Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:57 11.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема gledachka vav varnaнови  
Автор teilar (непознат )
Публикувано17.01.08 15:31



otzivi za slava?
adres na hodja v kv. asparuhovo?
ili okolo varna?

Редактирано от teilar на 17.01.08 15:52.



Тема Re: gledachka vav varnaнови [re: teilar]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано17.01.08 16:36



Леля Анка от Аксаково.

Мъдростта няма авторитет


Тема Re: gledachka vav varnaнови [re: Anuel]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано17.01.08 17:18



За кадънката ли пишеш, защото и на нея така и казват?! живее по пътя за с.Игнатиево в ляво в блоковете, иначе е родом от с.Радан Войвода........а в Игнатиево има друга, Добринка, циганка, познавам я лично...62-ри набор!
има и друга в Аксаково, но не и знам името!




Тема Re: gledachka vav varnaнови [re: Anuel]  
Авторteilar (Нерегистриран)
Публикувано17.01.08 17:34



moje li da mi dadete niakakvi koordinati,molia?



Тема Re: gledachka vav varnaнови [re: teilar]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано17.01.08 17:41



otzivi za slava? - мила и нежна, лично познанство......за мен е прекрасен човек, обичам си я като сестра! Когато се запознахме за първи път казах на леля Николинка (жената която записва хората да я посещават), "предай на Славена че съм тука", веднага след 5-10 мин. ме покани, без да ме е виждала никога, въпреки че отвън имаше 20-30 човека тогава! (посещенията ми при нея не са биле с цел гледане, а приятелство и обмяна на личен опит)

adres na hodja v kv. asparuhovo? - мога да заведа човека до там, но нямам записан адрес, пък и в него зверското гето нямам желание да влизам, въпреки че той е по в края на зверилника(гетото няма нищо общо с личноста....въпрели всичко не го харесвам, има причини)

ili okolo varna? - във Варна и около Варна са много в по широк кръг.....цяла уикипедия ...



Тема Re: gledachka vav varnaнови [re: teilar]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано17.01.08 17:45



ако става дума за туркинята, мога да ти опиша как се стига до там.....но ми трябва отговор от Ануел за да съм сигурен..



Тема Re: gledachka vav varnaнови [re: van_helsing]  
Авторteilar (Нерегистриран)
Публикувано17.01.08 17:59



otnosno hodjata-veroiatno jivee v ciganskata mahala i shte go otkriem s pitane.
Nego haresvash-v smisal?stava vapros samo za gledane





Тема Re: gledachka vav varnaнови [re: van_helsing]  
Авторteilar (Нерегистриран)
Публикувано17.01.08 18:03



molia vi za adresa na gledachka ili hodja za koito ste sigurni che poznava.stava vapros samo za gledane ne za razvaliane na magii....



Тема Re: gledachka vav varnaнови [re: teilar]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано17.01.08 18:15



както решиш, сам си избираш, аз не го харесвам, ще изтъкна само една от причините, занимава се с магии............другото ще запазя за себе си...!
нямам право да нося отговорност за другите и не желая да пращам никой там, всеки сам да избира...





Тема Re: gledachka vav varna [re: teilar]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано17.01.08 18:21



ако е само за гледане, пробвай при Добринка в с. Игнатиево, мн. близо е до Варна, отиваш и питаш, всички я знаят, село е .... и не е далеч от центъра на селото, сам ще си прецениш!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.