Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:11 18.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема знае ли накойнови  
Автордидa (Нерегистриран)
Публикувано13.08.07 17:32



за една ясновидка, която много помагала, от София, давали са я по диемата, Костадинка се казва.



Тема Re: знае ли накойнови [re: дидa]  
Автор Aran_gar (withdrawn)
Публикувано14.08.07 11:05



.........ммммммм.........мНе , не я знам тази ясновидка;
На теб за какво ти е ясновидка?



Тема Re: знае ли накойнови [re: Aran_gar]  
Автордидa (Нерегистриран)
Публикувано14.08.07 15:03



според теб за какво човек търси ясновидци?



Тема за много нещанови [re: дидa]  
Автор Aran_gar (withdrawn)
Публикувано14.08.07 19:01



Отг. вариант 1 :
........за много неща, голяма част от които безсмислени, примерно "кога ще се оженя" или "кво ще стане след н год.", или "какво ме очаква в бъдеще/ какво ми е писано и прочее ", друга голяма част - за отговор на измъчващ го проблем.....
Отг. вариант 2:
ако знаех щях ли да те питам?

п.с. не се заяждам. питам те. учтиво.





Тема Re: за много нещанови [re: Aran_gar]  
Автордидa (Нерегистриран)
Публикувано15.08.07 18:37



учтиво ти отговарям, като ти гледам сигнатурата не ми допадаш.
зададох точен и ясен въпрос, другото не ме засяга.

п.с. и аз не се заяждам, но мисля че в клуб за запознанства ще имаш по голям успех.





Тема .............ако искаш и само след болда чети,нови [re: дидa]  
Автор Aran_gar (withdrawn)
Публикувано15.08.07 22:49



, другото просто го уточнявам:

1. Това е вариант на 15-тата карта в повечето колоди с Таро . Като не знаеш значението защо си правиш прибързани заключения?????????
2. п.с. и аз не се заяждам, но мисля че в клуб за запознанства ще имаш по голям успех ???????????????? Не знам какво по дяволите имаш предвид с това, ама ако мислиш че ми се запознава с теб се лъжеш жестоко - ако исках да те приближавам щях да се настроя на твоята енергийна вълна, да ти гледам на таро и да знам какъв ти е проблема; ама нещо ме спря (и ме отблъсна) - имало е защо както виждам
3. Дори да предположим , че опитът за разговор е проява на интерес - Защо да искам да се запознавам с ЖЕНА?????!!!!!!!!!!!!!!!

А що се отнася до жената за това ли става въпрос :


Жената-скенер поставя точната диагноза по ириса и с пулса на ръцете си

Тя се казва Костадинка Неделчева, от Варна е и на ти с природата. Твърди, че това, което може да даде природата на човека, няма цена. И космосът, разбира се. Защото с помощта именно на космичните сили жената може да посочи точната диагноза, да премахне негативната енергия на човека пред себе си, да изчисти кармата му така, че да заблести от прозрачност. При нея идват хора с толкова натрупана от годините негативна енергия, че тя дълго време след това не може да се съвземе от влиянието им. Шокът е пълен, защото това, което казва шаманката, се открива и на листа с епикризата на болния.
Телефон за връзка: 052 31 94 43

?



Тема Re: .............ако искаш и само след болда чети,нови [re: Aran_gar]  
Автордидa (Нерегистриран)
Публикувано15.08.07 23:34



кой къде чете не знам, но мисля че ясно писах от София!

1.Тарото не ми вдъхва доверие
2.Просто ми е писнало да се занасят
3.Ако проявяваш интерес , намери жената която търся, ако мислиш че си ясновидец, то поне до сега тука такива не виждам!



Тема аха.......нови [re: дидa]  
Автор Aran_gar (withdrawn)
Публикувано16.08.07 10:56



........

ми ти така ми отговаряш , че реших че си се объркала......

За тва за кво се мисля - ми аз съм просто човек, който от време на време гледа на карти и руни. Във всеки случай ясновидеЦ не съм, най-малкото , защото , ако още не си "стоплила", съм жена..... (което ти прави повечето постове към мен безкрайно учудващи (и "смислени")......)

И да - вече не мисля да ти помагам.......

Редактирано от Aran_gar на 16.08.07 11:03.



Тема Re: аха....... [re: Aran_gar]  
Авторbeauty (Нерегистриран)
Публикувано16.08.07 12:07



edno testche za razvedriavane ...:)

http://www.nonblond.com/mambo/index.php?option=com_content&task=view&id=266&Itemid=47



Тема Re: .............ако искаш и само след болда чети,нови [re: Aran_gar]  
Автор ilinden (amforata)
Публикувано16.08.07 15:39



Посочената от теб е съвсем друга, леля Костадинка я познавам, приятели сме, живее в София, наистина имаше много предавания с нея по ТВ. Имаше предаване и по BTV в "Искрено и лично", където беше поканена от Миглена Ангелова.
Лечител - ясновидец, не се занимава с дреболии и глупости.

И светлината в мрака свети, и мракът я не обзе


Редактирано от ilinden на 16.08.07 15:48.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.