Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:56 23.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема zdraveite  
Автор K@terina (студент)
Публикувано27.08.07 14:55



Zdraveite. Interesuva me kak bih mogla da razbera imam li napravena magiq,za6toto imam seriozni samneniq?Az sam ot 6umen.



Тема Re: zdraveiteнови [re: K@terina]  
Авторpppppp (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 16:02



не е задължително да е магия, но щом имаш съмнения , вярвам ти, често ходя до Шумен, имам позната ясновидка там, приятели сме и общуваме.
има един Любо там, внимавай с него(ясновидец)!



Тема Re: zdraveiteнови [re: pppppp]  
Автор xed (непознат )
Публикувано27.08.07 19:07



Това е една много лесна проверка, която всеки човек може да направи независимо в коя точка на земното кълбо се намира.

Взема се една прозрачна пластмасова купа или малко прозрачно легенче. Пълни се наполовина с вода, след което се изсипва в него супена лъжица олио.

Логично би било, по всички физически закони, олито да изплува на повърхността, защото е по-леко от водата.

Но ако човекът, извършващ процедурата, има направена магия или е под друго подобно въздействие, една капка пада на дъното и се залепва за него. Тази жълта капка олио или топче олио много добре се вижда отстрани през прозрачните стени на съда, с който се прави теста.

Дано при вас всичко плува горе на повърхността!



Тема Re: zdraveiteнови [re: xed]  
Авторпппппп (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 19:32



колега(колежке), твърде елементарно според вас става това, в съседният постинг написах накратко нещо по въпроса.



Тема Re: zdraveiteнови [re: пппппп]  
Автор K@terina (студент)
Публикувано28.08.07 16:39



Благодаря за съветите. А може ли да ми дадете някакви координати и име на тази ясновидка.
Междо другото аз съм много скептично настроена относно такива явления като магии и ясновидство, не че не вярвам, но съм на мнение че шарлатанството в тази сфера е в голям процент.
Просто имам съмнения, тъй като ми се случиха ,,интересни" събития в живота
за твърде кратко време.



Тема Re: zdraveiteнови [re: pppppp]  
Автор K@terina (студент)
Публикувано28.08.07 16:40



Между другото какъв е този Любо и защо е толкова страшен?



Тема Re: zdraveiteнови [re: K@terina]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано29.08.07 01:36



Любо, хехе, стар познайник, ясновидец, малко е чалнат, първо ще те наругае, после ще ти вземе парите, нататък зависи от обстоятелствата, знам точно къде живее в Шумен, но адрес не помня, само къде е апартамента му, близо до ул."Владайско въстание" в града, мога да се обадя и да ми пратят адреса , но едва ли ще е нужно!


Който пробва не повтаря........



Тема Re: zdraveiteнови [re: K@terina]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано29.08.07 15:11



НЕ ходи при Любо !



Тема Re: zdraveiteнови [re: Aз]  
Авторппппппппп (Нерегистриран)
Публикувано29.08.07 16:24



не знам кой си, но вече я предупредих, благодаря за подкрепата


ти познаваш ли го, защото май се оказа че доста хора знаят за него.



Тема Re: zdraveiteнови [re: K@terina]  
Авторппппппппп (Нерегистриран)
Публикувано29.08.07 16:29



в момента е в София, след 2-3 дни щяла да се завърне, обещавам да поискам разрешение от нея за връзка по телефон и нататък вие ще се оправяте, защото аз не съм от Шумен, надявам се да се съгласи






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.