Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:01 18.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ne6to interesno!нови  
Автор xed (непознат )
Публикувано23.08.07 17:49



http://doc.dir.bg/magic/black_magic.htm



Тема Re: ne6to interesno!нови [re: xed]  
Авторизплaшeнa (Нерегистриран)
Публикувано24.08.07 09:31



Отворих,прочетох следното:
ТЕСТ ЗА МАГИИ

Следва един тест, за чието действие не съм сигурен, тъй като не разполагам с достатъчно събрана статистическа информация.

Но според мен нищо не ви пречи да пробвате (ако желаете и/или се налага), а след това да споделите с мен (doc@dir.bg) дали работи този метод или не.

Като се събере достатъчно статистика, ще бъде публикувана тук.

В Израел, в свещенната еврейска книга "Зоар" е написано как, след като Господ е създал злите и тъмни сили на Земята, всеки човек може да провери дали върху него няма магия или други гадости, които могат да направят живота му кошмарен.

Това е една много лесна проверка, която всеки човек може да направи независимо в коя точка на земното кълбо се намира.

Взема се една прозрачна пластмасова купа или малко прозрачно легенче. Пълни се наполовина с вода, след което се изсипва в него супена лъжица олио.

Логично би било, по всички физически закони, олито да изплува на повърхността, защото е по-леко от водата.

Но ако човекът, извършващ процедурата, има направена магия или е под друго подобно въздействие, една капка пада на дъното и се залепва за него. Тази жълта капка олио или топче олио много добре се вижда отстрани през прозрачните стени на съда, с който се прави теста.

Дано при вас всичко плува горе на повърхността!
!Доктора
За мен | Карта на сайта | Контакти | Авторски права | ©1992-2007 Доктора от 30+

Направих го и се появи на дъното голямо петно от олио.Наистина ли това означава,че имам направена магия и какво да правя?Моля за сериозно отношение!



Тема Re: ne6to interesno!нови [re: изплaшeнa]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано25.08.07 18:31



Теста с олиото си е сигурен, стар и надежден метод...

Всичко направено се връща особено, ако е срещу човек със Съдба могъща


Тема Re: ne6to interesno!нови [re: Anuel]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано25.08.07 18:36



особено за шопска салата..





Тема Re: ne6to interesno!нови [re: van_helsing]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано25.08.07 18:55



извинявай, но това с олиото са познания от времето на Гилгамеш... 5000 години преди новата ера !



Всичко направено се връща особено, ако е срещу човек със Съдба могъща

Тема Re: ne6to interesno!нови [re: Anuel]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано25.08.07 19:12



съгласен съм че методите с олио са мн. стари, знам и за шумерски такъв, но си го пазим в тайна с един авер, дори е по стар от 5000 гд.



П.П. - само не знам дали тогава олиото е било рафинирано



Тема Re: ne6to interesno!нови [re: Anuel]  
Авторизплaшeнa (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 12:56



А някой може ли да ми каже това наистина ли означава,че имам магия?
Къде да отида?Какво трябва да направя?



Тема Re: ne6to interesno!нови [re: изплaшeнa]  
Авторппппппппп (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 16:04



никога не давам гаранция, докато не проверя лично.



Тема Re: ne6to interesno!нови [re: ппппппппп]  
Авторизплaшeнa (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 18:27



А как би могло да стане това и как ще проверите?



Тема Re: ne6to interesno!нови [re: изплaшeнa]  
Авторппппппппп (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 19:27



как да проверя по интернет?
нали човека на който ще правя проверката трябва да е в контакт с нещата които ще правя, описаните тука тестове с олио са твърде елементарни, това е само основата, а самият ритуал е много по сложен, в смисъл водата, олиото, прозрачният съд и самият човек трябва да е там, как ще направиш проверката, след като не знаеш точният ритуал и специалните думи които се изричат, прекалено лесно си мислят някои че става.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.