Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:11 13.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Черен списък на Маговете <> мошенницинови [re: Дecи]  
Авторчapoдeйka (Нерегистриран)
Публикувано27.04.08 21:16



Както ти предпочиташ,"Деси" и без "мамка ти", защото мога да ти отговоря подобавъщо, но възпитанието не ми го позволява!



Тема Re: Черен списък на Маговете <> мошенницинови [re: van_helsing]  
Автор V.Valentine*anix ( caos&jazz)
Публикувано28.04.08 12:57



след посещение при мене няма да можеш да споделиш нищо...
-еее,това беше само хипотетично предположение....




не ме намисай с магове......на такива сера в устата-ни най малко те намесвам в категорията....,мислех си,че само можеш да стреляш добре с арбалет...а ти и такива работи правиш...



Тема Re: Черен списък на Маговете <> мошенницинови [re: V.Valentine*anix]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано29.04.08 22:45



аз и други неща мога да правя.........нахакало се е тука с астри, духове, джинове, морфиети, чародейки, маг.....еди кой си, вкл. и еблин се намери, тари, теодори, светлинковци, ултраси, свинчета и купища още малоумници, според тебе какво трябва да правя...?! ...освен да им сера в устата на всички, макар и 1-2-ма да са.......как да приема тея нерегнати двуполови анално-вагинални тръби...?...у тая кочина не съм влизал 2 дена и неква си свиня ще ми казва че съм и писал у темата.......кат е толкова курназ и силен екстрасенс нека се срещнем и решим проблема със силите и възможностите си и да се спре вече прекалената дивотия, едва ли на astra и стиска да ми се мерне очи в очи...



Редактирано от van_helsing на 29.04.08 22:48.



Тема Re: Черен списък на Маговете <> мошенницинови [re: van_helsing]  
Автор V.Valentine*anix ( caos&jazz)
Публикувано29.04.08 23:35



Макар и да сме естествени врагове,бих могла да те разбера.......и те разбирам в случая....





Тема Re: Черен списък на Маговете <> мошенницинови [re: van_helsing]  
Авторastra (Нерегистриран)
Публикувано29.04.08 23:40



astra не само е силен екстрасенс, но и владее собственото си здраве, като сам си отстрани апандесита за секунди, благодарение на моите паранормални сили.





Тема Re: Черен списък на Маговете <> мошенницинови [re: astra]  
Автор V.Valentine*anix ( caos&jazz)
Публикувано29.04.08 23:54



Какъв скалпел е изпозвала...


Не за друго,ама не съм здравно осигурена...та не е зле да науча разни прийоми в случай на нужда...
п.п. не съм оперирана от апедиксит..



Тема Re: Черен списък на Маговете <> мошенницинови [re: V.Valentine*anix]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано29.04.08 23:56



едно е да си естествен враг, друго е да си търсиш такива.......разликата е тази че в единият случай нещата са ясни и често битката може да се избегне ако не опира до крайност и въпрос на оцеляване, а в другия случай някой си търси белята, безмислена и просена битка, друг е въпроса до колко е смел просякът да влезне в бой........то зад монитора "силни магове" дал Бог...


това е втората личност на която предлагам пряка среща по тея въпроси......първата така и нямаше смелоста да се яви.......от свине не ме е страх....



Тема Re: Черен списък на Маговете <> мошенницинови [re: astra]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано30.04.08 00:00



вече писах че от свине не ме е страх......предлагам ти за кой ли път да опитаме практически кой какво може да отстранява.....



Тема Re: Черен списък на Маговете <> мошенницинови [re: V.Valentine*anix]  
Авторastra (Нерегистриран)
Публикувано30.04.08 00:08



Не съм използвал скалпел разбирасе, просто чудото се случи, тази гадинка ме мъчи с години и не се подложих на операция.



Тема Re: Черен списък на Маговете <> мошенници [re: van_helsing]  
Авторastra (Нерегистриран)
Публикувано30.04.08 00:12



Превключи на вълна /сериозно/.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.