Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:35 08.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Магьосник Паньо Донев на вашите услуги!нови  
Автор Пaньo Дoнeв (продавам семки)
Публикувано09.07.07 13:46



Уведомявам уважаемите колеги магьосници, че днес дадох един великолепен магьоснически съвет ето тук:





Тема Не ти отива много магията, ама щом си решил да сенови [re: Пaньo Дoнeв]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано10.07.07 11:24



пробваш...


----


A Decoz® Numerology Analysis of the following expressions

Panjo Donev & Magic








by

Hans Decoz


















© Copyright 1985, 2003, Hans Decoz.



TABLE OF CONTENTS

Results for the entry "Panjo Donev & Magic" 3



Results for the entry "Panjo Donev & Magic"

Dominant Impression

Dominant Impression.
This section describes the first and dominant impression the name "Panjo Donev &
Magic" conjures up in most people.

The name "Panjo Donev & Magic" inspires trust, confidence, and security. This name is
grounded and practical, and promotes steady progress and consistent effort. "Panjo
Donev & Magic" makes one feel that everything will be taken care of; you are in good
hands. Not a dreamer and lacking imagination, this name represents integrity and
stability. It is comforting, a strong foundation, and the bedrock of society. It also reflects
strong organizational skills and an eye for detail. It has a strong sense of structure.
Family-oriented.

The name "Panjo Donev & Magic" reflects a rigid, inflexible atmosphere, which, however,
is good for some businesses, such as insurance, banks, accounting, and brokerage
firms.

Most positive characteristics: Reliable, trustworthy. Structured and disciplined. Makes
steady progress.
Most negative characteristics: Rigid. Lacks passion, creativity, and tolerance.

Vowel Vibration

The Vowel Vibration of a name enhances or decreases the impact of the Dominant
Impression, and sometimes adds a completely different flavor. Read about the Vowel
Vibration with the Dominant Impression in mind.

The Vowel Vibration in "Panjo Donev & Magic" reflects some of the best humanity has to
offer: idealism, self-sacrifice, generosity, moral strength, and, above all, a true love for all
of mankind. The vowels reflect dreams of utopia, belief in the goodness of mankind, and
faith in the universe at large. The vowels in the name "Panjo Donev & Magic" enhance its
ability to attract people from all walks of life, all races and cultures, all religions and all
schools. There is honor and respect for every human being. Although the vowels in
"Panjo Donev & Magic" do not reflect financial strength in itself, they tend to attract
resources of just about every other kind: people, governments, institutions, even religious
entities.
The vowels in "Panjo Donev & Magic" can also reflect self-righteousness and arrogance.

Base Vibration


Page 3


The Base Vibration is subtler than the Vowel Vibration, but should be considered equally
important.

The Base Vibration in "Panjo Donev & Magic" reflects reliability and consistency. It
radiates trust, efficiency, common sense, and a down-to-earth and practical nature.
One feels secure and in capable hands. The base vibrations in "Panjo Donev & Magic"
radiate strength, efficiency and dependability. Family values and strong morals are also
present. At the same time, the base vibrations make one feel that the name "Panjo
Donev & Magic" represents a conventional, unimaginative temperament, even rigid and
boring.

Overview

The Dominant Vibration and the Vowel Vibration in "Panjo Donev & Magic" don’t conflict,
but don’t strengthen each other either. 2 Stars.
The Dominant Vibration and the Base Vibration are similar. Unless their attributes are
especially desirable, this should be avoided. Otherwise, 4 stars.
The Vowel and Base Vibrations don’t conflict, but don’t strengthen each other either. 2
Stars.

Или си идваш със спомените от Небесата или си търсиш Истината по Земята

Тема Позволете да отговорянови [re: Anuel]  
Автор Пaньo Дoнeв (продавам семки)
Публикувано10.07.07 16:15



Господин Ануел.

Позволете ми да изразя изненадата си от мнението ви, че магията не ми отива. Първо не разбирам какво имате предвид, защото магията не може да отива или да не отива на един джентълмен магьосник и второ усещам лека нотка на пренебрежение, което ме оскърбява. Позволете да поднеса извиненията си, ако съм ви рабрал погрешно.

От дългото изложението на английски най-много ми хареса частта в началото:
... name "Panjo Donev & Magic" inspires trust, confidence, and security.

Хубаво, кратко и съдържателно. За голямо съжаление същото не може да се каже за останалата част от есето ви, затова не съм го и чел по нататък.

Ваш,
Паньо Донев - магьосник, изследовател, теоретик и джентълмен



Тема Re: Позволете да отговорянови [re: Пaньo Дoнeв]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано11.07.07 20:42



пич, не се засягай...
не съм пренебрежителен към нищо и никой (вече).
програмата ми е личен подарък от създателя й преди 3 години, и ... това е.
не се впрягай, и на мен не ми отива много магията, ама така си случи



Или си идваш със спомените от Небесата или си търсиш Истината по Земята

Тема Re: Позволете да отговорянови [re: Anuel]  
Автор Пaньo Дoнeв (продавам семки)
Публикувано12.07.07 10:28



Скъпи ми господин Ануел,

Позволете да ви се извиня още веднъж. Аз въобще и не подозирах, че това което ми бяхте написали е резултат от работата на магическа програма! Мислех, че просто сте копи-пейстнали някаква стара скучна история от някъде. Колко интересно! Просто написвате нещо и компютъра по магически начин машината оценя, какво точно не разбрах, но въпреки това е много интересно.

Колко старомодно изглеждат в днешно време гадаенето с магически карти, търсене в сребърен леген с вода и призоваването на същества от народа на феите. Да не говорим за приготвяне на тинктура от кръв от мишки, това винаги ми е било досадно. Съвременните технологии наистина опростяват нашата работа и колкото и да ни е мъчно и да изпитваме носталгия по старите традиции, ние наистина не трябва да си затваряме очите за реалността.

С най-добри поздрави,
Паньо Донев

П.С. Смятах още миналия път да ви кажа, че сте ми сбъркали името, когато сте го написали на латиница, но тогава ми се стори неважно. Пише се с i, а не а j. Забавното е, че такава грешка не е възможно да се допусне при използване на традиционните методи. Честно казано, това малко ме кара да се усъмня в полезността на машината ви. Но ясно е, че грешки стават при произвеждане на нови магии. Това е и най-трудната област в магията.



Тема Добре де, извинявам се...нови [re: Пaньo Дoнeв]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано12.07.07 20:25



не се впрягай, а разправяй какви магийки можеш (и за радост ва ван хелзинг)



Или си идваш със спомените от Небесата или си търсиш Истината по Земята

Тема Re: Магьосник Паньо Донев на вашите услуги!нови [re: Пaньo Дoнeв]  
Автор Hинa Kaxлeвa (непознат )
Публикувано12.07.07 23:24



Уважаеми Г-н Донев,
За мен е истинско удоволствие да срещна изискан джентълмен като Вас във виртуалното пространство.
Колкото до съвета Ви - намирам го за извънредно уместен, вижда се , че сте сведъщ във въпросите на магическата практика.
В наши дни човек рядко попада на магьосници, блестящи с Вашата ерудиция, а постингите Ви са изключително приятно и увлекателно четиво. Мисля че Вашето присъствие в този клуб несъмнено би донесло само полза за посетителите.
Но къде са ми обноските - така и не се представих. Аз съм г-ца Кахлева. За приятелите - Нина.
Още веднъж - извънредно ми е приятно да се запознаем и се надявам бъдещата ни кореспонденция да бъде повече от продуктивна.



Тема Re: Добре де, извинявам се...нови [re: Anuel]  
Автор Пaньo Дoнeв (продавам семки)
Публикувано13.07.07 14:32



Скъпи господин Ануел,

В течение на много години аз съм развивал магическите си умения до степен когато не могат да бъдат описани и разбрано в обозримо време от човешко същество. Аз самият не съм в състояние да разбера всичко, което правя и несъмнено имам много да уча. Но подозирам, че вие по скоро питате за външната и така наречената панаирджийска страна на магията, като обръщането на теченията на реките, отваряне на проходи в планини и построяването на магически пътища. Да такива съм правил. Но много отдавна престанах, защото това насочва прекалено голямото внимание към магьосника, което е страшно досадно.

В днешно време се занимавам със картографиране на забравените пътища от другата страна на огледалата, поддържане на добри отношения с владетелите от страната на феите и също така пиша история на магията по земите на Балканския полуостров в 3 тома.

Ваш,
Паньо Донев - магьосник



Тема Re: Магьосник Паньо Донев на вашите услуги!нови [re: Hинa Kaxлeвa]  
Автор Пaньo Дoнeв (продавам семки)
Публикувано13.07.07 14:40



Скъпа г-це Кахлева,

Възхитен съм да намеря толкова мила и компетентна магьосница в нашето онлаин общество. Магията е област в която жените са, уви, рядкост. Затова съм и толкова радостен да се запозная с вас. С нетърпение очаквам да обменим интересни идеи и оригинални заклинания, както и да беседваме за същността на магията.

На вашите услуги,
Паньо Донев - магьосник



Тема Re: Добре де, извинявам се...нови [re: Пaньo Дoнeв]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано13.07.07 15:05



според мен ако почнеш да провадаш семки щи имаш по голям успех, ама това си е само мое мнение



Или си идваш със спомените от Небесата или си търсиш Истината по Земята


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.