Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:21 30.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Любовна магия. Какво мислите ?  
Автор Бokop (слуга на Лоа)
Публикувано05.03.08 00:34



До колко е реална и найстина съществува ? Някоя жена направила ритуал и сложила по-къса пола или си поразголила циците а после решила, че "омагьосала жертвата" с ритуала ?



Тема Re: Любовна магия. Какво мислите ?нови [re: Бokop]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано05.03.08 01:46



интересно, никой не взе отношение по въпроса.....а сега може би искаш да ти отговаряме с мнения....

....мий виж...

...от после се превърна в поредния цирк......не че тука има нещо по добро, но колко "сериозни" отговора виждаш..?!



Тема Re: Любовна магия. Какво мислите ?нови [re: Бokop]  
Автор chorlavata (brunetka)
Публикувано05.03.08 20:15



не мисля, че има нужда от магия, за да си с човека когото обичаш. после да си мислиш дали заради мен е с мен или заради магията. истинско ли е това между нас? с една дума любовна или каквато и да е връзка основана на лъжа и чуждо вмешателство е обречена и фалшива.
а това дето го пишеш за разголването е съблазън. типично женско оръжие. тук думата "омагьосване" е с друг контекст. става реч за сексуално такова, а не любовно.
и омагьосаните не се противят на такива ритуали и магийки.



прави каквото трябва, да става каквото ще

Тема Re: Любовна магия. Какво мислите ?нови [re: chorlavata]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано06.03.08 14:53



не мисля, че има нужда от магия, за да си с човека когото обичаш. - слава Богу не съм пристъпвал към ритуали за да бъда с някоя, просто истинската обич няма нижда от това, нито магията може да я победи...





Тема Re: Любовна магия. Какво мислите ?нови [re: Бokop]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано06.03.08 17:02



Преди време повдигнах тук семплия въпрос: "Що е магия и как действа" и представи си не получих нито един отговор


Темата обаче за любовната магия я поизчерпахме преди време, моето мнение си е пак същото: под достойнството на всеки мъж е я ползва.
Към любовна магия прибягват повече жените.
Темата за мен има поне два главни аспекта: (1) търсиш си по принцип гадже чрез любовна магия и (2) искаш да омагьосаш определена личност към която си се фиксирал, често патологично, защото нормалната реакция е че когато видиш, че нещо не става да се откажеш след няколко опита, а не на всяка цена да искаш да наложиш мнението си !?
Има и трети не много често срещан вариант: чрез магия да хармонизираш дадена вече започнала да се разсъхва връзка.
После отиваме на последствията от "любовната магия", които могат и да са тежки или за ползващия я или за обекта на магическото въздействие (най-често почва да боледува)
Ползвал съм само веднъж сервитор базирана любовна магия, която проработи и с котето все още сме добри приятели, като се надявам това ни приятелство да се запази още дълго време.
Пак тук питах дали чрез магията се катализират кармичните връзки - т.е.дали само се ускорява даването на това, което ти се полага или можеш да получиш наготово желаното ?
И пак не получих свестен отговор, защото ако е работен втория вариант можем да отворим темата за "Парична магия"

Мъдростта няма авторитет

Тема Re: Любовна магия. Какво мислите ?нови [re: Anuel]  
Автор Бokop (слуга на Лоа)
Публикувано08.03.08 12:52



Ще ти отговоря на обстойно на въпросите утре ако имам време. Колкото до кармата много ми е съмнително дали "изобщо има такова животно".





Тема Re: Любовна магия. Какво мислите ?нови [re: Бokop]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано09.03.08 17:16




въпросите не съм ги задал сериозно, най-малкото за да препитвам някого просто исках да повдигна дискусия на тема психофизиологичния феномен "магия".
"Моята хипотеза" е че в основата на всяка магия лежи ментален елемент и колкото и да има други техники те в края на краищата опират до нещо невидимо което го има в Мага - нещо в подсъзнанието, което формира и волята, която променя действителността.
Дали има или няма карма е голям принципен спор, лично смятам че има карма и че всяко наше действие модифицира кармичния ни комплекс, който е съставна част от невидимите ни тела.


Мъдростта няма авторитет


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.