Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:26 28.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема "Ясновидци" по бтвнови  
Автор nik ()
Публикувано03.02.08 21:49



В края на март стартира най-новото риалити предаване на bTV – „Ясновидци”. В него десет участници с претенции за свръхестествени способности са подложени на серия от предизвикателства, които да проверят техните умения.

В продължение на 10 епизода участниците трябва да се справят с всевъзможни задачи, за да докажат, че успехът им се дължи на талант, а не на находчивост, късмет и налучкване. Независимо дали трябва да открият местонахождението на човек, да разгадаят тайните на едно престъпление, да усетят енергията на живо същество или пък да разберат кой е притежателят на даден предмет, ясновидците ще се изправят пред нови и нови изпитания, докато не бъде избран най-добрият сред тях.

Предаването ще се излъчва два пъти седмично в праймтайм. За изпълнителен продуцент bTV избра „Глобал филмс”. Водещ ще бъде Николай Георгиев.

Всички, които вярват, че имат свръхестествени способности и искат да участват в шоуто, могат да се запишат на телефон 02/ 946 33 23 до 5 февруари.



Тема Хляб и зрелищанови [re: nik]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано04.02.08 19:36



По принцип инициативата е похвална, обаче...
Всеки "ясновидец" има не повече от 1-2 дабри и така подложен на мултитест неизбежно ще се провали.
Да речем, че аз мога да узная дали даден човек има магия, но как ще го докажа ?


Нима Алена ще прави магии на някои от хората предварително, че журито да знае авансово кой е бил омагьосан ?
Да не говорим колко спекулативно е твърдението ми че мога да влияя върху климата...
Нима Ани Салич ще пуска дъжда, че да го спирам после за 10 до 15 минути.
В реалността трябва да си с мен, че да можеш да го видиш наяве...
На практика сериозните неща са между нас и Бог, който иска да помага на хората да помага, който иска излишна слава да участва в такива предавания, които не се съмнявам че ще бъдат повече от интересни за всички.
Не се съмнявам, че шоуто ще го коментираме и тук...

Мъдростта няма авторитет

Тема Re: Хляб и зрелищанови [re: Anuel]  
Автор anastasia_blakley (непознат)
Публикувано06.02.08 09:28



Според заради рейтинг се мешат в неща, дето не са им работа.



Тема Re: "Ясновидци" по бтвнови [re: nik]  
Автор Lan77 ()
Публикувано06.02.08 10:23



Мдааа. Зрелища, кой ли има нужда от тях - публиката на "Биг брадър"!



Тема Re: Хляб и зрелищанови [re: Anuel]  
Авторniakoi (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 11:47



Poneje ima xora tuk, koito se praviat na iasnovidci, imam vapros. Moje li da poznaete neshto za men. Tova, koeto sam pisala v kluba e, 4e sam ot Varna.
Naprimer da poznaete kade sam v momenta, kak izglejdam, s kakvo se zanimavam



Тема Re: "Ясновидци" по бтвнови [re: nik]  
АвторToтo (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 14:05



Бих се хванал на бас,че ще бъде голяма измама...
Категорично не вярвам,че в България има хора с такива заложби-всичко е лъжи и пари!
Уважаеми господа и госпожи с претенции ясновидски-кажете-стиска ли Ви да не в бтв,а пред нас-обикновените хора да докажете способностите си?
Дълбоко се съмнявам!
Приемете го като предизвикателство...





Тема Re: "Ясновидци" по бтвнови [re: Toтo]  
Автор Lan77 ()
Публикувано06.02.08 17:09



Че на кого е нужно?! Нямам никакво желание да се доказвам

освен загуба на време и сеир, друга полза няма!



Тема Re: "Ясновидци" по бтвнови [re: Lan77]  
Авторsamojager (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 21:03



a zashto ne se dokajesh pred nas?otgovori na postavenia vapros.



Тема Re: "Ясновидци" по бтвнови [re: samojager]  
АвторSomebodyElse (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 22:05



e to nqma ko da dokazvat te otdava sa se dokazali kto klouni i maimuni! to sq 1000 opravdaniq ve4e 6te ima!



Тема Re: Хляб и зрелищанови [re: niakoi]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано07.02.08 18:06



Лично не мога да позная нещата, които искате по този начин.
Ако не се лъжа за да се задейства ясновидец са нужни истинските имена на човека и дата на раждане - поне при мен е така, при все че не се броя за ясновидец.
Мога да Ви позная елементарни неща за Вас и бъдещето Ви, миналото Ви вероятно не ще да Ви е от интерес да бъде анализирано ?
Има много хора с ясновидски способности, които може би се нуждаят от по малко данни и ще познаят повече неща.
Гледал съм доста удохотворени колеги и по канал 2001 и в частни други окултни предавания по телевезията.
Обаче... келешлъка на народа ни е невероятен.
Не знам дали си спомняте преди години как един екскрасенс позна на 2 пъти във вестник 24 часа точните въпроси от някакъв кандидатстуденски изпит, но на 3-я път се провали и се започна една пак в същия вестник: тоз е измамник...,не е никакъв естрасенс и т.н.
Всеки има праг на възможностите си. Ако с Вас сме на кафе и завали и Ви спра дъжда за 10-тина минути и повярвате, че съм го направил аз вероятно ще ме уважавате за известно време и може би следващият път ще поискате да видите друго "чудо", но защо - нима веднъж като видите нещо после така лесно губите вярата си, или спомените си ?
Не им завиждам на колегите, които ще се нагърбят да участват в това шоу.
Тя и Ванга да участваше при така зададените авансово параметри не знам как щеше да се представи.
Може би по добрия вариант е да се отправи предизвикателство по подобие на един американец, че който му демонстрира паранормални способности ще му даде 1 милион долара - все още на никой не е дал милиона си ?
Много ми е интересно дали ще участва ходжа дори "жена ходжа" или еврейски маг (кабалист от висок ранг) ?

Мъдростта няма авторитет



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.