Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:48 28.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Разрушителна сила?  
Авторskrita (Нерегистриран)
Публикувано12.12.07 13:38



Такаааа...
Напоследък имам силни изблици на гняв. Забелязвам следната закономерност- избухвам- нещо удома се поврежда.
Вбесих се на някакъв непознат идиот, който ме тормозеше по мобилния- телефончето ми се повреди.
Скандал с мъжа във връзка с некупуването на климатик за хола- климатика на колата спира да работи.
Не помня вече за какво побеснях- минитора на лаптопа ми изгоря.
Скандал във връзка с умората ми от домакинстването- бам, на следващият ден двата котлона на печката не работят...
Вече ме е страх да се ядосам за каквото и да било, защото много скъпо ми излиза.
Смятате ли, че чрез силата на гнева си троша вещите? А ако започна да вредя на хората


Приемам мнения и съвети!



Тема Re: Разрушителна сила?нови [re: skrita]  
Автормндa (Нерегистриран)
Публикувано12.12.07 14:13



така е и при мен, само, че вече и без да съм ядосан. правя всичко по съзможностите ми да не стане беля. и се опитвам да внуша на тези които/поради незнание/ се чувстват особено превилегировани и комфортно, че е дошъл техният ред да крадат, че усещам силно чувство на притеснение за тях. биха могли да помислят върху това. или да попитат някои които разбира какво имам предвид.
направете го . моля



Тема Re: Разрушителна сила?нови [re: мндa]  
Авторnedoskiv (Нерегистриран)
Публикувано13.12.07 14:44



Има един филм, "Великата тайна на Водата", може да ви помогне, в kolibka.com го има.



Тема Re: Разрушителна сила?нови [re: skrita]  
Авторstrahliva (Нерегистриран)
Публикувано13.12.07 22:17



И при мен е така. Когато съм ядосана или се вълнувам тока спира, крушки изгарят или пък някакъв уред се разваля. Старая се да мисля позитивно, да не се сърдя на хората около мен.





Тема Re: Разрушителна сила?нови [re: strahliva]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано13.12.07 22:39



ей, защо не си пишеш с ника..





Тема Re: Разрушителна сила?нови [re: skrita]  
Автор nonetheless (пристрастен)
Публикувано18.12.07 06:21



.... пробва ли какво става ако искрено се засмееш когато гръмне тапата на шампанското и счупи голямото стъкло към терасата?


А ако започна да вредя на хората

п.п. още малко ще кажеш че убиваш хлебарките без угризения, а се притесняваш за монитора на лаптопа.... ти всъщност какво пазиш първо - живота или вещите?



Тема Re: Разрушителна сила?нови [re: nonetheless]  
Авторskrita (Нерегистриран)
Публикувано18.12.07 11:00



Не ми се налага да убивам хлебарки

Шампанското ми е прекалено скъпо и затова не пия, а газираното вино, което повечето смятат за шампанско, не ми харесва, т.е. няма как да счупя стъклото с летяща тапа.
За хората ми пука, за вещите полагам необходимата грижа на добър стопанин.
И какво ?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.