви само в тази теманови [re: Члeнниk Бaлkaнckи]  
Автор Lan77 ()
Публикувано21.07.08 15:26



"Интернет врачка"...
"врач"="лек", тези са в "езотерично лечение", тука сме една друга порода. Виж вярно са поомешани нещата и не е лесно, но пък забавно се получи!



Тема Re: молби за помощ или обяви само в тази теманови [re: Lan77]  
Автор ishtari_diya (витална)
Публикувано10.08.08 09:21



Моля Ви дайте ми координати на човек,който може да каже къде се е изгубило животно.
Безкрайно съм нещастна,защото загубих любимата си домашна котка вчера сутринта в квартал,който е огромен.Търсих къде ли не,но трябва да имам някаква посока.
Моля Ви,моля Ви!!!



Тема Re: молби за помощ или обяви само в тази теманови [re: ishtari_diya]  
Автор anastasia.corp (a.c.)
Публикувано24.08.08 01:28



От къде си?



Тема Re: молби за помощ или обяви само в тази теманови [re: Члeнниk Бaлkaнckи]  
Автор EднaШмaтka ()
Публикувано27.09.08 16:03



Не зная как да започна, може би искам просто да споделя или наистина имам нужда от помощ...
Имам приятел, не сме женени, живеем заедно, от момента, в който забременях започнаха моите нещастия. Някой ми "помогна" да науча, че той си има и друга, без изобщо да се церемоня си събрах багажа и се махнах. Той обаче започна да се извинява, обясни ми че всичко е свършило в момента, в който е разбрал че съм бременна и т.н. Казано накратко аз се върнах при него, смятам че спази обещанието си и бяхме щастливи докато един ден не дойде новината, че майка му е получила инсулт и е доста зле... допълнително утежняваше нещата обстоятелството, че майка му живее в Италия и никой не знае италиански освен мен, а аз бях в 8-мия месец... Искам не искам заминах с мъжа ми и брат му. Изкарахме почти месец там по хотели и болници, подобрение на състоянието и почти нямаше, а всички опити да я вземем и да я докараме в България удариха на камък. На майка не посмях да и кажа какво се е случило понеже ден преди да разберем за инсулта, сестра ми влезе в болница за уж дребна операция- киста на гърдата, а в последствие се наложи да и изрежат цялата, мисля че един проблем и беше вече достатъчен. Както и да е върнахме се в Бг, ходих на консултации, поне при мен всичко беше наред карах доста лека бременност и след седмица заминахме отново. Състоянието на свекърва ми се вместо да се подобри напротив беше се влошило по една или друга причина, този път бяхме убедени че или трябва да си я приберем, или повече едва ли ще я видим жива, няма да ви описвам през какви мъки минахме в борба с тяхното законодателство, бюрокрация и лекари, но накрая за добро или зло успяхме да я докараме в Бг, като я закарахме разбира се в болница. Тук също нямаше подобрение, а аз бях вече към края на 9тия месец, като разбира се не пропусках консултация и така до една неделна вечер когато получих кървене, веднага изприпках в болницата, там прегледи, ехографи, кардиограма на бебо, но още било рано за раждането- хайде в къщи утре пак. Прибрахме се, по някое време обаче започнаха леки контракции, но понеже знам че трябва да са на определен интервал от време си затраях изчаквайки да зачестят и така до сутринта докато не звънна болногледачката на свекърва ми с новината, че тя е доста зле и може би умира. Мъжа ми веднага замина за болницата, а аз продължавах да си засичам, докато вече не реших, че е време и му звъннах, майка му наистина беше зле, но беше жива. Хайде до другата болница с мен, прегледаха ме раждането още не беше почнало всичко беше наред до момента, в който не ме сложиха на апарата, който следи сърдечния ритъм на бебето.... такъв просто нямаше.... няма смисъл да ви казвам какво следваше след това всичко е безмислено. Бебето беше мъртво, на следващия ден почина и майката на мъжа ми... Сега не знам къде се намирам, мъката не може да се опише.
Според вас дали така става в живота или има някой виновен?

Редактирано от EднaШмaтka на 27.09.08 16:08.



Тема Re: молби за помощ или обяви само в тази теманови [re: EднaШмaтka]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано28.09.08 11:49



Здравейте,
виновни са лекарите, който са ви направили първия преглед когато сте били в 9-я месец и не са ви предложили индуциране на раждането.
Съчувствия за преживяното.

И не е моя Силата и Славата, но парите са си мои


Тема Re: молби за помощ или обяви само в тази теманови [re: Члeнниk Бaлkaнckи]  
Автор eilan (непознат )
Публикувано10.11.08 15:28



Здравейте, имам нужда от помощ. Ходих при Каезим Ходжа и той ми каза, че на мен и брат ми ни е направена магия за заключване на късмета, както и да не задържаме хора около нас (в личен план). Иска да ни развали тази магия, но тъй като това е все пак някаква намеса, ме е страх да му се доверя, страх ме е, че може да причини нещо по-страшно. Та да попитам, има ли някой информация за него, мога ли да му се доверя.
Много ще съм благодарна!



Тема Re: молби за помощ или обяви само в тази теманови [re: eilan]  
Автор akas (непознат )
Публикувано09.01.09 13:31



Моля ви, който е ходил скоро при Кеазим ходжа да ми пише координатите му. Много спешно ми трябват. Казаха ми, че е много добър и само при него да отидя. Благодаря ви предварително



Тема Re: молби за помощ или обяви само в тази теманови [re: akas]  
Автор astra7 (special agent)
Публикувано09.01.09 14:08



това ще бъде най-голямата грешка в живота ти... ще мине време и ще си спомниш за моето отношение





Downloading viruses... Please wait...


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.