Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:56 05.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Трябва ми врачканови  
Автор eva-maria (непознат )
Публикувано09.10.07 14:30



От доста време съм решила да ходя при врачка, но незнам къде да отида. Има толкова много "пишман гледачки", а не искам да попадам на такива. Ако някой познава добра врачка,пишете...Ще е добре да е в София...Ходила съм веднъж преди години с една приятелка и онази ме изгони, заради очите ми (!?!?!??!?)...Искам просто да ми гледа някой...мерси предварително



Тема Re: Трябва ми врачканови [re: eva-maria]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано09.10.07 21:18



аз също имам нужда от врачка .На кръстопът съм ,искам да узная какво ми предстои....



Тема Re: Трябва ми врачканови [re: az]  
Автор marla_sz (непознат )
Публикувано09.10.07 23:06



Присъединявам се към отбора:)



Тема Re: Трябва ми врачканови [re: marla_sz]  
Автор eva-maria (непознат )
Публикувано11.10.07 11:04



абе то всичко е чудесно...мислех,че съм сбъркана, защото ми се ходи при гледачка,но се радвам, че има и други


обаче не може ли някой да препоръча врачка? аз дори незнам как и къде да търся!!!
П.С. Казаха ми, че причината да не искат да ми гледат, е че съм била прекалено "силна" като разум (!?!??!!?!?), а очите ми (имам доста коси и издължени очи) контролирали нещата...Някой може ли да ми поясни нещо за това...Благодаря ви предварително



Тема Re: Трябва ми врачканови [re: az]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано11.10.07 12:27



Това е най лесното: дай си 3-те имена (на латиница) и рожденна дата - истински, щото иначе ще се получи инфо за някой друг и ще ти постнем тука данните, ако искаш естествено...

Всичко направено се връща особено, ако е срещу човек със Съдба могъща


Тема Re: Трябва ми врачканови [re: eva-maria]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано11.10.07 12:30



Ами ходила си при слаби врачки и/или си се закрила информационно подсъзнателно или не и те така се оправдават, че не могат да ти дадат информация.
За игричка: питай нещо ако искаш тук, ама ми трябват 3-те ти имена на латиница и рожденна дата (можеш да ми ги пратиш като бележка, тях няма да ги поствам)



Всичко направено се връща особено, ако е срещу човек със Съдба могъща

Тема Re: Трябва ми врачканови [re: Anuel]  
Автор eva-maria ()
Публикувано12.10.07 14:00



Anuel,пробвах да ти оставя бележка,не знам дали си я получила,защото до сега не съм пращала бележки на никой и не съм сигурна,че успях (много глупаво

)...ако не я получиш,пиши...ще пробвам пак... по принцип нямам проблем с компютрите,но може и да съм объркала нещо



Тема Бърз отговор на въпросът Винови [re: eva-maria]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано12.10.07 18:19



Ами получих Ви бележката, няма да поствам лични данни естествено, но ще постна атговора си.
По да си погледаме тук си ни е примитивна работа.


---
Вие сте идеалист, широко скроен и състрадателен човек.
Емоционалната Ви сензитивност Ви прави ранима при конфликти и болезнени ситуации.
Предизвикателството пред Вас е да канализирате примитивната сила на духа си, ако направите това Вашите антагонисти ще се превърнат във Ваши благодетели.
Във Вас има заложена известна хитрост и не е лесно човек да Ви направи на глупак.
Ако поискате можете да имате състезателен и конкурентен дух.
Един от аспектите на вътрешната Ви същност е да изследвате мистериите ни живота.
Когато се отвратите от нещо обаче може и да не бъдете по нататък справедлива с него.
Имате за научаване два кармични урока: (1) да се научите да бъдете дипломатична с хората и (2) да се научите на спазвате ерархията и свързаните с това отношения
Голямото Ви желание и амбиция да завършвате нещата може да Ви изиграе и лоша шега, защото трябва да се научите и да се отказвате овреме.
Предизвикателствата пред Вашия живот още не са започнали, това ще стане към 30-тата Ви година и първото от тях ще е, че индивидуалността и креативността Ви ще бъдат подтиснати от критиката на другите !
Като резултат на това ще искате да играете на сигурно, и да останете на повърхността.
Ако не стане това след няколко години ще изпаднете в още по голяма опасност: да дадете пък на чувството Ви за вътрешна свобода. Да кажете “е..бала съм Ви мамата” и да почнете да глезите себе си, а точно в този период ще се нуждаете от дисциплина...
В момента се намирате в период в който можете да задоволите желанията си, и да поддържате своята индивидуалност, парите Ви постепенно ще се увеличават. Не помагайте на другите, гледайте си живота и нещата постепенно ще се хармонизират.
Спокойствие и баланс са ключовите думи, за да преодолеете препятствията в настоящото.
---


Доколко познах ?

Всичко направено се връща особено, ако е срещу човек със Съдба могъща

Редактирано от Anuel на 12.10.07 18:20.



Тема Re: Бърз отговор на въпросът Винови [re: Anuel]  
Авторborinapetkova (Нерегистриран)
Публикувано13.10.07 00:06



anuel.kakvo ste kajesh za 06.01.1979



Тема Re: Бърз отговор на въпросът Винови [re: borinapetkova]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано13.10.07 13:34



Хубав ден да се родиш, но можеш да си и малко по емоционално балансирана според мен и да не застралваш хората с остри реплики

?

Всичко направено се връща особено, ако е срещу човек със Съдба могъща


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.