Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:06 16.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: zdraveiteнови [re: ппппппппп]  
Автор K@terina (студент)
Публикувано29.08.07 16:36



Разбрах съвета ви за Любо, но ми е любопитно защо ви е такова мнението за този човек. Аз всъщност не съм чувала за него, тъй като както вече споменах не съм запозната с нещата в тази област.



Тема Re: zdraveiteнови [re: K@terina]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано29.08.07 19:43



аз вече си казах мнението по въпроса, ако имаш съмнения и искаш да провериш за истината, ако познаваш града добре, мога да те упътя да провериш и ти, но обещай че после няма да ми се сърдиш че съм те пратил там...


не му знам адреса, но знам точно къде е апартамента му в Шумен.........и параклиса който построи за себе си в село Мадара, уж за Бога бил, като че ли Бог му се е молил да му строи дом...

п.п. - често лъжа, но в тези мнения писах истината, интересно, то целият град го знае, Любо сачмата......как така си пропуснала



Тема Re: zdraveiteнови [re: van_helsing]  
Автор K@terina (студент)
Публикувано30.08.07 10:13



Грешно сте ме разбрали аз не искам да ходя при този Любо, просто ми събудихте любопитството, защото още с първият отговор след като писах, че съм от Шумен ми беше казано ,, не ходи при Любо" . Мисля да се съобразя с този съвет, защото беше подкрепен от няколко души.
А къде ще ме съветвате да отида или по какъв начин да реагирам след като имам тези мои съмнения?



Тема Re: zdraveiteнови [re: K@terina]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано01.09.07 20:23



съвети едва ли има нужда да ти давам имаш си достатъчно ум в главата, но при кого да отидеш е трудно да ти напиша, като се има в предвид настроенията из този форум...





Тема Re: zdraveiteнови [re: van_helsing]  
Авторtal (Нерегистриран)
Публикувано08.09.07 17:14



хе -хе Aз пък бях при Любо преди 2 месеца и не ме изгони,напротив веднага ме прие.Освен това всичко,което каза беше 100% вярно -подобно точно ясновидство съм виждал само във филмите за Ванга.При това не ми взе нито стотинка,въпреки,че му предложих пари.Интересно коя е тая ясновидка в Шумен дето е по-добра от него - напишете име и координати



Тема Re: zdraveiteнови [re: van_helsing]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано08.09.07 19:06



Тя има достатъчно ум, а ти нямаш в черепната си кутия нищо друго освен фекалии, така че спирай да спамиш по интернет.



Тема Re: zdraveiteнови [re: K@terina]  
Автор Flash Gordon (Prince)
Публикувано09.09.07 03:09



След като прочетеш мнението от 08.09.07 19:06, ще разбереш защо никой няма желание за отговор!




Тема Re: zdraveiteнови [re: ппппппппп]  
Авторzeus (Нерегистриран)
Публикувано09.09.07 06:12



В отговор на:

в момента е в София, след 2-3 дни щяла да се завърне, обещавам да поискам разрешение от нея за връзка по телефон и нататък вие ще се оправяте, защото аз не съм от Шумен, надявам се да се съгласи




Kakvi sa tezi tvoi uslugi da predlagash na jenata TARALEJ ZA VAZGLAVNICA

S drugi dumi kazano, ot tran na glog, che e po-visoko i po-lesno se pada.

Ako ima magia, t. e. besovsko naprashtane, zashto shte ia svarzvash sas sluga na diavola i da obarka jenata oshte poveche?

Tezi uslugi s nevidimite sili rano ili kasno vnasiat dushevno smushtenie i povrejdat dushata.



Тема Re: zdraveiteнови [re: K@terina]  
Авторpyceнeц (Нерегистриран)
Публикувано09.09.07 19:37



ти си от Шумен колкото аз съм от Русе!





Тема Re: zdraveiteнови [re: tal]  
Авторquot;Aлфaquot;-Шyмeн (Нерегистриран)
Публикувано09.09.07 19:40



те педерасите се намират, ако те е ебал не виждам причина да те гони, дори и ще ти плати






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.